Altura bisiklet pantolonu

Rüzgar Yolgezer

Daimi Üye
Tepki
41
Bisiklet
Cesur
Merhaba,
Yagmurlu havalar icin aldigim Altura Ascent marka pantolon aslinda su gecirmez degilmis. Dikkat etmeden almisim, yagmurda farkettim. Bedeni XL.
Beli ayarlanabilir, 36-38 arasi verilmis. Ben 32 ile de beli ayarlayarak giyiyordum. Boy da ayarlanabilir, pacalar acilabiliyor. Soyle bir sorun var, ilk giydigimde pacadaki ekstra bolumu actim ve 2 dugme dustu. Simdi kapatinca bir taraf bosta kaliyor gibi. Bacak boyu 83-83 civari, acilinca 4-5cm artiyor bilekleri kapatmasi acisindan iyi. Fazla kullanilamadi. Fiyati 55 tldir.
(link)

(link)

(link)

Scudo

Rüzgar Yolgezer

Daimi Üye
Tepki
41
Bisiklet
Cesur
35 tl den guncel. Arkadaslar pantolon giyilip, eskitilmis degildir. Yagmur icin almistim 4-5 kere giydim, kullanamayinca yagmur pantolonu almak durumunda kaldim. Yagissiz havada da sadece tayt giyiyorum zaten.

netmark

Forum Demirbaşı
Tepki
22
Dusen dugme yerlerinin resmini almamda bir sakinca varmi ?

Rüzgar Yolgezer

Daimi Üye
Tepki
41
Bisiklet
Cesur
Netmark ozel mesaj gonderdim size. Diger alicilar icin: dusen dugme yerleri cok sorun teskil etmeyecek sekilde, 175-180 civarindan yukarisi zaten ekstra bolum acik kullanir hic bir sorun kalmaz. Istanbul disina gondermemeye karar verdim. Gider geri gelir, kargo islerini takip edemem. Istanbul icinde gorerek almaniz tercihimdir.

Tepki
3
pantalonu deneyip alamk istiyorum istanbuldayım 05327172054

pantalonu nerde gorebilirim. denemeden almak istemiyorum