Alternatife alternatif 29 Ekim Turu, Anadolu yakasi...

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
Selam millet.. basliktan da anlayacaginiz uzere: karsiya gecmeye usenen bir kac anadolu yakasi sakini ogleden sonra bir araya gelip bir 29 Ekim turu atalim mi? Saat onemli degil, rota sahil, herzamanki gibi caddebostan migrosun orada bulusuruz.. Ne dersiniz?

bu biraz gec bir topic oldu ama, ben isi gucu anca toparlayabildim :D bu sabah kalkabilecegimden bile emin degildim lakin :D

sizden ses soluk cikmazsa ben gene de cikicam sanirim. :) bakalim

Scudo

janus_sea

Daimi Üye
Tepki
107
ahahah biraz geç olmadımı bende dün bakınıyorum anadolu yakasında bir tur diyee..:(

janus_sea

Daimi Üye
Tepki
107
haklısın ben birazdan çıkacağım bakıyorum havaya yağmur geliyor gibi ama olsun ösledim bisikletimi ....

janus_sea

Daimi Üye
Tepki
107
:)bir yığın bisikletçi arasında hislerimizlemi tanicaz:))))mamamı yiyeyim 1 saat içine çıkarım ben arkidiş:)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
saat kacta bu tur kimse bisi solemiyo cikiyom falan diyonuzda ne zamannnnnnnnnnnnnnn

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
ben valla son mesajdan sonra ciktim :D daha yeni (simdi :D) girdim eve.. bir dalyan bostanci, sonra ordan caddebostan, oradan bagdat cad. suadiye sonra da goztepeye kadar periyodik olarak buldugum diger 2 tekerlilerle (15-18 yas grubu :D ) bir ileri bir geri saltolar atarak geldim, orada yaklasik 5 kere ust uste ayni mars ve sarkilari dinledikten sonra da eve geldim :D hala millet disarda, asil kutlama baslamadi, ben motorlularin arkasindan sivrisinek gibi vizildaya vizildaya geldim gerci ama :D

onumuzdeki sene adam gibi koordine olup hazir bagdat boskene keyfini cikaralim!!! :D

simdi banyo yapip sagir odayi seyredicem

PS.. bi de birbirimizi taniyabilmemiz icin harbi saglam bir yol bulmamiz lazim!!! gizli el sıkısma falan gibi yani :p :D

alicins

Aktif Üye
Tepki
151
İstanbul/Gündüz Yıldız Teknik Üniversitesi Gece Üs
ya sabah açıp bakmadım forumu bu başlığı yeni gördüm.
biz 9 kişi kızıltoprak, kartal yaptık döndük akşam üstü, keşke irtibata geçseydik Cumhuriyet Bayramı'mızda bisikletliler olarak doğru düzgün birşeyler yapabilseydik.
bu arada bizim çeteyi gördüğünüzde çok rahatlıkla tanırsınız önde 1 race, arkasında 8 tane mtb biras irice arkadaşlardan oluşma bi grubuz :D

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
vay super olurmus :D neyse canim onumuzdeki seneye artik :D zaten motorlulara gicik oldum :p adamlar kalabalik diye acayip imtiyaz sahibi oluverdiler :p onumuzdeki sene biz de kalabalikcana olalim da arkadan hoplaya ziplaya gecite katilalim valla :D

semrta

Forum Bağımlısı
Tepki
472
@bikergrrl

ben de motorlu birsürü grup görünce kesin bisikletle herkes gelmiştir diye düşündüm..
ne sahilde ne de caddede hiç piskletli yoktu :S
herkes bizim gibi piskletlerini atıp yayan izledi heralde :rolleyes:

alicins

Aktif Üye
Tepki
151
İstanbul/Gündüz Yıldız Teknik Üniversitesi Gece Üs
aynen öle oldu kalabalık olmadıın sürece o gurühun içinde ezilirdik, seneye ağır bi organizasyonla çooook kalabalık bir grupla korteje dahil olalım motorlular dan kesinlikle daha sempatik görüyor insanlar bisikletli grupları....

• Beğen
Tepkiler: semrta

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
@semrta

ben vardiiiim :D ama dedim ya arkada sivrisinek gibi kaldim :D gormemenis normal :D :D

onumuzdeki sene kesin bir guzellik yapalim ama :) cooook keyifli oluuur ;)

semrta

Forum Bağımlısı
Tepki
472
@bikergrrl

ehueuheuh sifrisinek :))))
aslında ben de bugun öğlen gibi sahilde bisikletliydim..hatta belki gözgöze gelmiş bile olabiliriz..ben de böcük gibi geziyordum ortalarda :)))))
hatta birara iki elimi bırakmış kaptırmış gidiyordum,dalmışım sahilin güzelliğine birden dengemi kaybettim,zor toparladım..ama karizmayı toparlayamadım :D karsımdan da birir geiliyordu beni görünce epey guldu tabe,bak burdan söylüyorum,kimse cıksın ortaya :))))
gerci o anda toparlamaya calışmaktan gülmedim ama sonradan ben de kıskıs güldüm tabi:))))))

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
eheheh ayni sey benim de caddede basima geldi :D tam kaptirmis giderken, dalgin dalgin saga sola bakarken karsidan bir grup kizcagizin bana feci sekilde yaklasmis oldugunu gordugumde yapistim frenlere :D eheheh karizma falan zati yok ta olan da yerlebir :D kizlar kis kis :D ben de sonrasinda tabii :D :D

simdi, madem bugunu kacirdik, bari su kopru isinde organize olalim yahu!!

a-simetri

Daimi Üye
Tepki
168
bi kac gun once anadoluda birlikte pedallayalim diye bi baslik acmistim ama ragbet eden olmadi. c.tesi avrupada surmus oldugumdan pazar anadoluda surmek istedim. 28 ekim gecesine kadar kimseden ses cikmayinca akdeniz-ege gezisini yapmis oldugum can arkadasimla bostanci-pendik-caddebostan yaptik. biker grrl sen de yazmak icin sabahi beklemeseydin bi organize olayina girisirdik. bu arada bodrum yarimadasi isimli bi baslik acmistin ben de ona mesaj yazmistim. simdi ist'teyim ama 1 haftaya kadar bodruma kacacam gene. 15-20 gun bodrumda kalip tekrar ist'e gelecem. bodrumda olmadi ama umarim burda pedallariz. avrasya maratonu olayina giriselim. bi dahaki pazara yani 5 kasima kadar bod'a gitmezsem katilirim. simdiye kadar hic katilmadim bu maratona. hatta koprude bisikletlerimiz yanimizdayken mangal mi yapsak, cay mi demlesek. :)

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
eheheh mangal deme mangal demeeee :D

yahu ben senin topicini bir gordum bir kaybettim, pazar sabahi da soyle bir aradim ama bulamadim, zaten disari kendimi atmak icin can atiyodum o yuzden yeni bir topic acip millete olta attim :D

neyse gitme canim bodruma 5ine kadar, dur az biraz, bi kopru yapalim, ege kacmiyor, zaten kasim ortasindan sonra daha guzel olur, balikcilarin sepetleri dolar pek bi ;)

avrasya topicinde: (link)

devam edelim de arkadaslar su bogaz olayinda bi guzel organize olup bu seferlik azicik eglenelim :D ben bile erken kalkicam bu is icin :D :D

janus_sea

Daimi Üye
Tepki
107
ya yapmayın bende saat 1 de çıktım eve 18,00 de döndüm 2 defa fenerbahçe maltepe yaptım biraz fenerbahçede fatih abimi gördüm çimlere yayılmış trek ini dinlenmeye almış,onun yanında kısa bir moladan sonra eve dönüş için yola koyuldum bende motorluları gördüm donatmışlar ölüm makinalarını Türk bayrakları ile kıskanmadım dersem yalan olur...anlaşılan biz bu işte sınıfta kaldık:((( umarım havanın uygun olduğu bir günde özel bir günü beklemeden güzel bir tur yaparız ...
saygılar