Alternatif 29 Ekim turu

acumur

Forum Demirbaşı
Tepki
563
Selamlar,
29 Ekim günü grubumuzla beraber tur güzergahımız belli oldu,
Beşiktaş'ta buluşup Rumeli fenerine doğru gideceğiz.Sarıyer'den sonra yaklaşık 15 km'lik ormanlık bölge içindede güzel bir gezi yapacak ve balık ziyafetimiz için Rumeli fenerine ulaşacağız.
Turumuz gidiş-dönüş 100 km civarında olacaktır.
Buluşma noktası sabah saat 10:00 da Beşiktaş Barboros meydanı olarak belirlenmiştir.Katılmak isteyen tüm arkadaşları bekliyoruz.

Scudo

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Acumur merhaba
Benim de açmış olduğum (link)bir konu var. Diyeceğm o ki, eşlik etmek isteyen arkadaşların durumuna göre size katılabilirim. Mesafe iyiymiş. Bayadır uzun çevirmiyordum. Ancak menüde balıktan başka bir alternatif var mı? :)

acumur

Forum Demirbaşı
Tepki
563
Halil selam,
Senin başlığı okudum evet o yüzdende bizim başlığı 'alternatif' adı altında açtım;) Öte yandan senide aramızda görmekten çok mutlu oluruz.
Gideceğimiz yerin menüsü hakkında bir firkim yok bu soruya Kemal abi yada Bülent abi cevap verir sanırım.

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Ben de sizinle olmaktan mutluluk duyarım. Ancak ben turlarımı biraz daha antrenman tadında yaptığım için her tura gelip de ekibin düzenini bozmak istemiyorum açıkçası :).
Bakalım Pazar'a daha var.
Aslında benim daha önce denemediğim, ancak direk Sarıyer'e indiği söylenen bir yol var parkurun üzerinde. Oradan da Sarıyer'e inebiliriz iki turu bir edip.
Fakat öyle olduğunda çok fazla tırmanış oluyor... :(

acumur

Forum Demirbaşı
Tepki
563
Halil merak etme grupta isteyen kopup gidiyor zaten.Hem bugün öğrendiğim kadarı ile bu yolda baya inişli çıkışlı fakat zevkli bir güzergahmış.Bu arada katılmak isteyen arkadaşlarında gözü korkmasın hep beraber gidip hep beraber döneceğiz.Ciddi bir performans turu olarak değerlendirmek yanlış olur gezimizi.

Lütfü Çolak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.811
pazar gününü iple çekiyorum.
bu arada c.tesi gecesi saatler 1 saat geri alınacak.
katılmayı düşünüpte buluşma yerinde 1 saat beklemek istemiyorsanız unutmayın.
:D

-----------------------------------------------------------------------

Yaz saati (ileri saat) uygulaması, 26 Mart Pazar günü 01.00´de, saatlerin bir saat ileri alınmasıyla başlatılmıştı.
Yaz saati uygulaması, 29 Ekim Pazar günü saat 02.00´de (c.tesiyi pazara bağlayan gece), saatlerin bir saat geri alınmasıyla sona erecek.

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
@Lütfü Çolak

saatler iyiki ileri alinmiyo yoksa saatini sasiranlar 1saat gec kalirlardi busefer geziye katilamazlardi:D :D simdi hic diilse 1saat beklicekler kahvalti falan ederler daha avantajli:D :D :D

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
yaptıgınız tura katılmayı dusunuyorum,nasıl katıla bılırım ?

noexit

Daimi Üye
Tepki
180
İsim
Kadir
Bisiklet
Specialized
abi bende kardeşim ve bir arkadaşımlar birlikte katılacağım....istersen seninlede caddebostanda buluşup kadiköy e kadar birlikte pedal basıp oradanda beşiktaşa geçip buluşma yerinde arkadaşlarla buluşabilliriz...

kunteper34@hotmail.com msn 05337497809 tlf. ulaşmak istersen.... ;)

@hdeveci

Kemal Tecimen

Daimi Üye
Tepki
305
halil kardeşim merhaba rumeli feneri rumeli yakasının son küöylerinden bir tanesi balığın altarnetifi bakkaldan ekmek arası bir şeyler yaptırıp tepede güzel bir çay bahçesi var çaylan beraber halledebilirsiniz hoşçakal

• Beğen
Tepkiler: acumur

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
Bi aksilik olmazsa alican'la(johny) beraber geliyoruz biz de:D :D 9:15 Besiktas vapuruyla gecicices;)

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
merhaba arkadaşlar öncelikle bende gelmek isterim bir aksilik cıkmassa daha öncede gitmiştim birkacdefa ama herdefasında balık yemiştik ama şöyle bir fikir atayım rumeli fenerinin girişinde mangal yeri gibi bir piknik alanı var aynı zaman da köfte tavuk şiş de yapıyor cok güzel bir ortamı var hatta 2 tanede hamak var canı isteyen yatabilirde fiyatıda gayet makul yolun hemen kenarında tabelasıda var ben derimki oraya gidin cok büyük zevk alacaksınız ben gelirsem ilk tercihim orası olur ama gelmeye calışacağım gelmessem gitmenizi tavsiye ederim birde dönüş yolunda ünüverstenin karşısından aşağıya doğru sallanırsanız kendinizi sarıyerin göbeğinde bulursunuz daha kestirme ama aynı yolu giderken denerseniz öldürücü bir yokuşu var yokuş meraklılarına duyrulur yarın görüşmek üzere

İLKER TAŞ

Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
ha bu arada saat kacta ve nerde buluşma yeriniz cep 05364928372 arasanız sevinirim

Aydın

Forum Bağımlısı
Tepki
940
Arkadaslar selam,

Bu gün Halili ve Alican ile karsılastım ve cok mutlu oldum.
Bende güzel turunuza katılmak istiyorum, ancak bir sorunum var! sabah saat 9da DELTA BİSİKLET 'te bisikletimin gidon ve gidon boğazını kesinlikle degistirmeliyim oradan da Kadıköy vapur iskelesi otopark vs. vapur ve nihai olarak Besiktaş umarım zamanı yene bilirim! Yetişemezsem de aracımla basıp gelmeye calısacağım, bagajımda 1 bisikletlik yerim daha var Alican umarım mesajımı okursun yarın sabah beraber karşıya geceriz. bana ulaşa bilmen için msn im aydindal7@hotmail.com gorusmek umidiyle.

İLKER TAŞ

Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
bende o saatlerde deltada olacam vites ayarı icin belki beraber geceriz vapurla yetişiriz her halukarda

• Beğen
Tepkiler: Aydın

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Aydın Abi (Crosswolf) merhaba. Gerçekten güzel bir gün ve güzel bir sohbetti. Yarın da bisiklet tepesinde bizi yalnız bırakma ;)
Bu arada arkadaşlar emreky de benim kuzenim :). Çok sık binmese de bisiklete ona da aşılamaya çalışıyorum ;). Yarın o da bizimle olacak.
Görüşmek üzere

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
Kadikoy'den 09:15 vapuruyla gecmeyi planliyorum ben Besiktas'a.. ayni vapurla gecmeyi planlayan arkadaslarim ulasmak isterlerse, msn adresim: tugberk@tugberk.org irtibata gecmek isteyenlere duyrulur;)