Satıldı ALT seviye Jant seti

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında tunahan beyhan tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. tunahan beyhan

tunahan beyhan Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Jant seti yaklaşık 5 ay kullanıldı bisikletin orjinal Jantlarıdır...
    Akordları ÖN iyi durumda Arka 1 cm lik bi sallantı var.
    Disk fren sadece ön içindir ön göbek disk uyumlu arka göbek değil...
    Kalın Göbektir...
    Balatalar bitmiştir tutuyor fakat sağlıklı değil balata değişmesi lazım.

NOT:7 li Ruble fiyata dahildir fakat Ye göbekten yada ruble gevşediğinden tak tak ses çıkarıyor arada.
    HEDİYELER
    *Gidon boğazı mat bir görünümü var (Resimde Görülen YUVA yalamadır.Vida giriyor sıkılıyorda fazla zorlayınca kaçırıyor.Diyer 3 ü son derece iyi durumda)
    *Vites kolları Revoshift 7x3 tür.Tam anlamı ile çalışıyor fakat 7 de iken 4 te 1 de iken boşta gösteriyor...

NOT : Fiyat 30 tl dir ACİL SATILIK
    RESİMLER

İlginizi Çekebilir

IMG_20170405_113243.jpg
Herkese merhaba ben Necmettin Ünlü. İzmir'de yaşıyorum ve üniversite ögrencisiyim. 21 yaşındayım. Her şey 19 yaşında 133 kiloya kadar çıkmamla başladı.Boyum 1.9m idi ama yine de kilo oldukça belli...
bicycling-team-2-600x4501.jpg
1- Vücudunuzdaki büyük kas gruplarını çalıştırır. Vücudunuzdaki en büyük kas grupları bacak bölgesinde bulunur. Böylece bacak kaslarının çalışması ve güçlenmesi yağ yakım hızınızı arttıracaktır....
upload_2016-1-7_22-26-54.png
Dört yıl önce kalp ameliyatı olduğumda, hem ameliyat öncesinde hem de ameliyattan sonraki günlerde hemşirelerin düzenli olarak bende EKG ölçümleri yaptıklarını hatırlıyorum. Hastanede yattığım...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.