Almanya'dan alınabilecek bisiklet

çağrı can

Daimi Üye
Tepki
184
Bisiklet
Mosso
arkadaşlar Almanyaya gidecek bir akrabamdan bisiklet almasını rica etmeyi düşünüyorum. Araştırdığım kadarı ile fiyat konusunda en avantajlı bisikletler CANYON marka. İstediğim bisiklet yol ve endurance. Benim aklımda olan üç model var. Başka tavsiyesi olan veya Almanyadan alınabilecek TAXFREE avantajlı ürün vs tavsiyelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

Beğendiğim CANYON modelleri
(link) CF 7.0
(link) CF 7.0 SL
(link) CF 8.0

Scudo

r.ezk

Forum Bağımlısı
Tepki
494
Bisiklet
Cube
Bike-discount.de sitesinde cubeler var

çağrı can

Daimi Üye
Tepki
184
Bisiklet
Mosso
Arkadaşlar maalesef canyonda istediğim model stoklarında yok. Almancam olmadığı için internet sitelerinden çok birşey anlamıyorum. Bana carbon 105. Setli bir yol bisikleti mümkünse internet sitesinin linki ile birlikte tavsiye edebilşrmisiniz. Bütçem maksimum 1500 avro. Şuanki bisikletim specialized alez 105 5700. Setli. Eziyetine deysin istiyorum. Akrabam 18 nisanda almanyada olacak ve bir hafta kalacak. Yardımlarınızı bekliyorum.

hasan suna

Üye
Tepki
25
Bisiklet
KTM
Merhaba Bike-discount.de sitesinden türkiyeye ürün gönderiyorlar mı .

Orhan Akarkut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.092
Bisiklet
Cannondale
Bence Canyon. Ben olsam, Ultegra'lı olduğu için Endurace AL 7.0 alırdım. 1007€ (link)

@çağrı can Şahsen kullanmadım ama, incelemelerden ve kullanan arkadaşlarımdan öğrendiğime göre Ultegra 105'e göre çok iyi. O nedenle bana göre kesinlikle Endurace AL 7.0.

Diğer Canyon modelleriyle kıyaslanınca F/P olarak da iyi...

(link)

Bu konu da sizinle ilgili. İncelemenizi öneririm.

@çağrı can Ölçünüz ne? Benim önerdiğim bisiklet stokta yokmuş, 2XL varmış sadece, diğerleri 1-2 ay sonra stoğa giriyormuş... 2XL'de sele borusu boyu 61 cm.