Almanya'da daha ucuz bisiklet bulunabilir mi?

dadalife

Forum Demirbaşı
Tepki
79
İsim
ali
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Arkadaşlar 1900 liraya burada scott speedster 50 alıyorken Almanya'da yaz sezonunda daha iyi bir bisiklet alabilir miyiz ?

• Beğen
Tepkiler: cihan cambaz
Scudo

Milbert Hofen

Forum Bağımlısı
Tepki
1.623
Bisiklet
Canyon
Mesela trek 1.2 yi 590 euroya gördüm geçen gün.Yani birçok bisiklet marketi var ve kendi özel indirimleri oluyor.Buradaki gelir durumuna göre uygun fiyatlar ama Türkiyede euro aldı başını gitti.

dadalife

Forum Demirbaşı
Tepki
79
İsim
ali
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Soner Közen

Bir abi görmüştüm galiba scott speedster 10 ya da 20'yi 500 € civarına almıştı Almanya'dan.O yüzden değerlendirmek istiyorum.

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bir arkadaşımızın 750 euro ya aldığı bisiklet.
(link)

Milbert Hofen

Forum Bağımlısı
Tepki
1.623
Bisiklet
Canyon
Varsa bir yakınınız almanyadan gelecek, değerlendirebilir bir fırsat .Üstelik bu aralar indirimler var yaza ne olur bilemem ama elbet bitirmek isteyecekleri stokları olacaktır

dadalife

Forum Demirbaşı
Tepki
79
İsim
ali
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Soner Közen

Akraba da var da biz hem kendimiz gidip gezmeyi hem de bisiklet almayı amaçladık interrail ile.Öyle nasıl olur :D ?

Milbert Hofen

Forum Bağımlısı
Tepki
1.623
Bisiklet
Canyon
Harika olur.Yapabiliyorken interaili yapmak lazım.En az 2 en fazla 4 kişi idealdir bence.Zaten Almanyanın güneyi orta avrupa sayılır.Ulaşım da kolay

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Ali simdi de böyle bir kararmi verdin, ailem böyle böyle düsünüyor diyorsun ve simdi de almanyadan 1500 - 2000TL#likbisikletler bakiyorsun daha dogrusu ben seni anlayamadim.
Aceba diyorum sen kompleksli birimisin.
Almanyada bisikleti ucuza almak duruma bagli birsey. Mesela dedigin scott speedster 50'nin fiyati türkiye de 1900TL diyorsun, bu bisikletin fiyati gecen sene 699euro'dan satilirken bu sene modeli düsdügü icin 450 ile 600 euro arasi satiliyor. Yani türkiye ile fiyati almanyada asagi yukari ayni.

• Beğen
Tepkiler: MehmetAliB.

dadalife

Forum Demirbaşı
Tepki
79
İsim
ali
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@murat cömez

Abi bisiklet parasına 1 ya da 2 haftalık Almanya'ya dil okuluna geleceğim.Ya da interrail ile İtalya'dan Almanya'ya geçeceğiz.Duruma bağlı bütçe artabilir.Bir abiden etkilendim burada yaklaşık 5500 lira civarı olan bisikleti 750 € gibi bir ücrete alması beni aşırı bir şekilde cezbetti.Konun yukarıda linki var.Ha alamasam da bisiklet olayı yatar gibi bir şey olur :D.

@Soner Közen

Baba ile yapmak ne kadar zevkli olur bilemem :D.

@murat cömez

Ayrıca belki Fransa olabilir.Çünkü oradaki akrabalarım hem bana destek çıkabilir hem de oradan katlanır bisiklet geleceği için onu erkene almış olurum.Orada iyi bir bisiklet bulabilir miyim eğer gittiyseniz ?

dadalife

Forum Demirbaşı
Tepki
79
İsim
ali
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Onur Ali İmren

Canyon ne kadar ki :D ? Canyon alıp canyonda süreceksin çok iyi olur :p.

@Orhanalkaya

Fransa'da olmaz mı :D ? Cube fabrikasında yok fakat Münih'te var :D.

Onur Ali İmren

Forum Bağımlısı
Tepki
870
Bisiklet
Kron
(link)

Espri üzerine verilmez bu link ama.. işte.. :D

Bence fiyatlar uygun,en azından dağ bisikletlerinde.

• Beğen
Tepkiler: Milbert Hofen

dadalife

Forum Demirbaşı
Tepki
79
İsim
ali
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Onur Ali İmren

Aynen öyle ya çok uygun.Ama bakalım okulu bulduk 1700 lirayada bisiklete para nerde.Ya da tursuz falan pasaport alıp vize şansımı deneyeceğim :D.

Murat Cömez

Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Süpersin, videolarinin devamini bekliyoruz. :harika:

• Beğen
Tepkiler: paslipedal

alwaysace

Aktif Üye
Tepki
262
İsim
Osman
Başlangıç
2002—03
Bisiklet
Canyon
Emeğine sağlık güzel olmuş yine :harika:

• Beğen
Tepkiler: paslipedal

DayKnight

Aktif Üye
Tepki
197
İsim
Mahmut
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Katlanır
Merhabalar,

Berlin de 2.el bisiklet almak icin nereye bakmamiz gerekir ?(Web sitesi, bisiklet pazari tarzi yerler)

4 Gunlugune Turist olarak Berline gidecegim. Orda bulundugum surede ulasim araci olarak bisiklet kullanmak istiyorum.Uygun fiyata guzel bir sehir/tur bisikleti bulursam hem orda kullanirim, belki Turkiye ye bile getiririm. :)

Semih Cavdar

Forum Bağımlısı
Tepki
7.067
İsim
Semih
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
BMC
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhabalar,

Berlin de 2.el bisiklet almak icin nereye bakmamiz gerekir ?(Web sitesi, bisiklet pazari tarzi yerler)

4 Gunlugune Turist olarak Berline gidecegim. Orda bulundugum surede ulasim araci olarak bisiklet kullanmak istiyorum.Uygun fiyata guzel bir sehir/tur bisikleti bulursam hem orda kullanirim, belki Turkiye ye bile getiririm. :)
Bu siteye göz at bayağı bilgi var.

(link)

Murat Cömez

Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Merhabalar,

Berlinde ikinci el bisikletleri en ucuz ve en hizli sekilde Ebay Kleinanzeigende bulursunuz. Kaldiginiz yerin postakotunu ve uzakligida belirlerseniz evin kapisinda bile bulabilirsiniz. Almaya gidince pazarligi iyi yapan ve almanca bilen kisiyle giderseniz daha iyi olur.
(link)