Alloy Full Shimano BisikLetim Uçuyo Resmen :D <3

byacem

Üye
Tepki
6
Aynende öyle oldu işin dalgasını tutuon heralde sen gel antebe bu bisikletten elbette görürsün birilerinde emin ol yane ;)

• Beğen
Tepkiler: yigitkirca
Scudo

Atıl Güven

Forum Demirbaşı
Tepki
243
İsim
Atıl Güven
Bisiklet
Focus
Güzel olmuş bisiklet ilerleyen zamanlarda iyi bir de kadro aldın mı tatından yenmez :D

byacem

Üye
Tepki
6
Bedenin hafifligi için aldım geotech de vardıda fiyatı biraz pahalıydı :)

gok

Forum Bağımlısı
Tepki
324
bisikleti guzel toplamissin.sade ve yolculuk icin cok ideal geldi.park ayagı cift catal olması vites aktarıcı ayar yapılması-patlak tamiri-v frenler nadiren akort ayar bozulması tamirinde elverisli.

yigitkirca

Aktif Üye
Tepki
81
Enterasan bir bisiklet. Ama dediğinizden yola çıkarak, bisikletçiye istediğinizi -kafanızdakini- yaptırdığınızı anlıyorum. Birebir olmasa da belki bundan daha yakışıklı duran bisikletlerden daha iyi bir bisiklete sahipsiniz. Güle güle kullanın.

Tepki
3
10.5 kg olması normal çünkü amortisör yok çatal var.Bu yüzden hafif.Ama yinede siz bir daha tartın bence yanlış tartmışsınızdır.
21 vitesle 24 vites arasında da hiç bir fark yok.Sadece 24 vites 21 vitesten bir dişli fazla. yani benim bisikletim 27 vites senin ki 21 vites benim bisikletim senin bisikletini geçer diye bir kavram yok:D Mesela ;vitesi 21'den 24'e çıkardın sadece büyük dişli bir tane artmış olur.Yokuşlardan daha rahat çıkmanı sağlar.Daha hızlı gitmeni sağlamaz.Bisiklete gelince bisiklet çok hoş ama ben senin yerinde olsam çatal yerine amortisör takardım.:in:

halil fatih akbaş

Forum Bağımlısı
Tepki
274
Bisiklet
Specialized
''Alloy Full Shimano BisikLetim Uçuyo Resmen'' cümlesinde yabancı kelimeler özenle doğru yazılmış fakat Türkçe kelimelerde özenle yanlış yazılmış uçuyo değil uçuyor lütfen dikkat!

ec038

Üye
Tepki
2
hayırlı olsun kardeş.. güzel düzdürmüşsün :D.. bende ilerde böyle bişeler yapacam.. fakat azıcık pahalıya denk gelir diyordum.. antepte nerde bu bisikletçi :D