Alışveriş listem

hsngrms

Aktif Üye
Tepki
155
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Giant
Bu kadar sey almama ragmen hala
* eldiven
* hiz olcer
* zincir yagi
* tshirt, tayt, ruzgarlik vb giyim
gibi seylerim halen yok...

yolda lazim olabilecegini dusundugum databanki saymadim bile.
(Edit: databank demişim ilkokul yıllarıma döndüm, powerbank olacaktı)

simdiden pahaliya patladi bana bisiklet sporu [emoji23]

2100 liraya yaklasti toplamda...

LG G Flex ile gönderildi.

17.09.2016

Öncelikle karnitini kullanmayı bıraktığımı belirteyim. Neden derseniz aldığım günden bayrama kadar düzenli kullandım bayramda Mersine giderken yanımda götürmedim çünkü kutudan çıkan hapı hemen içmezsem nemleniyor (içindeki toz havadaki nemi emiyor bu da muhtemelen bakteri oluşumuna sebep oluyordur) Mersinde kendimi hep bitkin hissettim kuzenle sahilde geziyorduk zor yürüyordum sahilden dönüyorduk kendimi eve zor atıyordum evden oturduğum yerden zor kalkıyordum ve bowling oynarken sağ kolumu çok zorlamama rağmen o hiç ağrımıyor-acımıyor sol kolum acıyordu :D hal böyle olunca zaten almadan önce başta belirttiğim gibi ilaç içmeyi sevmiyordum ve tekrar anladım neden içmediğimi pekiştirmiş oldum, bunların hepsi boş. Hiçbiri bisiklete atlayıp sokağa çıkmak gibi değil, hiçbiri yürümek, koşmak gibi değil...

Şimdi işe yarasaydı bu ve benzeri ıvır zıvırlara her ay 100 TL civarı para verecektim. Diyorum ki bu 100 TL'yi taksit olarak öderim ve;

* home trainer
* aksiyon kamera

alırım. Home trainer ile dışarı çıkmasam bile evde bisiklet sürerim, aksiyon kamera ile de dışarı çıktığım zamanlarda kayıt alırım (kayıt almak için dışarı çıkma sıklığımı da artırırım muhtemelen.

Home trainer olarak aklımda aşağıdaki ürün var ancak Adanada stok kalmamış internette de bu fiyata satan başka yer yok gibi, biraz sabredeceğim acelesi yok.
(link)

Aksiyon kamera olarak Sony FDR-X3000 düşünüyorum. İlk önce Japonya'da satışa çıktı. Herkes GoPro killer diyor. Yi 4K II kadar ucuz değil ama GoPro Hero 4 Black Edition dahil hepsinden daha iyi gibi kalitesi. (GoPro Hero 4 Black'in 2014 model olduğunu düşünürsek, nihayet yerinden sallayabilecek bir rakip çıktı diyebiliriz.)
Sony FDR-X3000 henüz Türkiye'de veya Avrupa'da satılmıyor. Önce satışa girmesini sonra da kampanya olmasını bekleyeceğim, acelesi yok zaten pahalı bir de hemen alacağım diyip daha da fazla vermek istemem.
(link)

18.09.2016

(link)
Bu ürün güzel gibi, epey de kolay kullanımlı aşağıdaki videoda incelemesi var. Plastik olmaması hoşuma gitti diğerlerinde aşırı sürtünmeye sebep olan malzemeler ve küçük rulolar sebebiyle ısınma ve lastiklerin çok çabuk erimesi gibi problemler oluyormuş. Bunda büyük ve metal. Tabi o yüzden de ses yapıyor... Bir ara evin içinde araba sürer gibi oldu aşağıdaki incelemede :D
Neyse fiyat da yüksek zaten. Araştırmaya devam.

Scudo

firestone

Forum Bağımlısı
Tepki
2.117
İsim
Hüseyin
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@kuşlar gibi özgür

Moon Meteor 250 almayı düşünüyorum, kullandıysan gece aydınlatması nasıl? Yani şöyle bi 30 metre ileriyi net gösteriyo mu?

kuşlar gibi özgür

Bisiklet tutkunu ^^
Tepki
403
İsim
Barış
Bisiklet
Sedona
@firestone Ben almadım ama forumda kullanan onlarca kişi var. Aslında alacaktım fakat vazgeçtim :) Zefal Arctica yı aldım ve bir aydır kullanıyorum, gayet f/p ürünü, tavsiye edilir (bkz: swh)

• Beğen
Tepkiler: firestone