Alınık Yol Bisikleti

Tepki
2
Başlangıç için çok ucuza bir yol bisikleti arıyorum. Kırık dökük olmadıktan sonra eskiliği vs. hiç problem değil.. Dediğim gibi belirleyici unsur ucuz olması maddi sebeplerden dolayı..

Scudo

AtilaF

Forum Bağımlısı
Tepki
924
İsim
Atila F
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Yol bisikleti
forumu araştır, 300-500'e ikinci el bulursun biaralar gorduydum satılmamışsa

mcaliskan23

Forum Bağımlısı
Tepki
239
Ben öyle çok ucuza alınacak bir bisiklet tavsiye etmem en azından 600-700 lira civarı yeni ama az kullanılmış bir bisiklet alsan daha iyi olur. İnsan sonradan çok masraf ediyor astarı yüzünden pahalıya geliyor.

Tepki
2
Söylediğiniz çok doğru ancak işte maddi imkanlarım şu anda bu kadar para vermeye müsait değil maalesef.. Bunla bir süre idare edip; param olunca iyi birşey almayı düşünüyorum zaten daha sonraları..

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Dragonchaser
Tamam çok haklısınızda öyle bir bisiklet aldıktan sonra mesela 300 YTL'lik. Bir ay sonra pişman olup gözünüz 600 YTL'lik bir bisiklette olacak çünkü elinizdeki bisiklet size yetersiz kalacak (Hız konusunda, lastikler, jantlar, fren sistemi, uzun yol) ve size toplam bisiklet maliyeti 900 YTL'ye gelmiş olacak ama baştan 600 YTL civarı verip iyi bir bisiklet alabilirsiniz. Birde kırık dökük olmasın eksiği önemli değil demişsiniz. önemli olmaz olur mu? Hemde yol bisikletinde, diğer aksamlarda çok önemli mesela burada yol bisikletçi arkadaşlar var sabiha gökçen turu yapıp geliyorlar ve tempoları yüksek bu gibi gezilerede gidecekseniz bir anda bir çok eksiğiniz çıkacaktır diye düşünüyorum.

AtilaF

Forum Bağımlısı
Tepki
924
İsim
Atila F
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Yol bisikleti
600 ytl'ye o bahsettiğiniz tipte pişman olmayacaği bir bisiklet mevcutmu piyasada!!! bu soylenen bahsedilen fiyatlara ancak eski tip fren vites sistemi olan bir yol bisikleti alınabilir.

MUSTAFA ŞAHAN

Forum Bağımlısı
Tepki
51
Kardeş boyun 160 ile 167 arasında ise sana uygun bir bisikletim var 200 YTL cik. Basso marka ve kadrodan vitesli. Ama bu fiyata stı vites (otomatik) kollu bisiklet bulman çok zor. Bisikleti benim açtığım konularda görebilirsin. selamlar.

Tepki
2
Boyum 180, bana uymaz heralde sizdeki bisiklet maalesef.. Bu arada söylediklerinize kesinlikle katılıyorum arkadaşlar, ucuz etin yahnisi olayı yani.. Ucuz aletten verim alamayacağım muhakkak ancak hem param yok hem de MTB'ci olarak buna uyum sağlayıp sağlayamayacağımı bilmiyorum tam olarak. Ondan yüksek meblağlar yatırmak istemiyorum..

Tepki
2
Bu arada araştırdığım kadarıyla "DELTA RACE CRO MOLY" nin falan 2. elini bulabilirsem çok güzel olur sanırım benim için..

mehmet Aksoy

Forum Bağımlısı
Tepki
212
selamlar kardes. bende 1985 model bır bısıklet var 52 cm. columbus kadrolu. 12 vıteslı . vıtes kolları kadrodan. full shımano 600 set. jantlar mavıc olympıc. dıger komponentler ıse 3ttt olympıc. pıyasadakı sıfır 700-1000 ytl lık bısıkletlerden cok daha ıyı durumdadır. butun parcaları orıjınaldır ve temızdır . bısıkletın markası bıanchı caurus. ılanları arastırırsan bulabılırsın

fıyatı 300 ytl.
samstrong.ma@hotmail.com
05338495998

Tepki
2
Hocam aslında istediğin fiyat gayet uygun ama kargosu + bakımı bana sıfır bir Delta Molly fiyatına gelecek, zaten o kadar verecek olsam sıfır bir alet alacağım.. Yakında olsaydın iyi olurdu, teklifin için teşekkürler..

mehmet Aksoy

Forum Bağımlısı
Tepki
212
selamlar. kargo 30 ytl yı gecerse kalanı tarafımdan odenır.
yanı max 330 ytlye ulasır sana. ayrıca bu bısıklet 1000 ytlden daha degerlıdır bunu bılmenı ısterım.

mehmet Aksoy

Forum Bağımlısı
Tepki
212
selamlar. o bısıklet 330 ytl max elıne ulasır mrk etme. kargo 30 ytl yı gecmez. eger gecerse kalan kısmı tarafımdan bısıklet fıyatından dusulur. yanı bısıklete hersey dahıl 330 ytl oldersen senın olur. tesekkur ederım

cat05

Üye
Tepki
0
Abi madem degeri bu 700-1000 arası neden 300 e bırakıosn bi nedeni olmalı dmi?:rolleyes: Laf kalabalıgı yapmak içn konuşmuorm yanlış anlama bnde bisiklet alıcam da yol-yarış tan ilgileniyorm seninkiylede o yüzden.. İİ günler..:)