Satıldı Alinik Bİsİklet

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında mrtskn tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. mrtskn

mrtskn Yeni Üye

Arkadaşlar, forumu bir süredir takip ediyorum. Gayet gerekli ve detaylı bilgiler edindim, öncelikle bu konuda teşekkür etmek isterim.
    Sadece bu yaz kullanmak için yani 3-4 ay süre için bisiklet almak istiyorum. Amacım prof bir şekilde kullanıcı olmak değil. Sadece yazın tatil şansım yok ve işten kalan zamanımda haftada 2-3 gün aktivite olsun diye sahil şeridinde günde 10-15 km kullanacağım. Bu doğrultuda açıkçası fazla bütçem de yok. 150-200 TL civarı olabilecek en fazla.
    Bu konuda bilgilendirme, yardım ve destek sağlarsanız çok memnun olurum.
    Bu şekilde satılık bisikleti olan varsa da ilgilenirim.

Saygılar..

İlginizi Çekebilir

upload_2016-6-24_11-13-48.png
Performans sürüşü yapanların yanıtını aradığı bir soru olsa gerek: Aslında, her şart altında mevcut durumumuzdan daha hızlı nasıl gidebiliriz diye de özetlenebilir. Benim düşüncem aynen şöyle:...
upload_2017-2-1_9-3-3.png
Şöyle bir hizmet olsa, iyi olmaz mıydı? - Katılacağımız yarış parkurunun tüm detaylarını biliyoruz. Diyelim ki, organizasyon bu parkuru internet sitesinden paylaştı veya geçen yıl bu parkurda...
1.jpg
Bisiklet sürerken beni son derece rahatsız eden ve bir türlü çaresini bulamadığım hadiselerden biri de sürekli burnumun akması. Mevsim dinlemiyor, yaz-kış bisiklet üzerinde olduğum sürece burnum...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.