Duyuruyu Kapat
Strava 2K
Instagram 5K
Facebook 15K
Twitter 4K

Aliminyum bisiklete karbon jant

Konu, Tekerlekler kategorisinde Muhammed Selim Dursun tarafından 14 Ekim 2014 tarihinde paylaşıldı.

1. Ahmet Onur Çakmak

Ahmet Onur Çakmak Bisikletkolik

Seviye:
    Saçı dökülen biri olarak pantani ile avutuyorum kendimi :p

Gün A. bunu beğendi.
  2. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Aliminyum kadroya karbon jant takacak kadar konuya hakim arkadaşlar. Size yi sürüşler diliyorum.

3. Berke

Berke Road Bike Cyclist

Seviye:
    Şu bisiklet hakkında bir yorumunuz var mı?
    Adamlar alüminyum kadroya karbon jant taktığına göre bir şeyleri biliyorlar ve test etmişler demek...
    https://www.canyon.com/_en/roadbikes/bike.html?b=3579#tab-reiter1

4. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Var canyon firması Aliminyum kadro konusunda ısrarcı olan tek firmadır. Yakın zamana kadar mtb yarışlarına Aliminyum kadrolu sporcu sokardı. Belki hala vardır. Bu Aliminyum ısrarı da bu firmanın politika sı. Dikkat çekmek reklam yapmak ya da biz öyle iyi geometri ve kadro tasarımı yaparızki Aliminyum u bile adam ederiz demek için olabilir. Ben yoruldum artık bedava bilgi verip üzerine azar işitmekten. Size tavsiyem broşürler bırakın. Bisiklet süre süre yapılır, okuyarak bir yere kadar

Muhammed Selim Dursun

Muhammed Selim Dursun Daimi Üye

Bisiklet:
    Raleigh-USA
    Seviye:
    geç oldu giremedim bayadır ama ben karbon jant alıcam demedim siz niye böyle çıkıştınız? sadece merak.

6. meseduzu

meseduzu Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    ben sana çıkışmadım mübarek. sadece bu alu kadroya karbon jant mantığına atasözüyle yorum yaptım. üstüne alınma canım kardeşim. hakkını helal et yanlış anlaşılma içinde özür dilerim.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-10-3_16-47-20.png
Sonbahardayız ve önümüz kış. Bisiklette gelişmek adına bu dönemde ne tür çalışmalar yapabiliriz? Birçok konu var ama bana göre en önemlisi aerobik dayanıklılığa yatırım yapmak. Bu antrenmanları...
upload_2015-7-20_12-17-30.png
Antrenmana çıkmadan önce bünyemizin ne durumda olduğunu bilmek can alıcı nokta. Aslında bisikletin başına geçip de pedal çevirmeye başlayıncaya kadar kendimizi yeterince formda hissedebiliriz ama...
Bike.jpg
Güzel öneriler veren bir tırmanış makalesini paylaşıyorum :) Linkin orjinali: Cycling Tips: How To Climb Faster And Easier [ATTACH] Zirveye hızlı ve kolay ulaşmanın ağrısız yolları Her...