Aliminyum bisiklete karbon jant

Konu, 'Tekerlekler' kısmında Muhammed Selim Dursun tarafından paylaşıldı.

1. Ahmet Onur Çakmak

Ahmet Onur Çakmak Onursal Üye

Seviye:
    Saçı dökülen biri olarak pantani ile avutuyorum kendimi :p

Gün A. bunu beğendi.
  2. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Aliminyum kadroya karbon jant takacak kadar konuya hakim arkadaşlar. Size yi sürüşler diliyorum.

3. Berke

Berke Road Bike Cyclist

Seviye:
    Şu bisiklet hakkında bir yorumunuz var mı?
    Adamlar alüminyum kadroya karbon jant taktığına göre bir şeyleri biliyorlar ve test etmişler demek...
    https://www.canyon.com/_en/roadbikes/bike.html?b=3579#tab-reiter1

4. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Var canyon firması Aliminyum kadro konusunda ısrarcı olan tek firmadır. Yakın zamana kadar mtb yarışlarına Aliminyum kadrolu sporcu sokardı. Belki hala vardır. Bu Aliminyum ısrarı da bu firmanın politika sı. Dikkat çekmek reklam yapmak ya da biz öyle iyi geometri ve kadro tasarımı yaparızki Aliminyum u bile adam ederiz demek için olabilir. Ben yoruldum artık bedava bilgi verip üzerine azar işitmekten. Size tavsiyem broşürler bırakın. Bisiklet süre süre yapılır, okuyarak bir yere kadar

Muhammed Selim Dursun

Muhammed Selim Dursun Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Raleigh-USA
    Seviye:
    geç oldu giremedim bayadır ama ben karbon jant alıcam demedim siz niye böyle çıkıştınız? sadece merak.

6. meseduzu

meseduzu Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    ben sana çıkışmadım mübarek. sadece bu alu kadroya karbon jant mantığına atasözüyle yorum yaptım. üstüne alınma canım kardeşim. hakkını helal et yanlış anlaşılma içinde özür dilerim.

İlginizi Çekebilir

upload_2017-2-6_15-25-40.png
Bugüne kadar üzerinde hiç durmadığım bir konudan bahsedeceğim: Antrenman yoğunluğu dağılım modelleri (ingilizce kısaltması TID, yani Training Intensity Distribution). TID nedir, ne işe yarar...
mjj.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...
upload_2016-7-29_9-31-32.png
Neden hızım düşük? Neden ulaştığım hızı istediğim süre koruyamıyorum? Neden kısa sürede hızım artmıyor? Böyle sorularınız varsa eğer, işin olmazsa olmazına geldiniz demektir. İstediğiniz kadar...