aliexpresten veya ebaydan mtb carbon kadro almak

Akif Bozkurt

Forum Bağımlısı
Tepki
168
Bisiklet
Giant
meraba aliexpresten veya ebaydan mtb carbon kadro almak ıstıyorum örnegın alıexpreste 600 dolar çok uygun carbon giant mtb kadrosu
bazıları orjınal giantın fabrıkası çinde diyor bazıları çakma diyor
alan kullanan varmıdır alsam 600.700.800 dolara carbon giant mtb kadro kırılırmı pişman olurmuyum
görüşlerinizi alabılrımıyım bilgisi olan kullanan varsa lütfen yorum yapabılırmı

Scudo

Eren T.

Üye
Tepki
8
hong fu ya bi bak istersen kadroları kaliteli bence karbon yapraklarına göre bi model seçebilirsin kendine site : (link)

Akif Bozkurt

Forum Bağımlısı
Tepki
168
Bisiklet
Giant
Orjinalmi bunlar çinden gelıyor sanırım bunlarda nonem kadro lar

Eren T.

Üye
Tepki
8
giant ın kadroları uzaydan gelmiyor ya :D çoğu marka kadrolarını başka firmalara ürettirir mesela salcano axman'a ürettiriyor test videoları var bende başta güvensizdim bu kadrolara karşı bi arkadaşım dura ace 9000 setine bu kadrolardan aldı gayet rahat kullanıyor gökhan toros abimizde geçenlerde ultegra setli bi hong fu yaptı ben şimdiye kadar "hong fu kadrom kırıldı" kelimesini duymadım gördüğüm kırılan kadrolar genelde yarışta fazla hızlı giderken havalanıp düşme sonucu kırıldı.yani öyle fazla aksiyona girmediğiniz sürece bişey olucağını sanmıyorum.

Akif Bozkurt

Forum Bağımlısı
Tepki
168
Bisiklet
Giant
ben giant xtc ıstıyorum markasız nonem degıl aliexprestekıler guzel ama sahte sanırım bazıları al bazılar alma kırılır dıye korkuyorum sonra mtb yarışlarda kullanıcam sonuçta
orjınalını alsam guzel hosuma gıden xtc advanced sl var 4500 tl ye buldum sıfır bıraz pahalı

Akif Bozkurt

Forum Bağımlısı
Tepki
168
Bisiklet
Giant
ben giant xtc ıstıyorum markasız nonem degıl aliexprestekıler guzel ama sahte sanırım bazıları al bazılar alma kırılır dıye korkuyorum sonra mtb yarışlarda kullanıcam sonuçta
orjınalını alsam guzel hosuma gıden xtc advanced sl var 4500 tl ye buldum sıfır bıraz pahalı

Eren T.

Üye
Tepki
8
sıfır orjinal alıcağın kırılmıycak diye bişey yok ama kırılcak diye sahte almanında bi eğlenceside yok yinede sen bilirsin ama izlediğim orta derece mtb yarışlarında maşası kırılan kadrosu ikiye kırılanlarda gördüm.

• Beğen
Tepkiler: Akif Bozkurt

Ömer KARAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.688
İsim
Ömer KARAN
Bisiklet
Bisan
Ben mtb kadrosunda aliexpress teki çakma kadrolara güvenemezdim. Yol olsa neyse en azından arazi şartlarıyla boğuşmayacak kadro. Ama mtb de işin içine arazi de giriyor. Arazi şartlarına belki dayanır belki dayanamaz ama dayanamazsa çok kötü olur sonuç.

• Beğen
Tepkiler: Akif Bozkurt

Akif Bozkurt

Forum Bağımlısı
Tepki
168
Bisiklet
Giant
(link)
Burdan buldum kadro ındırıme gırmış hemde S beden tam benlık fakat benım bankamatık kartım var sadece onunla alışverısı yapabılıyomuyum yoksa kredi kartı olması şartmı
Bu kadroyu almak ıstıyorum çok bana yardımcı olabılecek varmıdır bu konda

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Akif Bozkurt

Paypal a kaydınızı oluşturarak alışverişinizi paypal üzerinden yapabilirsiniz. Hem de daha güvenli olur.

Mehmet H.

Forum Bağımlısı
Tepki
363
Bisiklet
Ghost
ininal kart var araştırabilirsin 2000 tl limiti var onunla alabilirsin

Celalettin aktaş

Daimi Üye
Tepki
19
Bisiklet
Sedona
paypala hesap kartlarıda tanımlanabilir hale geldi. kartınızı paypal hesabınıza ekleyip ödemeyide paypal üzerinden yaparsınız sorun olmaz.

HexfeT

Daimi Üye
Tepki
475
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
(link)

Linkteki kadro için Türkiye'ye gönderim yapmıyorlar sanırım.

Ahmet.T

Üye
Tepki
13
Bisiklet
Salcano
merhabalar aslında bende aliexpress'ten bir kadro almak istiyorum -şimdiki kadrom bana bir beden büyük geliyor L beden (19")- çünkü memleketimde 29er kadro zor bulunuyor ve oldukça pahalı ikinci el piyasası bile çok yüksek meblağ isteniyor bu sebeple aşağıdaki kadroyu alıp Salcano Astro 291 27 bisikletimde kullanmak istiyorum. Sizce gümrükte ne kadar vergi alınır %18 mi %20 mi? ve vergi kargo dahil fiyattan mı yoksa kargo hariç fiyattan hesaplanacak. son olarak M beden (16"-16.5"-17") kadro önerileriniz varsa (uygun fiyatlı olmak şartıyla) değerlendirmek isterim. Son olarak satıştaki ürün orjinal mi sahte mi?

(link)

Akif Bozkurt

Forum Bağımlısı
Tepki
168
Bisiklet
Giant
Erhan bey turkıye gonderım yapmıyormu ılk sızden duydum bırcok kısıye gosterdım ama hıc demedıler tam olarak anlamıyorum emınmısınız turkıyeye gondermedıngen

Ahmet bey urun fıyatının yuzde 20 si vergı oduyosunuz kargo sıze aıtse artı bırde kargo parası var

Aliexpres se sahte ıhtımalı cok yıksek

HexfeT

Daimi Üye
Tepki
475
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bazı ürünler için geçerli. Bu ürünü sepete atınca gönderemiyoruz diyor.

"Item cannot be shipped based on your delivery country or current checkout options
Please remove from your basket to continue"