Aliexpres'ten ön ışığım geldi

magrur

Üye
Tepki
20
İsim
alper
Bisiklet
b'Twin
Hocam montajın alttan resmini göndersene nasıl bakalım, bi zahmet...

Scudo

wenom

Forum Bağımlısı
Tepki
672
İsim
rafet
Bisiklet
Diğer
Ilk ekledigim resimlerde belli zaten montaj sekli suan bisikletten uzaktayim

Tepki
31
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Salcano
(link)
Arkadaşlar çok memnunum.Aydınlatması çok iyi 3 modlu zoomlu takma aparatı 2 tane bataryası ve şarj aletide yanında veriliyor.Tavsiye ederim.

bayram37

Üye
Tepki
41
Bisiklet
b'Twin
tahtakalede tanesi 5 tl aparatıda 3tl ye geçen hafta aldım aynısını tahtakale dolu bu tür mallarla aliexpres de ne varsa tahtakalede aynısı mutlaka var fazla uzağa gitmeye gerek yok ben şahsen uğraşamam kargoyla falan diyorsanız tahtakale candır:harika:

wenom

Forum Bağımlısı
Tepki
672
İsim
rafet
Bisiklet
Diğer
@bayram37tahtakalenin neresinden aldiniz sanirim sirkeci bisikletcilerin orasi degil anladigim kadariyla

@magrurScreenshot_2015-03-29-21-35-53.png

• Beğen
Tepkiler: magrur
Tepki
31
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Salcano
@bayram37
O zaman aliexpresse para vermiyelim size söyleyelim siz yollayın bize :D

BF Okuru

Üye
Tepki
2
ışık alacaksanız paraya kıyıp (link) şöyle birşey alında 1 ay beklediğinize değsin.

wenom

Forum Bağımlısı
Tepki
672
İsim
rafet
Bisiklet
Diğer
@alperK ben ihtiyacim dogrultusunda bir urun aldim tabiki piyasada iyi urunler var benim isimi gorur aldigim isik yinede tesekurler:):)

bayram37

Üye
Tepki
41
Bisiklet
b'Twin
bahsettiğim yer tahtakalede. sobacı ve ahşap malzemelerin satıldığı yerin arka tarafları. vakıf hanın olduğu sokak saatci toptancıları. şemsiye ıvır zıvır ne ararsanız bulabilirsiniz. farın takıldığı silikon aparatı hemen her dükkanda bulursunuz yalnız tutturduklarına göre satıyorlar. bilginiz olsun bir kaç yerden farklı fiyatlar aldım. kalite konusu belli malum çin malı hepsi fazla bişey beklemeyin. oradan alınan farla tura çıkmayı düşünmeyin mesela . yolda bırakır büyük ihtimal aliexpresten hiç alışveriş yapmadım . ama o siteye girince kendimi tahtakalede dolaşıyormuşum gibi hissediyorum:)

arkadaşlar yanlış anlaşılma olmasın isteyen istediği yerden alabilir ben istanbul için yazdım malum ticaretin merkezi durumunda diğer illerde durum nedir bilmiyorum ama tahtakale gerçekten ağzına kadar çinmalı dolu o yüzden ben pek bu sitelerden arzetmiyorum saygılar.

Melih Çolak

Cyclist ♥
Tepki
3.073
Bisiklet
Scott
güle güle kullanın bu fenerin aydınlatması süper diyebilirim gece zifiri karanlıkta arabadan farksız aydınlatması var :harika:

• Beğen
Tepkiler: wenom

armagant

Üye
Tepki
9
İsim
Armağan TUFAN
Bisiklet
Ümit
Bu arada aliexpress de satılan malların lümen değerleri yanıltıcı ve şarjlı pillerin üzerindeki değerlerde markasız olanlarda doğru değildir. Bu arada canı sıkılan varsa nitecore tm26 videosu izlesin içi açılır :)

tanchu

Forum Demirbaşı
Tepki
235
İsim
tanju
Bisiklet
Cube
nitecore ile kıyaslanamazlarda nitecore fiyatı kadar lamba alınsa bisiklet ufo gibi gezer. bütçe meselesi nitecore bütçe olarak uygun değil Cree ledli ve harici bataryalı değil aldığım lamba şehir içinde görünmemi sağlasın yeter diye düşünüyorum. ışıklandırması olmayan arazılerde gece sürüşü için kesinlikle cree ledli veya nightcore tarzı lambalar gerekli bence.

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
fener tutacağının iki tarafına aynı olanı varmıydı. vidayla uğraşmayım. gündüz tak diye çıkarayım gece şap diye takayım.

Aspirin

Aktif Üye
Tepki
198
İsim
Eyüp BOZKURT
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bende 2 tane aldım aynı siteden,birinin önünü aşağıya bastırdım uzun far kısa far yaptım çok kullanışlı oldu.eğer sipariş verirseniz 2 tane alın bence oldukça iyi