Aliexpress'den pedli tayt almayı düşünüyorum bu konuda bilgim yok beni aydınlatır mısınız?

Aspirin

Aktif Üye
Tepki
198
İsim
Eyüp BOZKURT
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Tolga Çelebi
Aynısını bende yaptım :) aliexpress ten aldığım tayttan şikâyetçi değilim ama güzel ve rahat bir tayt benimde hakkım :) indirimdeydi galiba onlar sizin aldığınız tayti düşünüyordum,memsunuz sanırım
Bedeni tam ölçüsünde mi?
Yani 1.72 boy ve 71 kiloyum normalde m almam gerekir yoksa L mi alayım kara veremedim

Scudo

N. Burak Önder

Daimi Üye
Tepki
240
Bisiklet
Scott
Şu poc taytlari 100tlye alan arkadaslar nerden edindiklerini soylerlerse sevinirim. Aradim ama bulamadim.

Türka¥

Forum Bağımlısı
Tepki
2.271
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Ghost
taytın içine basit bi sünger dikiyorlar, nerede kullanacak bunu bisiklet mi, o zaman yaz oraya satış fiyatı 200lira..

bu pedli taytlar neden pahalı bi anlayabilsem keşke :confused:

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@N. Burak Önder

Konuyu baştan sona okuyun lütfen. Ayrıntılı olarak yazdım. :)

Aspirin

Aktif Üye
Tepki
198
İsim
Eyüp BOZKURT
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@zekiari44
Askılı taytta bir beden büyük almak iyi olur diye okumuştum,az önce bakıyorumda erdoğanlar bisiklette indirimler gayet güzel

• Beğen
Tepkiler: zekiari44

ziyainal

Forum Demirbaşı
Tepki
230
İsim
Ziya
Bisiklet
Merida
genel olarak pedli bir tayt almanız çok işinize yarayacaktır ben de ayıp söylemesi hemoroid sorunu var uzun süre oturamıyorum doktorum yasaklamıştı ama pedli tayttan sonra rahata erdim temiz bakmak şartıyla çinden de pedli tayt alınabilir tabi daha kalitelisini almak herzaman iyidir

• Beğen
Tepkiler: zekiari44