Aliexpress'de ücretsiz kargonun çalışma prensibini bilen var mı?

Konu, 'Alışverişle İlgili Genel Konular' kısmında Kaang96 tarafından paylaşıldı.

1. Kaang96

Kaang96 Aktif Üye

Adı:
    Kaan
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Dün bisiklet turunda böyle bir konu açıldı ve kafamıza takıldı.Aliexpress'de ki 1 kuruşluk mallar bile nasıl ücretsiz kargo ile gelebiliyor? Gemi/Uçak dolduğunda yola çıktığını farz edersek buraya kadar ücretsiz olması normal olabiliyor ama bide bunun ptt dağıtımı var.1 Kuruşluk malın masrafı kendi kazancının çok çok üstüne çıkıyor.Fikri yada bilgisi olan varmı bu konuyla ilgili?

İlginizi Çekebilir

IMG-20170409-WA0021.jpg
Herkese Merhaba. Ben Necmettin Ünlü. izmirde yasiyorum universite Ogrencisiyim. 21 yasindayim. Hersey 19 yasinda 133 kiloya kadar cikmam ile basladi.Boyum 1.9m idi ama yinede kilo oldukca belli...
IMG20160210221518.jpg
vee karşınızda ilk gıda incelemem. pek inceleme diyemem aslında. ürünümüz bu şirin görünümlü şey. şuan size boş gibi gözüküyor olabilir. çünkü boş. içindekileri ben yedim. tadı karışık meyvalı...
upload_2016-10-25_19-39-23.png
Daha önce açtığım konularda periyodizasyon ve antrenman planlamadan bahsetmiştim. Aynı şeyleri tekrar etmemek için açtığım konuların bağlantılarını verip, konuda anlattıklarımdan kısaca özet...