Aliexpress alışveriş

Ysryyn

Üye
Konular
0
Adı
Yaşar yeyen
Bisiklet
Mosso
Aliexpressten kasım ayında aldığım kargolar arka arkaya gelmeye başladı. Her gün aynı postacı getiriyor. Son getirişinde kapıyı açtığım anda paketi içeri doğru fırlattı ve gitti... Daha getireceği 5-6 kargo var :confused:
Ben olsam o adamı doverim.saygisizliga tahammulum yok.nasil fırlatır.kafasinda kırarım onu.

observer

Forum Bağımlısı
Konular
135
Bisiklet
Salcano
Bağlantıyı görüntüleyebilmek için üye girişi yapmalısınız.

bu siteden aliexpress için fiyat takibi yapmaktayım ancak bazı satıcılar aynı ilan içine farklı ürünler koyuyor
mesela 4 farklı renk çanta her biri 30 dolar. 1 adet çanta yağmurluğu 5 dolar
ürünleri ayrı seçince link değişmiyor aliexpresste fiyat olarak 5-30 arası gösteriyor. yani sanki o çantadan 5 dolara varmış gibi içerde.
link takibi yapınca da çantanın gerçek fiyatını değilde yağmur koruyucuyu takip etmiş oluyoruz. bu duruma bir çözüm bulanınız var mı acaba?
siz nasıl takip ediyorsunuz fiyatı?

Sashigrey

Üye
Konular
0
Adı
Eray
Bisiklet
Mosso
Ben olsam o adamı doverim.saygisizliga tahammulum yok.nasil fırlatır.kafasinda kırarım onu.
Pakette far tutucu lastikler vardı kırılmayacak bir şey olduğunu anlamıştır herhalde. Bugün ben evde yokken yine gelmiş ve anneme ''ben takipsiz kargoları kapınıza getirmek zorunda değilim posta kutunuzun kilidini açın içine koyup giderim'' demiş... Bu arada postacı kadın.

Kazım kuru55

Aktif Üye
Konular
1
Adı
Kazım
Bisiklet
Carraro
Aliexpress siparişim PTT UKİM de beklemede olduğu yazıyor. Bu gümrükte takıldı anlamına mı geliyor???

Kazım kuru55

Aktif Üye
Konular
1
Adı
Kazım
Bisiklet
Carraro
Aliexpress takipli kargom için gokhan.baran2@ptt.gov.tr bu adrese gerekleri belgeleri göndermem gerekiyormuş.Kart esktresi ve kimlik bilgileri heralde ama neden kurumsal değil de böyle bir şahıs mail adresi anlamadım.Daha önce böyle bir olay ile karşılaşan var mı acaba? Zimmet alındı yazan kargo şimdi ptt iş yerinde bekliyor yazıyor.Anlam veremedim

mehmet.t

Üye
Konular
1
Adı
mehmet
Bisiklet
Kron
Aliexpress takipli kargom için gokhan.baran2@ptt.gov.tr bu adrese gerekleri belgeleri göndermem gerekiyormuş.Kart esktresi ve kimlik bilgileri heralde ama neden kurumsal değil de böyle bir şahıs mail adresi anlamadım.Daha önce böyle bir olay ile karşılaşan var mı acaba? Zimmet alındı yazan kargo şimdi ptt iş yerinde bekliyor yazıyor.Anlam veremedim
Şansınıza denk gelmiş. İçindeki şeyin değerini belirten birşey göremediyse memur, değeri belirlemek için sizden belge istiyor.

Yukarı Alt