Aliexpress alışveriş

melih.h

Üye
Konular
6
Adı
melih
Bisiklet
Bianchi
arkadaşlar aliexpressten alışveriş yapicam cok araştirdim ürün yorumlarini okudum alalimbakalim hadi hayirlisi dedim ancak adres yazmayi bi türlü beceremedim ilk defa alışveriş yapcağim için korkuyorumda açikcasi adresi yazmamda bana acil yardim edebilecek deneyimli bilgili arkadaşlarin yardimlarini bekliyorum ürünler elime ulaştıktan sonrada ayrica burada incelemesini yapacağim

not: adresim turgut özal mahallesi 2285.sokak şahinlerkent apartmanı no:1/12 yenimahalle ankara

Başlık sahibi
Başlık sahibi
M

melih.h

Üye
Konular
6
Adı
melih
Bisiklet
Bianchi
http://www.ocuu.net/wp-content/uploads/2014/10/aliexpress-teslimat-adresi-doldurma.jpg

bu kısmı benim için doldurabilirmisiniz siz burada yazinben geçiririm adresi yaziyorum kabul etmiyo tel:05535253340

vela2016

Daimi Üye
Konular
9
street adress yazan yere turgut özal mahallesi 2285.sokak şahinlerkent apartmanı no:1/12
yazın

city yazan yere yenimahalle
state/province yazan yere de ankara yazın

tamamdır... çok da problem olmuyor zaten. bi şekilde elinize ulaşır. türkçe karakter yani, ö-ç-ş-ğ-ı falan yazmayın. o-c-s-g-i yazın yerlerine

Başlık sahibi
Başlık sahibi
M

melih.h

Üye
Konular
6
Adı
melih
Bisiklet
Bianchi
teşekkürler deneyim haber vercem

zip posta code yazan yere ne yazcam farki şeyler var izmirden biri 35400 yazmiş bende 06400 mü yazcam 400 ne demek oluyo

birde 3 ürün sipariş etcem toplam 7 dolar takip numarasi na gerek varmi yada hepsine ayri ayrimi almam gerekiyo üçüne 1 tane alabilirmiyim

Başlık sahibi
Başlık sahibi
M

melih.h

Üye
Konular
6
Adı
melih
Bisiklet
Bianchi
herşey tamam save and ship to adress yazan yere tıkladım system error:no privilege yazısı çıktı şimdi ne yapmaliyim ( üstte doldurdugum yerlerin hepsinin sonunda tik işareti var )

Başlık sahibi
Başlık sahibi
M

melih.h

Üye
Konular
6
Adı
melih
Bisiklet
Bianchi
@HknBssz sistem hatsı : hayır ayrıcalık oldugunu biliyorum(google çeviri saolsun)nedem böyledediğini soruyorum @Ramadan Ş. hayır gerçekten türkçe karakter kullanma denilince böyle yazmam gerektiğini düsündüm ancak anladim ne oldugunu

Başlık sahibi
Başlık sahibi
M

melih.h

Üye
Konular
6
Adı
melih
Bisiklet
Bianchi
tmm yanliş anladim uzatmayın bukadar :mad: neden alışveriş yapamiyorum neden system error no privilege yaziyor bide onu açiklasaniz bişeymi eksik yapiyorum herşeyi dediğiniz gibi doldurdum :(

sipariş ettim hadi hayırlısı

ancak ininal kartımdan 2 tl aldıkları için 3 deil 2 ürün siparişedebildim

Dogan09TR

Üye
Konular
4
Adı
Doğan Ç
Bisiklet
Kron
Türkçe harf kullanmadan Türkçe yaz nasıl olsa Türkiye'deki kargo şirketine geliyo ordan sana geliyo yaz geç

Yukarı Alt