Alibeyköy - Küçükköy(GOP) Bisiklet yolu(fotoğraflı)

aeneskral

Allah için NAMAZ'a dur ey müslüman!
Tepki
839
İsim
Abdulkadir Enes KIRAL
Bisiklet
Giant
evet dostlar. geçen gün vialand güzergahından geçerken bisiklet yolu yapımını görmüştüm ve çok sevinmiştim. daha çok yeniydi o sebepten foruma yazma ihtiyacı duymadım. fakat bugün dükkanıma açmaya geldiğimde çok güzel bir manzara ile karşılaştım. küçükköy'ümüze bisiklet yolu yapıyorlar. vallahi helal olsun dedim. adamlar koca caddeyi-yolu bisiklet yoluna göre tekrardan düzenlediler. hele birkaç gündür yol düzenleme çalışmaları vardı, belediye harıl harıl çalışıyordu nedeni belli oldu. şimdiden gaziosmanpaşa belediyesine teşekkürlerimi sunuyorum. ayrıca bir teşekkür mail'i de yazacağım makamlarına. hatalarda, yanlışlarda nasıl şikayet ediyorsak güzellikleri gördüğümüzü, farkında olduğumuzu anlasınlar. inanıyorum ki bu tutum daha bir güç ve azim verecektir onlara.

bisiklet yolu alibeyköy başak oto sanayi bölgesinden yani gaziosmanpaşa caddesinden başlıyor ta ki küçükköy merkeze kadar. çok bir mesafe değil tahminen 2 km civarı. ama olsun. böyle böyle başlıyor bilinçlenme. bir söz vardı "yavaş yavaş acele etmemiz lazım" diye. devamı da gelir inşallah diye umuyorum.
hayırlı uğurlu olsun diyorum.

http://i.imgur.com/oHyRBV5.jpg
http://i.imgur.com/vSN3YC3.jpg

Scudo

0geday

Aktif Üye
Tepki
132
İsim
Ögeday Bener
Bisiklet
b'Twin
Ordan başlayıp kagithaneyede gelse iyi olur

• Beğen
Tepkiler: aycan turan

gmfaruk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.061
Bisiklet
Kron
Kucukko yapiliyorsa her yere yapilmali;)

Uğur S.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.818
Bisiklet
Bianchi
Yok artık! Bizim buralarda hiç beklemezdim böyle bir şeyi. İnşallah devamı gelir

Reha Oğuz Altuğ

Aktif Üye
Tepki
87
Bisiklet
Trek
O yolu bir engelle ayırmayıp sadece çizgi çizerek bırakırlarsa araç sürücüleri hiç takmazlar, işgal ederler :snzdglsn:
Hatta bisikletçiler burası bisiklet yolu diye daha az dikkatli olacaklarından aha riskli hale bile gelebilir o yol :krktm:

Strelok

Aktif Üye
Tepki
258
İsim
Tuncay
Bisiklet
Bianchi
hayırlı olsun dostum darısı Esenyurt Avcılar arasının başına Metro getirmiyorlar bari Bisiklet yolu yapsınlar ben şimdiden talibim o yolu kullanmaya :)

kanbozli

Daimi Üye
Tepki
224
İsim
Emre Y.
Başlangıç
1993—94
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Az önce ordan geçtim koruma bantları boyası falan bitmiş durumda amma velakin özelliklemi yapılmış anlayamadım bol miktarda cam kırığı mevcuttu ayrılan bölümde(temizlenmesi lazım) küçükköy içindede bidiğin otopark olarak kullanıyor millet ama buda birşeydir dilerim devamını getirir i.b.b.

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.696
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Helal olsun emeği geçenlere. Bugün Küçükköy'de yapılır. Yarın başka belediyelerde yapar. Taktir ettim ve imrendim. Paylaşım için teşekkür ederim.

n0mad34

Üye
Tepki
8
İsim
AKIN
Bisiklet
Mosso
Haftanın 6 günü o yoldan alibeyköy'e işime bisikletle gidip gelmekteyim ama inanın artık pes etmek üzereyim bir haftada iki defa lastiğim patladı bisiklet yolundaki cam kırıklarından oraya bisiklet yolu demeye bin şahit lazım ve o bisiklet yolunda gittikçe artan bira şişeleri kırıkları araç cam kırıkları daha bir sürü madde acaba diyorum orasının durumu bir 5-6 ay sonra ne hale döner çok merak ediyorum belediye hiç temizlemiyor.

Ayrıca küçükköy meydan civarı yol üzerine park etmiş arabalardan artık gına geldi bir hobiye sahip oldum diye sevinirken bu yol yüzünden fobi ye dönüşecek neredeyse.