aliağa'da ilk ve tek miwok1052V kırmızışeytan

oguzhanzed

Daimi Üye
Tepki
309
selam.uzun bir aryıştan sonra (ne alacağıma bir türlü karar veredim) whistle miwok 1052V modelini
22,09,2010 tarihinde izmir seda bisikletten aldım.şuana kadar 96 km. kullandım.çok memnunum.almayı
düşünen arkadaşa tavsiye ederim.bisiklette önmaşa grubu ağırlrk yapıyor.onları daha hafif olanınla
değiştirdiğinizde(lastiklerde dahil) 14,30 kg olan ağırlığı düşürebilirsiniz.ancak bundan önce evimin
önünden geçen hurdacıdan alıp büyük bir özenle boyayıp topladığım(kesinlikle latife yapmıyorum.
bu gerçektir.ilk resimdeki bahsi geçen emektarım)ve 2 ay benim kahrımı çeken bisikletime huzurunuzda
teşekkürederim.
aslında 2. el ve ucuz bişeyler alacaktım o şekilde yola çıktım.:p seda bisiklete giripte bisikleti gördüğümde
almadan çıkamadım.:D :D çelik kadro sonrasında bu sanki rüzgarla yarışıyor.(bisiklet nasıl bihastalıktır ki şimdiide
bu bisiklet bu ağırlık ve bu donanımla bana bunnu hissettirirken bundan çok daha iyi makinelerde ne hissederim
diye merak etmeye başladım)neyse daha fazla başınızı ağrıtmıyayım.
işte İzmir/ Aliağa nın ilk ve tek whistle miwok 1052V Kırmızı Şeytan'ı
(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Scudo

reha genç

Forum Bağımlısı
Tepki
907
Aliağada iş icabı birkaç kere bulunmuşluğum var.Rafinerisi ile ünlü bir ilçede böyle hoş bir bisiklet görmek çok güzel ,güle güle kullanın...

• Beğen
Tepkiler: oguzhanzed

oguzhanzed

Daimi Üye
Tepki
309
@reha genç

vakti zamanında aliağa körfezi ve aliağa'nın coğrafi konumu(sürekli rüzgar alması vs.) sebebiyle sanayi bölgesi ilan edilmesiyle halen devvam eden sanayileşme şehri.:mad: rafineri,petkim,demirçelik fabrikaları,gemi söküm tesisleri,enka doğalgaz santrali konteynır limanları ve halen kurulumu devam eden türkiyenin en büyük organize sanayii bölgesi ile sanayii şehri.ve aslen rüzgarı olmasa kesinlikle yaşanılmaz biryer.:( malum nekadar fabrika o kadar hava kirliliği.:mad: ama şubir gerçekki sanayii bölgesi olması nedeniyle hasır altı edilip toprağa birşekilde gömülen tarihi bir zenginlikte mevcut.çünkü eski dönemin önemli liman yerleşim yeridir aliağa nın körfezi.ve bildiğim kadaryla dumanlıdağ'ın tepesinde gemii bağlamak için eski zamandan kalma halka mevcuttur.kazı çalışması ise çoktan hasırın altını boylamış:eek:
sevgiyl kalın

cnyn rdr

Forum Demirbaşı
Tepki
371
Bisiklet
Diğer
hayırlı olsun güzel bisiklet yalnız modlar resimlerin boyutunu değiştimenizi isteyeceklerdir söyleleyim şimdiden

• Beğen

murat yayla

Daimi Üye
Tepki
245
rengi çok çarpıcı bir bisiklet bide bulunduğunuz yerde tek olduğun için bisikleti gören bir daha unutamaz:)oğlunuzada bisiklet sevdasını aşılamaya çalışmanız çok hoş...hayırlı olsun kazasız bol pedallar dilerim.

• Beğen

oguzhanzed

Daimi Üye
Tepki
309
@ozan erdem

hiç sorma son resmin linkini yanlış koymuşum.şimdi değiştiremiyorumda.konu silinirse haklılar ne diyelim.

cnyn rdr

Forum Demirbaşı
Tepki
371
Bisiklet
Diğer
@oguzhanzed

çünkü benim bir konu aynı şekilde güme gitmişti ordan biliyorum :)

Cihan A.

Forum Bağımlısı
Tepki
888
Bisiklet
Kron
Whistle de bu rengi ilk kez görüyorum ama yakışmış.Hayırlı olsun.Kazasız sürüşler...

• Beğen