alexrims supra bh disc

onur öcal

Üye
Tepki
13
:rolleyes: :boese157: :( alexrims supra bh disc. bu jan hakkın da bilgisi olanlar...bu jantı kullanmış olanlarında fikirlerini bekliyorom.hem fr tipi kullanıcam hede street uygunmu sizce.x11 topluyorumda.....

Scudo

Güvenç Terzierol

Forum Bağımlısı
Tepki
251
Bisiklet
Salcano
bulabileceğiniz en sağlam jantlardan biri diye biliyorum...

streette ve freeride disiplininde çok kullanan var o yüzden rahat olabilirsiniz.

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
yeni başlayan için sağlam bi jant yoktur. benim bildiğim supralar piyasada yok bulabildiyseniz 3 adet alın. çünkü 5-6 ay sonra arka jantı vurmaktan ezik büzük olucak ve amatörlüğünüzü o jantta atarsınız. diğer jant ise diğerinin iki katı kadar bi süre dayanır. böylelikle jant sıkıntısı çekmezsiniz. ben izmirde satılan son bh leri 1 yıl önce aldım ve hala kullanıyorum. ben aldıktan sonra izmire supra bh gelmedi. ankarada varmı yokmu bilmiyorum ama her ihtimale karşı en az 3 adet alın. daha fazla almaya gücünüz varsa alabildiiniz kadar almaya çalışın çünki türkiyede fr jant sıkıntısı var.

Güvenç Terzierol

Forum Bağımlısı
Tepki
251
Bisiklet
Salcano
eğer bulamazsanız remerx jumbo da var ona çözüm olarak. belki onun kadar sağlam değilse de gayet iyi bi jant. hem dahada ucuz ona göre

Mehmet Can

Forum Bağımlısı
Tepki
405
Supra BH jant çemberlerinden bende kullanıyorum ve çok memnunum
Fr ve Street`te rahatlıkla kullanabilirsiniz bundan şüpheniz olmasın
Ujur`unda dediği gibi bulabilirseniz bir kaç çift alın çünki sağlam çemberler...

koraymalkoc

Forum Bağımlısı
Tepki
371
Uğurun dediği gibi ilk zamanlar hiç bişey dayanmaz.Bh bulamazsın Supra D alıcaksın.

A

Adrenaturex

Misafir
bencede fr jant konusunda epey bir sıkıntı oluyor arkadaslarımdan biliorum ... :D

koraymalkoc

Forum Bağımlısı
Tepki
371
Fr jant konusunda sıkıntı yok artık.Eskidendi o parça sıkıntıları artık ülkemize gelmeye başladı parçalar.Arkadaşın alıcağı supra D çember daha iyisini ve o kadar ucuz'unu bulamaz.

Tepki
0
arkadaşlar bide bu sitelerde supra çembere 32 delik yazıyo ben de 36 delik bi acera göbek var 32 delik yazdığıdan dolayı tedirginim getirttirsem mi acaba

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@mesut yılmaz

göbeğinizi değiştirmeniz gerekli eğer göbeği değiştirirseniz kullanırsınız. bu arada eğer getirtebilirseniz 2 çift getirtin trde bulamayacağınız bi jant çünkü. bi çifti yedekte dursun.

Onur Kula

Forum Bağımlısı
Tepki
819
İsim
Onur Kula
Bisiklet
Specialized
Bir de Mavic En321 var.

Tepki
0
arkadaşlar ben de supra bh jant arıyorum ama 36 delik lazım sıfırnı hangi siteden bulabilirim yardım edin lütfen

Tepki
0
bilgi için teekürler arkadaşım da benim arkadaşlarımdaki 36 delik onu nerden temin edebiliriz ben de biraz maddi sıkıntı var da o yüzden tekrar göbek almayım diorum

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@mesut yılmaz

o zaman supra d modelini alın onlar 36 delik. fakat supra bhlerden biraz daha pahalıdır.

boxtubing

Daimi Üye
Tepki
257
supra bh bnde kullanıyorum yaklasık 2 yıl oldu hıc bır sorunu yok sadece disc uyumlu oldugunu bıle bıle guzel tutmasına aldanıp fren olarak magura hs 33 kullandıgım ıcın boyaları aşınmaya başladı bulabılecegın en ıyı jant cemberı dıyebılırım tr ye gre ıyı forumlar herkese