alemde yeniyim e bisiklette yeni:D

Scudo

sezarr38

Aktif Üye
Tepki
26
ilk resim uploadım olduğu için resimler biraz dağınık olabilir kusura bakmayın

saygılar...

Önder Tarım

Forum Bağımlısı
Tepki
1.817
Bisiklet
Specialized
güle güle kullan renk uyumu güzel olmuş

Onur Kahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
853
kadron hoşuma gitti.acaba vites kollarını kaç ytlye aldın? arkadaş alıcak onun için sordum.

sezarr38

Aktif Üye
Tepki
26
vallahi kaça aldim bilmiyorum bana hediye gibi oldu beğen dediler beğendim teker teker ortaya bu çıktı :D sanırım 650 lira tuttu komple ama bisikletciye gidecem sorarım o zmn

dodo

Forum Bağımlısı
Tepki
242
öncelikle hoşgeldin aramıza...650ytl biraz fazla gibi ama:)

huseyin kılıc

Forum Bağımlısı
Tepki
242
ben shimano nun 8 li firen vites kolunu sordum 35 ytl dediler buarada güzel bisiklet kazasız belasısz bin kask takmayı unutma

sezarr38

Aktif Üye
Tepki
26
kask aldım ama çok kötü laf fln atıyorlar bende inip kavga ediyorum o yüzden takmıyorum artık ama soyle şık bir şey almaı düşünüyorum

SNkaraoglu

Forum Demirbaşı
Tepki
233
Boşver atsınlar, yeni kaskını alana kadar takmamazlık etme, ne zaman hayatınıo kurtaracagı belli olmuyor...
Bisiklet hayırlı olsun. Kazasız belsaız kullanman dileğiyle.

ufuk_abay

Üye
Tepki
9
selam bende yeni sayılırım bende kask takıyorum laf atan oluodur ama duymuyorum kasklı kasksız sürekli bisiklette mp3 dinliorum çnkü ;) sende yapabilirsin sesini çok acma;)

Fırat Ayanyan

Forum Bağımlısı
Tepki
259
@sezarr38

duymamış olalım kaskınızı takmadığınızı biraz forumu karıştırırsanız çok iyi olur bir çok kişi yakınıyodu bu dertten siz in de bu forumda tüm sıkıntılarınıza cewap bulacağınıza eminim bu arada başlangıç için bisikletininz de gayet güzel eğer uçuk planlarınız yoksa bu da sizi çok uzun süre idare eder kazasız belasız günlerde eskitin ayağınızda pedal kafanızdan kask eksik olmasın :D

Burak Özen

Forum Bağımlısı
Tepki
601
Bisiklet
Corratec
Bisikletin benimkini de andırıyo bu arada:) kadron(aynı renk) arka attırıcı aynakol fren ayakları felan aynı benimkiyle.
gerçi forumdada resmi war da yeniledim daha az önce tekrardan foto cektik koyarım bugün yarın.
Kazasız belasız ii günlerde kullanırsınız inş:)

Snaqe

Daimi Üye
Tepki
154
Güzel bisiklet kazasız belasız pedallamalar,

ve tabi kaskın kafandayken :)

sezarr38

Aktif Üye
Tepki
26
tamam arkadşlar elime para geçtiyi anda yeni bir kask alacağım ucuza iyi birşeyler bulmam mümkün mü yardımcı olursanız çok sevinirim (öğrenciyim o yüzden para sıkıntısı var:D )

çağdaş

Daimi Üye
Tepki
174
Merhaba hoşgeldiniz foruma bisikletiniz çok güzel güle güle kullanın ama birşey dikkatimi çekti fiyat olarak 650 demişsiniz biraz fazla değil mi yani tam özelliklerini yazmamışsınız ama resimlerden anladığım kadarıyla bence biraz pahalıya patmamış size bu bisiklet tam özelliklerini yazabilir misiniz.

sezarr38

Aktif Üye
Tepki
26
iste tam ozelliklerini bilmiyorum fiyatta 650 tam deil 600-650 arasi bir sey bn herseyini öğrenir yazarım buraya