Alanya çalıntı toplama dambiez

ihsangencer

Forum Demirbaşı
Tepki
729
Bisiklet
Carraro
herkese merhabalar,
emeklerimiz Alanya'da, 23 şubat 2015 pazartesi gecesi çalınmıştır
533 652 18 70

EEGRm9.jpg

Scudo

aeneskral

Allah için NAMAZ'a dur ey müslüman!
Tepki
839
İsim
Abdulkadir Enes KIRAL
Bisiklet
Giant
hadiii. geçmiş olsun içim cız etti. inşallah bulunur.

• Beğen
Tepkiler: ihsangencer

Murat B.

Forum Trolü
Tepki
12.203
Bisiklet
Specialized
Geçmiş olsun. Umarım en kısa sürede bulunur bisikletiniz.

• Beğen

MuratHan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.287
Bisiklet
Scott
İhsan geçmiş olsun, çok üzüldüm. Alanya küçük yer, bir şekil de karşımıza çıkar. Otogar ve çevresine bir iki ilan yapıştırmak lazım, çıkartırlarsa ancak böyle çıkar Alanyadan. Hala içerideyse eminim birimize denk gelecektir.

ihsangencer

Forum Demirbaşı
Tepki
729
Bisiklet
Carraro
sağolun arkadaşlar,
gerekli video kayıtları araştırıyorum, kamera açıları müsait görmüş olabilir tahmini 7 - 8 saatlik bir dilimde çalındı. bi kaç belge toplamaya çalıştım,
bisikletçilere, yerel facebook gruplarına, ikinci el satıcılara foto ve bilgi verdim.

murat abi bu akşam karakola gidicem hayırlısı bakalım.

Eser Sevinç

Eskiden buralar dutluktu
Tepki
3.078
İsim
Eser Sevinç
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Geçmiş olsun, umarım bulunur bisikletin.

• Beğen

Ardaa

Daimi Üye
Tepki
384
İsim
Arda
Bisiklet
Specialized
Umarım bulursun çok geçmiş olsun. Nasıl halletmişler videolardan izleyince bize de bilgi verirsin.

• Beğen

ihsangencer

Forum Demirbaşı
Tepki
729
Bisiklet
Carraro
@Ardaa
pazar gecesi apartmanın içindeydi, su saatinin demir kapağına sağlamca kilitliyordum, ama çok iyi bir kilit değil
apartmanın sakinleri, ortak elektrik kullanım borcundan dolayı, otomatik çalışmadığından giriş kapısını 2 haftadır bazen tam kapatmıyorlar, sadece aralıyorlardı.

ben 4. katta oturuyorum altımız kahvehane ve otoyıkama, kimin girip kimin çıktığı belli değil, zaten izleniyordu bisiklet daha önce dışarıda kalan bisikletin tekerini çalmışlardı, motordan benzin çalmışlardı vs... vukuat çok. kapı sağlam, kilitten çok kapıya güveniyordum 2 senedir sorun olmuyordu. benim bisikletin yanında düşük seviye 4 bisiklet daha var, onlar aynen duruyor.

kahvenin ve otoyıkamanın kamerası kayıt tutmuş. hayırlısı bakalım, haber veririm bu konudan

BF Okuru

Üye
Tepki
2
her gün aynı haberler benimde bisikletim çalındı 4000 tl değerinde, artık buna bir dur denmeli, forumda hep yazıyorum bugün bizim yarın sizin bisikletiniz çalınacak, hırsızlardan korunmak çok zor, ben hayatta çaldırmam diyordum ama hiç beklemediğiniz anda çalınıyor bisikletler, en kötü ve acı olan ise polislerin bu duruma aaa bisiklet mi çalınmış deyip küçümseyip umursamazlığı

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@ihsangencer

Bu apartman kapısı sorunsalı heryerde var sanırım. İçeriye birisinin girip bir şeyler alıp götürmesi, an meselesi oluyor. Bu arada geçmiş olsun diyorum inş. en kısa sürede bisikletinizi bulursunuz...