Aksium jant teli?

Ali Demir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.572
Bisiklet
Specialized
Merhaba arkadaşlar,

geçen günlerde bisikletime akord yaptırmıştım, akordundun ardından bir gün geçti ve ne yazik ki jant tellerimden birtanesi koptu. ve o kadar bulunmayan bir şey ki bu, deli etti adamı.

koskoca istanbul'da aksium jant teli bulamıyorum. var mıdır arkadaşlar bildiğiniz bir yer veya tavsiyeniz?

Scudo

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
Kaçkar bisiklette olması lazım, ayrıca son akordunuzu yapan ustayı hemen değiştirin muhtemelen fazla germiş.

• Beğen
Tepkiler: Barış Güney

Ali Demir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.572
Bisiklet
Specialized
hocam teşekkür ederim. yarın gideceğim inşallah. dediğiniz gibi de, akord yapan sözde "usta"ya bir daha ömürbillah uğramam.

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
Bu arada gitmeden telefon edin derim mavic jantlarda model yilina gore tel boylari degisebiliyor emin degilseniz janti yaninizda goturun.

Ali Demir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.572
Bisiklet
Specialized
tekrar teşekkür ederim hocam. evet, jant tellerinin uzunluğundan tam emin değilim ama 280mm olmalı. gitmeden evvel arayacağım tabii ki. içimde jant teli bulamayacağım diye bir korku var. koskoca istanbul'da nasıl olmaz diye de şaşmıyor değilim. altı üstü jant teli... illaki jant mı alalım, acaba bunu mu istiyorlar?..

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
Kackarda yok ise marintekstore da kesin var merak etme bir tel icin jant seti degismez.

Ali Demir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.572
Bisiklet
Specialized
kaçkarda mevcuttu hocam, bugün takdırdım. tavsiyesiniz ve verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim.

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
@Ali Demir

İşiniz görüldüyse ne mutlu Serkana da selam söyleseydiniz benden :)

Ali Demir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.572
Bisiklet
Specialized
valla unuttum mu diyeyim, kendi derdime mi düştüm diyeyim bilemiyorum :)

evet, serkan bey ilgilendi gayet de iyi bir usta. hatta daha önce yapılan akordun yanlış yapılmış olduğunu söyledi. allah razı olsun. iyiki bu işi hakkıyla yapanlar var.