Aksesuar önerisi yardım edermisiniz ?

Ramazan ÇELİMLİ

Aktif Üye
Tepki
34
Merhaba arkadaşlar km saati:70TL Suluk askısı ve suluk toplam:50TL fiyatını geçmezse iyi olur bana bu fiyatlarda iyilerini önerirseniz memnun olurum şimdiden Çok Çok Çok Teşekkür Ederim yorum atan Herkese...

NOT:site varsa site verseniz iyi olur :)

Scudo

Tamer KAMIŞLI

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Ramazan kardeş km saati olarak Sigma 1009 alabilirsin 30 € gibi bir fiyatı var kullananlar memnun. Bende de Sigma Mc8 vardı sanırım.

Suluk kafesi olarak ben Zefal'in şu alüminyum kafesini kullanıyorum ve memnunum.

http://www.muratoglubisiklet.com/upload/editor/data/w3.jpg

Suluk olarak ise bence alüminyum bi kafes al plastik olanlar sıcak havalarda suyu hemen ısıtıyor ve koku yapıyo. Ben alüminyum almadığım için pişmanım.

Ramazan ÇELİMLİ

Aktif Üye
Tepki
34
Tamam abi anladım evet bir kaç konu filan okudum memnunlar km saatinden bide şu suluk markası versen model filan

Tamer KAMIŞLI

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Ben buradan almıştım.

(link)

Ramazan ÇELİMLİ

Aktif Üye
Tepki
34
Çok teşekkür ederim km saatini dediğin gibi alacaktım ama sonradan 1 yazı okudum şimdi kadanslı alacağım yani kısacası paraya kıymaya karar verdim ben 16 yaşında olduğum için çalışarak zor bütün hepsini kazanıyorum yani babam alıyor bende biraz para vardı bide oyunda 200TL civarı bir silah satmıştım babama dedim böle böle tmm dedi ekleriz dedi şimdide cumartesi gideceğiz dedim şimdiden parayı veririm kabul etmedi kalsın dedi babam alacak bisikleti bendeki paralarla da bisikleti donatmayı düşünüyorum bir aksilik çıkmazsa sigma bc1606l dts wireless+cadance almayı düşünüyorum cumartesi gittiğimde bisikletçiden alacağım aradım varmış elinde suluğu da sordum sizin dediğiniz tipte varmış Çok teşekkür ederim abi