Aksaray

ZaRaKi

Daimi Üye
Tepki
184
İsim
SeRHaT
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Kendimi yalnız hissetmeye başladım. Halk kask, gözlük ve eldiveni görünce garipsiyor. 4 gündür bakınıyorum, arıyorum kimsecikler yok. Haydi Aksaray'da olan arkadaşlar bu başlıkta toplanalım.

Scudo

escudos

Aktif Üye
Tepki
29
serhat abi merak etme hem sen hem de ordakiler yakında alışırlar :D

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
@SeRHaT_
Merhabalar,
Projemin duraklarından birisi idi Aksaray. Mercedes-Benz'de çalışan bikaç bisiklet binen arkadaşı tanıyorum. İstersen onlara ulaşabilirsin.

Sevgiler...

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
Serkan, bütün Türkiye'deki bisikletçileri tek tek tanır hale geleceksin tur sonunda sanırım :) :D

Serhat ne işin var oralarda senin ?

ZaRaKi

Daimi Üye
Tepki
184
İsim
SeRHaT
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Serkan Taşdelen

neredeyse geleli bir hafta olacak, hala birlikte dağ tepe dolaşabileceğim kimse çıkmadı.. o kadarki, Aksarayda kask takmış birisini görsem gidip sarılacam.... ya o değil mahallenin çocukları falan da çok pis gaza geliyorlar. beni gören yarış falan yapmaya kalkıyor:D ...

@eYa

izinimin bitmesine bir hafta kala büyüklerimi sevindireyim dedim.. her sene kesin gelirim ama ilk defa bu izinimi bisikletimle birlikte geçiriyorum.... aslında iyi oluyo ama yalnız takılıyorum şimdilik:D .

Tepki
15
aksarayda okuyan arkadaşım var halil korkmaz aksaray g.s.i.m de aynı zaman da milli sporcu o da yardımcı olabilir size bisiklet konusunda

ZaRaKi

Daimi Üye
Tepki
184
İsim
SeRHaT
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
inş. bu yaz izinimi de aksarayda geçirmeyi planlıyorum. tabi önce, bisikleti arabada taşımak için bi formül bulmam lazım:rolleyes: ..

Serdar Emre ACAR

Forum Bağımlısı
Tepki
361
@Tech. Türk

Bende başka yerde çalışıyorum tatillerde aksaraydayım.Olur İnşallah birileri

Serdar Emre ACAR

Forum Bağımlısı
Tepki
361
@Tech. Türk

Bana uyar çok iyi olur ben zaten öğretmenim okullar ne zaman kapanır ben o zaman Allah ın izniyle aksarayda olurum.Görüşmek dileğiyle teşekkür ederimmm

Tepki
13
@efe01

bende aksaraydayım her ne kadar profosyonel olmasamda en azından haftada bir defa ıhlara-selime-mamasın yolunu turluyorum bu sene nevsehir dusunuyorum beraber gidebilriz belki cok isterim saygılarımla...

Tepki
13
@Tech. Türk

bende aksaraydayım her ne kadar profosyonel olmasamda en azından haftada bir defa ıhlara-selime-mamasın yolunu turluyorum bu sene nevsehir dusunuyorum beraber gidebilriz belki cok isterim saygılarımla...

Tepki
13
@sea84

Tepki
13
@SeRHaT_

yusufbulut

Üye
Tepki
68
selamlar herkese konuyu yeni fark ettim askcocugu155 isimli arkadaş senin bahsettin güzergahta bizimde bir tur şansımız oldu aksaraybiketour.blogspot.com ayrınıtıları buradan bakabilirsin.
bu arada tur düzenleme konusunda bizde baya istekliyiz arkadaşım özgür+ ben.
bisikletlerimiz pek prof. olmasada bu sporu aksarayda sürdürmeye devam. sanırım üniv. başlayınca bu spora biraz daha odaklanma planımız var.
tanışmak isteyen arkadaşlarla görüşebilirz...

Tepki
26
bende yanlız gezmekten sıkıldım artık.buluşalım arkadaşlar ortada bir yerlerde?