Aksaray Üniversitesi

halil

Üye
Tepki
50
şimdilik iki kişiyiz ama dağ bisikletcisi olarak bizde varız..
aksarayda üniversitesinde herhangi bir yardıma ihtiyacınız olursa yardım etmeye çalısırım..
halil korkmaz
ayris ışık

• Beğen
Tepkiler: Hasan Çağri
Scudo

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Halil foruma hoş geldiniz...

Sizleri de forumda görmek büyük keyif. Aksaray Üni.den daha önce "ben buradayım" diyen oldu mu forumda hatırlamıyorum, ancak yine de dekanlık ve/veya rektörlükle bağlantıya geçerek belki siz de orada bir kıvılcım çakabilirsiniz ;).

Tekrar hoşgeldin...

halil

Üye
Tepki
50
tesekurler..
aksaray unıversıtesınde bızden baska kımse yok..
zaten aksarayda gıderek buyuyen bır bısıklet potansıyelı var..
zaten federasyonada bır yol ve bırde dağ bisikleti yarışı koydurdum..
su sıralar onların parkuruyla ugrasıyorum..

• Beğen
Tepkiler: brol

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Selamlar Halil, bu mesajı yenı goruyorum :) umarım ugrasların bır sonuc verır, kolay gelsın.

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Halil seni ve Ayris i forumda görmek güzel.... Yarışı ve parkuru merak ediyorum kolay gelsin...

• Beğen
Tepkiler: halil

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
@HALİL

Güzel haberler bunlar Halil, senin çıkaracağın parkur eminim zorlu ve keyifli olur...

Federasyonun bu yıl ki takvimine bakınca zaten bölgesel/bireysel çabalar ile oluşturulacak yarışların önemi daha iyi anlaşılıyor.

Sana kolay gelsin diyorum ;)

KeCHi

Üye
Tepki
0
bizden başka kimse yok derken yanlış aslında pek haberimiz yok birbirimizden:p bende aksaray dayım müh. fakültesinde iyi bi bisikletim olmadığı için pek aktif değilim ama her fırsatta çıkıyorum..Örneğin 2 hafta sora kapadokya kamplı gezi düşünüyoruz 3 kişi bana ulaşın fatih adım jeo 5 (bu arada gördüm bi ara trex kullanıcı ama sanırım sizler değilsiniz) gezilerde eşlik ederim size

halil

Üye
Tepki
50
biz dağ bisikletini gezi olarak yapmıyoruz.
daha çok bilgi almak istersen,aksaray g.s.i.m ye uğrarsan daha sağlıklı olur. kolay gelsin..

Serdar Emre ACAR

Forum Bağımlısı
Tepki
361
@HALİL

ben tatillerde aksaraya geliyorum sizlerle beraber antremana çıkmak isterimmm.

yusufbulut

Üye
Tepki
68
aksarayda üniv. olamsada bende aksarayda yaşıyorum amatör olarak (bisiklet dolayısıyla) bu sporla ben ve bir arkadaşım daha ilgileniyoruz bu arada aksaraydan birilerinin ,site yöneticisi ve profesyonellerinde aksaray dan bahsetmeleri güzel doğrusu umarım onlarında geldiği bi tur düzenleriz .
amatör olarak blog sayfamız var arkadaşım özgürün açtığı umarım vermemde bi sakınca yoktur aksaraybiketour.blogspot.com görüşmek dileğiyle bol pedallı günler...