Akşam turları Başlıyoor!!!!!!!!

Konu, 'Akdeniz Bölgesi' kısmında [XC-DeniZ] tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. [XC-DeniZ]

[XC-DeniZ] Yeni Üye

Seviye:
    Her Cumartesi,akşam saat 20.30'da Akşam orta tempolu turlar düzenliyoruz.Herkesin dikkatine.Bay-Bayan Çoluk-Çocuk Cümbür cemaat Toplanalım.Boy,Kilo,cinsiyet önemli değil hatta abdulvıın bile gelebilir.Onuda Özellikle bekliyorum.Onunla tanışmak istiyorum.İlginiz için şimdiden thank you:cool:

murat bayir bunu beğendi.
  2. nesrin

nesrin Yeni Üye

Merhaba xc-DeniZ bey ben yeni üye nesrin.Bende sizin turunuza gelmek istiyorum.Ama şehir içinde iyi kullanamayabilrim.Hep arazide sürdüğüm için bana kalabalık geliyor.bana yardım edebilirmisiniz?

BLACKMAN bunu beğendi.
    [XC-DeniZ]

[XC-DeniZ] Yeni Üye

Seviye:
    Mehaba nesrin hanım.tabiki yardımcı olurum.Sizi aramızda görmek ne güzel.turlarımıza bekliyorum.

nesrin bunu beğendi.
  4. nesrin

nesrin Yeni Üye

Bende çok memnun oldum. en yakın zamanda görüşelim.sabırsızlıkla bekliyorum.

5. emre arıkan

emre arıkan Onursal Üye

Seviye:
    deniz bende geliyorum nesrin hanım bende tanışmak istiyorum sizinle zaten bende tura geleceğim orda tanışırız artık

6. ZekiAlper

ZekiAlper Antalya Downhill Prof MTB rider

Adı:
    Antalya Downhill Özel Antrenör
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Nesrin Hanım foruma hoş geldiniz! Ben il saglıkta oturuyorum bilen bilir zaten:p siz de bilin istedim yani .. neyse Ya DEniz sen niye bir bilgiyi hep eksik bırakırsın :D he kardeşim neden?:p bu sefer de buluşma zamanını değil buluşma yerini belirtmemişssin :? ögrenebilirmiyiz lütfen acil cevap bekliyoruz?

7. TheCarpediem07

TheCarpediem07 Forum Bağımlısı

Seviye:
    Deniz abi beni de sayabilirsin:)Hoşgeldiniz nesrin hanım

İlginizi Çekebilir

upload_2016-8-28_15-14-43.png
Konuyu açacak bir yer bulamayınca bu bölüme yöneldim; hatalıysa taşınabilir. Bir rüzgar tüneli kadar olmasa da başlıktaki soruya yanıt verecek bir ölçüm yöntemi var mıdır diye biraz araştırdım....
makale.gif
Kış geldi. Günler daha kısa. Sabah işe giderken olan soğuk neyse de, o yağmur yok mu? Akşam işten çıkıyorsunuz, hava kararmış oluyor. Araya bir yerlere bisikleti de sıkıştırmak gerekli. Bisiklet...
upload_2017-2-1_9-17-20.png
Şöyle bir hizmet olsa, iyi olmaz mıydı? - Katılacağımız yarış parkurunun tüm detaylarını biliyoruz. Diyelim ki, organizasyon bu parkuru internet sitesinden paylaştı veya geçen yıl bu parkurda...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.