Akort anahtarı, ruble anahtarı uyumlu mu? kargo ücretsiz mi?

hakan64

Forum Bağımlısı
Tepki
543
İsim
hakan
(link)
bu aletle sedona 721 bisikletimin rublesini sökebilir miyim? uyumlu mudur?
(link)
bu akort anahtarı her türlü jant için kullanılabilir mi?

buyincoins ten daha önce alışveriş yapmadım ama fiyatları çok uygun geldi bana. free shipping yazıyo. bunları sipariş edince başka hiçbir kargo masrafı olmayacak mı

Scudo

Edip D.

HTFU!
Tepki
5.376
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Diğer
Rublenin modelini bilmiyorum ama büyük ihtimalle rublenizi sökebilirsiniz bu alet ile ama yanında bir adet de chain whip'e ihtiyacınız olacak.

Belirteyim, ben bakım aletlerinin Çin'den alınmasına karşıyım açıkçası.

hakan64

Forum Bağımlısı
Tepki
543
İsim
hakan
ama fiyatları çok ucuz. ruble sökme aleti başka yerlerde en ucuzu 50tl. çin den alınmasına neden karşısınız? iş görmez mi bu aletler?

Edip D.

HTFU!
Tepki
5.376
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Diğer
Mutlaka iş görür ama bunlar değiştirilmeyecek malzemeler, bisikletinizi değiştirseniz bile bu aletleri kullanmaya devam edeceksiniz.
Bu yüzden biraz paraya kıyıp bilindik bir markadan alınması bence daha doğru olur. Çin'den ne çıkacağı belli olmaz. Bu ürünler çok sağlam da olabilir, ilk kullanımda yalan olacak şeyler de olabilir.
Ruble anahtarını Decathlon'dan 25TL'ye alabilirsiniz örneğin.

hakan64

Forum Bağımlısı
Tepki
543
İsim
hakan
teşekkürler ilginiz için. akort anahtarı her türlü janta uyar mı?

verisakeet

Daimi Üye
Tepki
407
Bisiklet
Felt
@tuna k

Kasimpasa bisikletten aynakol, ruble, zincir sokme aletleri, akord anahtari vs hepsini cok komik fiyatlara almistim. Sorunsuz gondermislerdi, tavsiye ederim. Hatirlamiyorum tam ancak ruble sokme parcasi 5tl , akord anahtari 5-6 tl, aynakol sokme, zincir sokme aletleri 6-7 tl gibi seylerdi. 7.5tl ye arkadasa tek yaprak aynakol almistik hatta :)

• Beğen
Tepkiler: hakan64

hakan64

Forum Bağımlısı
Tepki
543
İsim
hakan
@verisakeet

parçalar orjinal mi? web sitesi var mı o bisikletçinin? istanbul da yaşamıyorum onun için soruyorum

BF Okuru

Üye
Tepki
2
O ruble anahtarlari kadro kulagini yamultuyor tavsiye etmem akort anahtari olarakta bende bu var olculerin hepsi ayni degil belkide aynidir birimleri farklidir ama bunun gibi bulursaniz ben oldukca memnunum superb markasihttp://img.tapatalk.com/d/14/05/10/ru8y6eha.jpg

verisakeet

Daimi Üye
Tepki
407
Bisiklet
Felt
@tuna k

(link)
Parcalar orjinal mi derken tabii ki marka urunler degil. Hepsi benim isimi yeterince gordu, hic biri kirilip bukulmedi. Gayet saglam diye dusunuyorum. Her yere kargo gonderiyorlar. Site cok basit gelebilir. Biz basta hic bir guven duymadik, telefonla konustuktan sonra dahi suphelerimiz oldu, ancak 4 ayri alisveris yaptik hepsi gonderildi. Bunlarin arasinda bahsettigim anahtarlar, aynakol, jant seti, renkli dis lastik, ic lastik gibi parcalar da vardi.

• Beğen
Tepkiler: Edip D.

Edip D.

HTFU!
Tepki
5.376
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Diğer
@tuna k

Muhtemelen AliExpress'teki aynı ürünler ama en azından karşınızda konuşabileceğiniz biri var.
Bir şey olduğunda dönüp, "sen bana bunu bunu satmıştın ama bak ne oldu" diyebilirsiniz.

verisakeet

Daimi Üye
Tepki
407
Bisiklet
Felt
@Edip Dinçer

Aynen, tam dogru aciklama bu oldu :) Aliexpress urunlerinden farki oldugunu zannetmiyorum.
İlgili insanlar, en azindan 30 gun bekledikten sonra husrana ugramazsiniz. 2 gun sonra gelen urun 2 gun sonra kirilirsa -ki zannetmiyorum- zarariniz 5tl olacaktir :) Yanlis gelirse de geri alacaklardir.

hakan64

Forum Bağımlısı
Tepki
543
İsim
hakan
@Hakan Can Onrat

ruble anahtarı nasıl kulağı yamultuyor orayı anlayamadım? göbeğe falan mı zarar veriyo?

• Beğen
Tepkiler: Yalnız Pedal

Uğur S.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.818
Bisiklet
Bianchi
Ben her iki iş için Unior 1669/4 kullanıyorum. Şimdiye kadar bir problem yaşamadım. İşlemi dikkatli yaparsanız sorun çıkmaz.

(link)

• Beğen

hakan64

Forum Bağımlısı
Tepki
543
İsim
hakan
hakkaten kasımpaşa çok ucuzmuş, orayı bi inceleyeyim.

Hakan videoya baktım ama benim gösterdiğim linkteki ruble anahtarıyla kulağın alakasını çözemedim hala :)

meseduzu

Forum Bağımlısı
Tepki
342
Bisiklet
b'Twin
ben aliexpresden akort anahtarıda aldım, ruble anahtarıda, zincirli olan ruble anahtarımıda kendim yaptım. ve gayet memnunum hiçbir sorunları yok akort anahtarını bisikletimde taşıyorum, ruble anahtarınıda rubleyi temizlemek için sökmede kullanıyorum. ve hiç sıyırma felan yaşamadım. tabi kalitede her zaman önemlidir bunuda unutmamak lağzım. nekadar daha işimi görürler orasını bilemem.

• Beğen

hakan64

Forum Bağımlısı
Tepki
543
İsim
hakan
@meseduzu

akort anahtarının ve ruble sökme aparatının linkini verebilir misin

meseduzu

Forum Bağımlısı
Tepki
342
Bisiklet
b'Twin
Bulabilirsem atarim

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen

meseduzu

Forum Bağımlısı
Tepki
342
Bisiklet
b'Twin
(link)

http://www.aliexpress.com/item/Bicycle-Bottom-Bracket-Remover-bike-middle-axle-tool-axis-repair-tool-MADE-IN-TAIWAN/628415087.html