akıllı telefonu kurcalarken dışardan çirkin görünmek

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Erdem Musab tarafından paylaşıldı.

 1. Erdem Musab

  Erdem Musab Üye

  Kayıt:
  9 Ocak 2014
  Mesajlar:
  63
  Beğeniler:
  2
  Şehir:
  malatya
  Bisiklet:
  Salcano
  Seviye:
  yav maalesef böyle bir şey fark ettim. kız erkek önemi yok elinde telefon bi şeylerle uğraşırken insan cidden çok kötü görünüyor. bilgisayar ve laptopun karşısında yine biraz geometrik mi desem bir estetik var fakat elinde tuğla gibi telefona başını öne eğmiş put gibi bakanlar maalesef biraz komik görünüyor.

  kendi fotoğrafımı eşime habersiz iken çektirdim. dedim şu zıkkımla uğraşırken bi ara beni fotoğrafla. sağolsun çekmiş o da. geldi gösterdi. allahım yok böyle bir şey. maalesef itici duruyor. tıpkı otobüste, herhangi bir bekleme kuyruğunda elinde dokunmatik telefon put gibi bekleyenler gibi.

  yanlış anlamayın teknolojinin göbeğinde bir işte öalışıyorum teknoloji düşmanı da değilim ancak her değişim iyi olacak diye bi şey de yok.
   
  ismail eren bunu beğendi.
 2. ismail eren

  ismail eren Forum Demirbaşı

  Kayıt:
  17 Temmuz 2013
  Mesajlar:
  506
  Beğeniler:
  951
  Şehir:
  Yalova - Manisa
  Bisiklet:
  Scott
  Seviye:
  maalesef teknoloji insanların üzerinde uyuşturucu etkisi yapıyor ve onları çevrelerinden soyutluyor.
  paralel evrene geçer gibi oluyoruz bir bakıma
   
 3. A.Aşkar

  A.Aşkar Forum Demirbaşı

  Kayıt:
  9 Ağustos 2013
  Mesajlar:
  429
  Beğeniler:
  329
  Şehir:
  İzmir
  Bisiklet:
  Carraro
  Seviye:
  Otobüste çok varr.Adım atacak yer yok millet ilerleyemiyor , bi bakıyorsun ütü gibi telefonu çıkarmış başı eğik otobüsün ortasında oynuyor.Baktığım zaman çoğu facebook , twitter'da.

  Şunu söyleyim ;

  Otobüste ve metroda kitap okuduğum zaman çok garip karşılanıyorum.Elimde telefon ile bu kadar kötü bakışlara hiç maruz kalmadım.Kitap okumanın bile anormal bakıldığı bir ülkede yaşıyoruz artık.Kitap okurken de merak edip ön kapağını ve okuduğum sayfaları merak eden tipleride unutmayalım :)
   

İlginizi Çekebilir

PicsArt_09-19-07.49.25.jpg
[ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] Merhabalar herkeze Bu gün size bu işlerde acemi olan birisi olarak kendi kafama göre yapmış oldugum tarifi anlatmaya çalışıcam ilk defa...
training-plan_0.jpg
Bicycling'e göre mümkün :D Forumda son zamanlarda bisiklet antrenmanlarının nasıl olması gerektiğini sıkça konuşur olduk. Fakat bunun için nabız bölgelerini bilmek, yani nabzı ölçmek gerekiyor....
big_thumb_c3936ab43c2176907a7937179084c0ef.jpg
Yoğunluğum sebebiyle uzun süredir paylaşım yapamıyorum, paylaşabileceğim pek çok makale birikti :) Yazın daha fazla paylaşım yapabileceğim ;) Kısa bir antrenman paylaşımıyla kaldığımız yerden...