Akıllı saati gidona bağlayıp kullanan var mı?

Cenk Akbulut

Daimi Üye
Tepki
255
Bisiklet
b'Twin
Merhaba arkadaşlar,

Garmin Edge 520 gibi GPS'li bir bisiklet bilgisayarı alma arefesindeyim ancak akıllı saatler de beni cezbediyor.

Garmin Fenix vs. gibi yine GPS'li bir akıllı saati uygun gidon aparatıyla gerektiğinde bisiklet üzerinde, kalan zamanda kolumda kullansam diyorum.

Bu şekilde kullanan var mı? Deneyimleriniz neler?

Scudo

eyupozturk

Roadie
Tepki
316
İsim
EyoO
Başlangıç
1982—83
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
kullanıyorum. sıkıntı yok. ama 520 gibi büyük ekranı yok, küçük ekran ile idare edeceksiniz.. bilgi miktarı fazlalaştıkça karınca duasına dönüyor ekran, hele bir de gece olunca kullanması eziyet haline geliyor.. onun dışında çok kullanışlı, her işe yarıyor.. üstelik günlük olarak da kullanabilirken, koşu, yüzme ve bir çok aktivite de kullanabilmek büyük avantaj..

Machagi

Üye
Tepki
88
İsim
Serdar
Bisiklet
Diğer
Merhaba garmin fenix 5 saati kullanıyorum.sağlık,yürüyüş,koşu ve yüzmede hayatımı değiştirdi.Bence insan İçin en değerli çok bilinmeyen bir ultra cihaz.fiyat bakımından biraz fazla ama inanın değer.bisikletde kullanmak istiyorum.Cep telefonumda yüklü garmin Connect uygulamasındaki değerleri anlık görebiliyorum.telimi gidona takarsam saatteki navigasyon sistemini telefonuma entegre edebilirmiyim? Garmin varia ön ışık ve arka akıllı lambalar ile uyumlu olduğunu gördüm,aranızda bu şekilde kullananların olup olmadığını bilmek ve var ise bilgilerini buradan paylaşmalarını rica ederim.

tzeybek

Aktif Üye
Tepki
180
İsim
Tamer Zeybek
Bisiklet
Cannondale
@danceros

Bu görsel Fenix saatler için uygun değil . uygun olduğu alet Varia™ Remote

• Beğen
Tepkiler: Özcan ve Machagi

izzetince

Üye
Tepki
333
İsim
İzzet İnce
Bisiklet
Eddy Merckx
Garmin Forerunner 735 kullanıyorum. Koşu, yüzme de yapıyorsanız en doğru seçim bu saatler olacaktır. Ben Garmin orijinal saat tutucusunu Aliexpress'ten aldığım GUB marka uzatmaya taktım. Bu aparatta altta ayrıca kamera ve fener bağlantı aparatı var. Garmin hız ve kadans sensörleri de bisiklete takılı. Memnunum.

Dosyalar

z_g_h

Daimi Üye
Tepki
494
İsim
Ziya
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Nabız bandı alırsam benim de niyetim var bu şekilde kullanmaya.

yemrepala

Üye
Tepki
0
İsim
Yunus Emre PALA
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Garmin Forerunner 735 kullanıyorum. Koşu, yüzme de yapıyorsanız en doğru seçim bu saatler olacaktır. Ben Garmin orijinal saat tutucusunu Aliexpress'ten aldığım GUB marka uzatmaya taktım. Bu aparatta altta ayrıca kamera ve fener bağlantı aparatı var. Garmin hız ve kadans sensörleri de bisiklete takılı. Memnunum.
Ürünleri tek tek isimlerini yazabilir misiniz