Akıllı bileklik ya da akıllı saat önerisi

Tepki
787
İsim
yakup
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
merhaba arkadaşlar garmin vivoactive 3 saat kullanan varmı.... performansı nasıl_? strava uyumu nasıl? fiyatı 1200 e bir tane buldum da almayı düşünüyorum baktım normal fiyatlar 1700 1800 bandında

Scudo

PeDaLLı-YoRuM

Forum Demirbaşı
Tepki
357
İsim
Tugi
Bisiklet
Sedona
Garmin vivoactive 3 ve fenix 5 gibi saatler iyidir

Semih Cavdar

Forum Bağımlısı
Tepki
7.078
İsim
Semih
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
BMC
Bisiklet türü
Yol bisikleti
merhaba arkadaşlar garmin vivoactive 3 saat kullanan varmı.... performansı nasıl_? strava uyumu nasıl? fiyatı 1200 e bir tane buldum da almayı düşünüyorum baktım normal fiyatlar 1700 1800 bandında
1200 sıfır fiyatı ise kaçırma bence. Ben yurtdışındayım burda bile sıfır fiyatı 1375 TL geliyor. Türkiyede uygulanan vergi vs düşünülür ise 1200 iyi fiyat. :)

• Beğen
Tepkiler: Adrenalin26
Tepki
787
İsim
yakup
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Bigpatron hocam ürün özellikleri baktım yüzmede de kullanacam su geçirmezlik 5 atm diyor ama bu kavramı bilmiyorum siz yüzmede kullandınız mı?

Semih Cavdar

Forum Bağımlısı
Tepki
7.078
İsim
Semih
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
BMC
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Bigpatron hocam ürün özellikleri baktım yüzmede de kullanacam su geçirmezlik 5 atm diyor ama bu kavramı bilmiyorum siz yüzmede kullandınız mı?
5 ATM = 5 BAR basınca yani 50 metre derinlliğe kadar su geçirmez anlamına geliyor.

Adrenalin26

Orbea
Tepki
1.144
İsim
Fatih
Başlangıç
1977—78
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
1200 e sıfır ise, kaçırma al

Tepki
787
İsim
yakup
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Bigpatron an itibari ile siparişi verdim ... umarım randımanlı keyifli bir alettir fiyatı görünce açıkcası oturup uzun uzun araştırma şansım da olmadı fırsatı değerlendirip hemen aldım sizde kaçırma d,iyince.... strava uyumu iyiyse artı 5 atm yüzmede ideal bir değerse çokta sorun çıkacağını sanmıyorum..bunlar nabzı bilekten algılıyor sanırım ektra bir aparata ihtiyac yok diye düşünüyorum

• Beğen

Adrenalin26

Orbea
Tepki
1.144
İsim
Fatih
Başlangıç
1977—78
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Bigpatron an itibari ile siparişi verdim ... umarım randımanlı keyifli bir alettir fiyatı görünce açıkcası oturup uzun uzun araştırma şansım da olmadı fırsatı değerlendirip hemen aldım sizde kaçırma d,iyince.... strava uyumu iyiyse artı 5 atm yüzmede ideal bir değerse çokta sorun çıkacağını sanmıyorum..bunlar nabzı bilekten algılıyor sanırım ektra bir aparata ihtiyac yok diye düşünüyorum
Nereden aldınız? Link atma şansınız varmı? Bende vivoactive 4 ve venu ya bakıyorum, ama bunun fiyatı da gayet uygun.

Adrenalin26

Orbea
Tepki
1.144
İsim
Fatih
Başlangıç
1977—78
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@dryakup23 hayırlı olsun o zaman, güzel ürün güzel fiyat.. Denedikten sonra, buraya paylaşırsanız sevinirim.

• Beğen
Tepkiler: dryakup23

Semih Cavdar

Forum Bağımlısı
Tepki
7.078
İsim
Semih
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
BMC
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Nereden aldınız? Link atma şansınız varmı? Bende vivoactive 4 ve venu ya bakıyorum, ama bunun fiyatı da gayet uygun.
Vivoactive 4S Türkiyedeki fiyatı 2700 TL, yaşadığım yerde 2000TL, Türkiye ortamında 700TL azımsanacak bir fark değil.. Sanırım devletin uyguladığı vergi vs kaynaklanıyor bu kadar fark.

• Beğen

anzolot

Forum Demirbaşı
Tepki
1.295
İsim
murat yücedemir
Başlangıç
1983—84
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@dryakup23 @Bigpatron bu değerde bir saati sadece yüzme sporunda kullanabilirsiniz, serbest dalış, tüplü dalış gibi sporları yapamazsınız

(link)

3atm ile duş alabilirsiniz
5atm ile denize havuza girebilirsiniz
10atm ile amatör dalış yapabilirsiniz

• Beğen

z_g_h

Daimi Üye
Tepki
494
İsim
Ziya
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Şehir - Tur
İlave not olsun.
5 atm demek 50 metreye dalabilirsin demek olmuyor. 5 atm değeri olan saatin kullanım kılavuzunda denizde yüzebilirsiniz diyor ancak şnorkelle dahi dalış yapılamaz diyor. sert bir dalga 5 atm değerini geçebilir sadece su yüzeyinde yüzmekten koruyabilir.

z_g_h

Daimi Üye
Tepki
494
İsim
Ziya
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Dün aldığın Huawei watch GT nin oluşturduğu veriyi ekliyorum. Benim için yeterli bilgi sunuyor. Uygulama içinde grafikleri üst üste alıp inceleme özelliği de var. sporthealth-0-20191104-225124.jpg

Bu da aynı anda stravanin oluşturduğu bilgiler. Stravada otomatik duraklama açık olduğu için kırmızı ışık duruşlarını alıyor. Saatte açmadım toplam süremi gorebilmek için. Hangisi doğru bilemedim de. Screenshot_20191104_225521_com.strava.jpg

Tepki
787
İsim
yakup
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@z_g_h hocam yani ben bunu havuzda yüzerken kullanamazmıyım??

yani havuzdaki naız verilerimi vs görmek için aldım en çokta

z_g_h

Daimi Üye
Tepki
494
İsim
Ziya
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@z_g_h hocam yani ben bunu havuzda yüzerken kullanamazmıyım??

yani havuzdaki naız verilerimi vs görmek için aldım en çokta
Hocam aldınız mı. Spor listesinde havuzda yüzme, açık denizde yüzme, triatlon seçenekleri mevcut. Ben spor olarak yüzme yapabileceğimi düşünmediğim için test etme şansım bile olmayacak muhtemelen.

Tepki
24
İsim
Oğuzhan Yıldıran
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Ben bisiklet kullanırken kullanmak için turkcellden huawei b3 lite akıllı bileklik aldım hem bluetooth kulaklık oluyor hem akıllı bileklik adım sayar uyku takibi telefon bulma alarm arama yanıtlama reddetme mesajları bildirimleri görebilme gibi bir çok özellik var kalp ritmi kan basıncı gibi özellikler yok ama gerçekten çok faydalı bir ürün şarjı normal kullanımda max 5 gün gidiyor ama sürekli kulaklık olarak kullanırsak 2 3 günü götürüyor bilekliğide rahat her türlü bileğe uyar diye düşünüyorum turkcellde fiyatı 700 civarı eğer düşünen olursa tavsiyemdir arama reddetme cevaplama gibi özellikler sadece huawei telefonlarda aktif oluyor diğer marka telefonlarda bu iki özellik çalışmıyor ve en güzel tarafı cihazı iki farklı telefona bağlanılabilmesi. Aklınıza takılan birşey olursa cevaplarım

Dosyalar

Tepki
787
İsim
yakup
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@z_g_h haftaya elımde olur aldım eevet.....

Gökay Akçay

Forum Demirbaşı
Tepki
1.869
İsim
Gökay Akçay
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Fuji
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Dün aldığın Huawei watch GT nin oluşturduğu veriyi ekliyorum. Benim için yeterli bilgi sunuyor. Uygulama içinde grafikleri üst üste alıp inceleme özelliği de var. 213209 dosyayı görüntüle

Bu da aynı anda stravanin oluşturduğu bilgiler. Stravada otomatik duraklama açık olduğu için kırmızı ışık duruşlarını alıyor. Saatte açmadım toplam süremi gorebilmek için. Hangisi doğru bilemedim de. 213210 dosyayı görüntüle
Şimdi bir Gt almaya niyetlendim ama kafam karıştı kimi yerlerde modeli Sport kimi yerlerde ise Active olarak adlandırılmış aralarında bir fark var mıdır ? Kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. @Mr. Bağlama

z_g_h

Daimi Üye
Tepki
494
İsim
Ziya
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Şimdi bir Gt almaya niyetlendim ama kafam karıştı kimi yerlerde modeli Sport kimi yerlerde ise Active olarak adlandırılmış aralarında bir fark var mıdır ? Kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. @Mr. Bağlama
Cihaz aynı kayış rengi veya gövde rengi değişiyor. Gövdede gümüş ve siyah iki seçenek var. Kayista deri siyah yeşil turuncu seçenekleri var. Bunları caprazlayip ismi değişiyor. Cırt turuncu kayışlı satmıyor sanırım daha ucuz o.

• Beğen
Tepkiler: Gökay Akçay