AkFırat'a Necmi'nin Yerine Gidiyoruz 10.01.2010

Scudo

krankmili

Forum Bağımlısı
Tepki
2.445
10 Ocak 2010 AKFIRAT GEZİSİ

Buluşma yeri: Bostancı Adalar iskelesinden az ilerde balıkçıların sırasında olan eski Milli Boksör Selami Karakelle dürümcüsünün önü

Buluşma Saati: 8.30

Kesin Hareket: 9.00

KATILIMCILAR

1.Görkem
2.Ferruh
3.Tolga Ayla
4.Emre Güven
5.Bazuka Gökhan
6.Hasan Bahri
7.Semih Aydoğdu
8.Şevket Kayain
9.Erol Albayrak
10.Bülent Karakoç
11.Cihan Kul

Cihan Kul kim Ferruh , arkadaşın mı?

• Beğen
Tepkiler: tolga1976

tolga1976

Forum Bağımlısı
Tepki
2.380
Ferruh o avatarındaki resim ne o öyle:eek: .. Hele sen şunu bir büyük boy ekle bakim:rolleyes:

krankmili

Forum Bağımlısı
Tepki
2.445
@emre güven

Biz de her Ctesi olduğu gibi Sirkecideydik. Dış lastik aldım ben. Bir tanesi 420 gr. Çifti 840 gr. Bayağı para verdim.

Bir de gezici bisiklet tamircisi ile tanıştık. Telefon ediyorsun gelip bisikletini tamir ediyor. Çok komik biriydi. Kartını verdi, msn ismi fast huso, eski lastiklerimi almak istedi ben de verdim, o da bakım yaptı bisikletime :)

tolga1976

Forum Bağımlısı
Tepki
2.380
@Semih Aydoğdu

Şimdi biz oraya Ferruhla keşif gezimizde Cevizli köprüsü E-5 hizasından 2.15 saattel gittik.. Hızımız yüksekti ancak keşif olduğu için yol seçiminde dur kalk fikir alış verişleirmizde de epey oyalandık.

Dönüşümüz karanlığa kaldı. Süper topuklayıp başka yoldan ortalama 1 saatte Tuzladaydık ama hızımız yüksekti.(İtiraf ediyorum köpekler yüzünden :D )

Sabah tam 9'da yola çıkmalıyızki bizimde orada zaman geçirmek için vakit kalsın. Off roada girecekler olabilir göle doğru. Salıncakta salanmak isteyen olacaktır ya da hamakta uyumak. Sessizlik diz boyu kafa dinlemek isteyen olacaktır.

Birbirimizden kopmayacağımıza göre gidişe 3.30 saat sürer diyorum Allahdan başka bir şey olmazsa. Saat 15.30 da dönüşe geçsek dönüş içinde 2.30 saat diyorum ki bu saatler orta hızların alt seviyelere göre yazıyorum.

Yani 17:00 Tuzla diyorum ben.. Tabi Tuzladan gelmek istersek ki bence isteyelim çünkü rampa hiç yok dönüşü konuşuruz yine.

• Beğen
Tepkiler: emre güven

tolga1976

Forum Bağımlısı
Tepki
2.380
@G. Akpınar

Bizim çıkışımız öğleden sonra oldu evet.. Yani biz yemeğede kalıp bile bile karanlıkta döndük.. Giderken.saat 14:15 idi 16:00 ya da 16:03 arası ordaydık sanırsam.

emre güven

Daimi Üye
Tepki
749
Akşam bisikletime ışık taktım.normal bisiklet flaşörlerinden deyil.kücün 10 cm lik bi fener ama nasıl ışıtıyor.power led var icinde.ön maşaya disk'in yanına monte ettim,arabaların sis lambaları gibi oldu.zoom acınca 200 mt kadar gidiyorr.karanlıga kalırsak,ben en arkada takılırım.herkesi ışıtırım evelallah :):)

• Beğen
Tepkiler: FERRUH GÜRYALIN

krankmili

Forum Bağımlısı
Tepki
2.445
Hava 16 santigrat derece. Yani oldukça sıcak.
Az yağmur var. Saat ogleden sonra 1 , 3 ve 4 te yağmur gösteriyor.
Onun dısında guneşli.