Akdeniz Ege Turu

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Meraba güzel insanlar,sanırım hepimiz bu siteye taşındık.ben ürgüpspor MTB TEAM`dan can DEDE.Uzun zamandır pilanlayıp düşünü kurdugum bu hülyayı gerçekleştirip hayata geçirmek beni mutlu edecek.Gecen sene kapadokyadan start alıp,kırşehir ankara üzeri istanbula pedal bastım.Bu sene sıcaklardan ötürü eylülün sonu ekim başı gibi kapadokya,ÜRGÜP`den start nigde mersin antalya EGE üzeri balıkesir canakkale`den edirne de sonlamak.Yaklaşık 2200 km.aramızda fazlası ile sıradışı arkadaşlarımın oldugunu biliyorum.siz güzel insanların bunu duymasını istedim.sevgili H.Yazman kardeşim elini cabuk tut.

Scudo

trinitrotoluen

Forum Demirbaşı
Tepki
259
Umarım bi aksilik çıkmadan turuna başlar ve tamamlarsın...
Bol pedallar...

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
siz güzel insanlara temennilerinden ötürü teşekkür ediyorum.sevgiden yoksun kalmamanız dilegi ile

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
sevgili ismail duyurmak için henüz erken aramızda kalsın sen ne demek istedigimi anlarsın.biz seninle ankara projemizi gercekleştiririz.sevgiyle kal.

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
@trinitrotoluen
bizim 10 kasım projemiz var az bişey söyleyim inşallah can dede kızmaz ama yakında daha ayrıntılı söyleriz ok

• Beğen
Tepkiler: tahayyül

trinitrotoluen

Forum Demirbaşı
Tepki
259
@isoking

Bende ankrada okudugumdan ben ve takıldıgım grupta belki size uyarsa tabi :)

okan_ergun

Daimi Üye
Tepki
40
dostum İSMAL ve CAN abi mersıne gelırsenıs mutlakaa beklıorum...
sağlıcakla kalın...

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
((((( dostum İSMAL ve CAN abi mersıne gelırsenıs mutlakaa beklıorum...
sağlıcakla kalın...))))))

okan mersine gelipte ugramaz olurmuyuz kardeşim kesin ugrarız

• Beğen

okan_ergun

Daimi Üye
Tepki
40
her zaman beklıorum kardeşim. kapım 7/24 açık sızlere ve tum bisiklet forum uyelerıne...

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
sevgili okan,gprs de bir problemim var cepten int.girmekte zorlanıyorum.eve adsl alırsam rahatlıyacagım.seni nasıl sevdigimizi unutma.yolunu şaşırmanı iple cekiyoruz.şaşırda biran önce sokul bize

bu arada festival nasıl gecti? unutma yakın zamanda il sınırlarında olacagız.yakın ilgini bekliyoruz.kendine iyi bak.Sevgiyle kal Güzel insan...

Sevgili ismail umarım kendimizi hakan kardeşimize affettirebiliriz.malum ankara projesi hakan yazmanın gıyabında istanbul ekibini projesi.zamanı gelince kendisi daha detaylı şekilde izahda bulunur.hakan senden bu pencereden özür diliyorum,bunu takım arkadaşımızın heyecanına verecegini düşünüyorum.sevgiyle kal güzel insan...

sevgili ismail seni canla başla calışmalarından dolayı kutluyorum.önünü agır agır actıgının farkındayım.her yarışlarda iyi dereceler sana yaklaşıyor.sevgiyle kal güzel insan...

• Beğen

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
can dede bir heyecanla söyedim ankara projsini hakan yazamn abiden ve senden özür dilerim kusura bakmayın çalışmayada devam edecem daha çok çalışacam buna emin olabilirsin

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
sevgili ismail sen birtanesin.unutma derecelere sana fazlası ile yakın.

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
can dede çok sıkı çalıştıgımızı biliyorsun herşeyin hayrılısı umarım çalışmamızın karşılıgını alırız

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
ve can abinin sabırsızlıkla beklediği gün geldi ve bu sabah erken saatlerde akdeniz ege turu başladı yolun açık olsun can dede.