Akdeniz Ege Turu ( 9.Kesit) Yanan Günışığı

a-simetri

Daimi Üye
Tepki
168
merhaba ceyhun. umarim sen de gidersin ayni vi baska yollarda. meger muglada ne kadar cok bisikletci varmis. yilimin bir cok ayini bodrumda geciriyorum fakat muglada olan bisikletcilerden haberim yok. aslina bakarsan uzak da... baharda umarim bodruma gelirim de beraber pedallariz. can abi, felis911, sen ve ismini su an saymadigim diger mugalali bisikletcilerle. gorusmek dilegiyle.

Scudo

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Güzel insan meraba.Tuğrul hocam,yaklaşık iki haftadır siz güzel insanlardan uzakta kaldım.İnanın sizleri özledim.Samimiyetiniz için siz güzel insana teşekkür ediyorum. Bu kısa kaçış boyunca kaldığım Antalya'da,Ender abim ve İlknur ablamın siz güzel insanlarla geçirdiği istanbul'daki güzel seyrinin hoş kokusunu ve heyecanını tekrar paylaşma şansını buldum. Bildiğim tek şey,hangi tür eyleme geçerseniz geçin öncesinde bunun hazırlığını yapmak gerektiği gerçeğidir.Bu eylemin düşünü,hülyasını öyle heyecanla kurmalıyız ki,hayata geçirdiğimizde,heyecanını ve sindirimini dorukta yaşama şansını bulalım.Bu güzel keşif ve kesişmeleri yaşadığım için kendimi şanslı sayıyorum.Şimdiden 2007 projesinde hayata geçireceğim '''BATIDAN DOĞUYA KARADENİZ TURU'''nu sabırsızlıkla bekliyorum.

Sevgili Rahman,sıcak yüreğinin ve eşsiz seyrinin izlenimlerini inanılmaz feyizle izlemiştim.Bu eşsiz ve büyüleyici seyrinizde sizlerle birlikte varolurken kendi düşümün hayata geçme aşamasında yaklaştığını hssetmek beni mutlu ediyordu. Ben inanıyorum ki.Daha nice eşsiz,kısa ve uzun soluklu seyirlerde birliktelikler yaşayacağız.Yakındır sevgili Rahaman,Yakındır. İçten ve samimi temennilerin için sana teşekkür ediyorum.

Benim için bu güzel seyrin en güzel yanının Son nokta olarak Edirne de bitmiş olmasıdır.Minareleri ile ünlü güzel kent Edirne de,'''Her Başlangıc Bir Bitiş,Her Bitiş Bir Başlangıc'''dırın doyulmaz tadının aynı anda hüzün ve mutluluğunu yaşadım.Temennim o ki,Bundan sonraki bitiş ve başlangıçları Bu güzel kent Edirne'nin de ötesinde,sınırların da ardın da tadabileyim. Değerli büyüğüm kendimi siz güzel insanla tanıştığım için şanslı sayıyorum.İyiki varsınız,iyiki hayatımda varsınız.Sizleri seviyorum.

Sevgili Ertan,meraba.Yeni yıla Bir Dünya Kenti Ürgüp de girdim.Antalya'dan erken çıkma kararı aldık.30 Cumartesi akşamı hareket halindeydik.Bir kez daha seninle tanışma fırsatı bulamamanın içten hüznünü yaşadım.Ender abilerle sizleri paylaşma fırsatı yakaladım.Sizleri yad ettik,Hatta sizin evin nerdeyse önünden geçtik. Sağlık olsun.Güzel bir dostumun daha Antalya'da varolduğunu bilmek beni sevindiriyor.

Siz güzel insana samimiyet ve içtenliginizden ötürü teşekkür ediyorum.Düşlerinizde siz güzel insanın yüreğindeki çiçek gibi solmasın. En son ne zaman bir at'a binmiştiniz? Değerli büyüğüm teşekkür ediyorum yüreğinize. Ben sizi çok iyi tanıyorum.Siz güzel insanın beni ve hepimizin birbirini tanıdığı gibi. Daha nice güzel renklerde,keşif ve kesişmelerde buluşmak,Hayatı daha anlamlı ve renkli kılmak dileği ile bu arada aciklik getirmemde fayda var. sevgili can'i ben ayrica kutluyorum. nihayetinde onun rotasi idi uzun olan. yani benimle bulusana kadar zaten yeterince hakkini vermisti yollarin. ben sadece bir kisminda yer aldim yani 800 km. kadar bir kisimda. daha once de belirttigim gibi keske daha onceden irtibata gecebileseydik de beraber yapsaydik bu rotayi. can'a tekrar tesekkur ve tebrik ederim bu rotanin bir kismini benimle paylastigi icin.

can ayrica 1,5 hafta once bodrum'dan-ist'ye araba ile geldim. soke'de otobana girene kadar ayni yerlerden gectim. uzerinden cok zaman gecmemis olmasina ragmen o gunleri yadettim. ozellikle erol abi'nin ruya kafeteryasina ugramak istedim ama olmadi. ortaklar'a varmadan soke'de otobana giriverdim. aracta hem baskalari da vardi, hem de gec kalmak istemedim ist'ye. ayrica dogus santiyesinden de pas gectim. ama yanindan gecerken oldukca yavasladim. yemek yeyip sohbet ettigimiz insanlarin bulundugu santiyeyi araba gozuyle izledim. ama inan zevk vermiyor. goz acip kapamanla geciveriyorsun. oysa ki bisiklette iken her ayrintiyi goruyorsun.

Canım kardeşim seni çok ama çok seviyorum.İyiki varsın,İyiki hayatımda varsın. Sevgili Ceyhun samimiyetin ve içten duyguların için sana teşekkür ediyorum. Temennilerinin gerçekleşmesini bende senin kadar arzu ediyorum. Yeni yıl siz güzel insanlara mutluluklar getirsin,Düşleriniz sizlerle olsun.

abrean

Daimi Üye
Tepki
360
merhaba candede
gercekten güzel bir final. bize yeni hedefler veriyorsunuz ve motive ediyorsunuz. sizin sayenizde bir çok yoları gördük ve tecrübelerinizden yararlanacağımız kesindir.
ayağınıza sağlık.
ayrıca bu gezinizi bisiklet forum da da paylaştıgınız icin tesekkürler. Çünkü bazıları bu gezilerini web sitesi kurarak yayınlıyorlar. ama siz büyük bir alçakgönüllülükle burada yayınladınız. çok teşekkürler.
2007 yılın da da bütün hedeflerinize ve ümitlerinize ulaşmanız dileğiyle...
esenkalın.

kaan

Forum Demirbaşı
Tepki
50
gerçekten güzel bir gezi olmuş.paylaşım için teşekkürler

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
muhteşem ikli olmuş süper gezi harika fotolar muhteşem gerçekten sınırları zorlaliyorsunuz helal olsun ne desem az umarım böyle gezileriniz devam eder
fotolar için teşekkürler

c.turhan

Aktif Üye
Tepki
262
Harika geziniz ve paylaşımlarınız için çok teşekkürler, umarım bir gün birlikte de pedal basarız...

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Sevgili Aydın,meraba.Samimiyetin için sonsuz teşekkür ediyorum.Düşlerimiz gerçekleştiği vakit anlam kazanır.Düşlerimiz toplumsal değilse ve biz'den uzak ise o düş ne kadar düş olabilir ki.

Sevgili Aydın,Antalya'daydım ne araya bildim ne sorabildim.Tatilde telden ve Pc den uzaklaşdım.bir çok dostumuzun yeni yılını şimdilerde kutluyabildim.Umarım sende sıcak yüreğinle kardeşinin bu durumunu anlayışla karşılar beni bağışlarsın.

Sevgili Kaan engin yüreğine sonsuz teşekkür ediyorum.
Sev,katıksız sev.Karşılıksız tüm içtenliğinle sevmeye devam et ne olur.

Sevgili Bedo.Bırak aksın yüreğin bir ırmak misali,o kendi yatagını bir şekilde bulacaktır.
Umarım daha nicelerimizi yollarda buluruz.Bu memleket eşsiz güzelliği ile biz güzel insanların keşif ve kesişmelerini bekliyor.

Hocam,siz güzel insanın temennilerine içten katılıyorum.Umarım bu güzel düş'ü yaşama fırsatını yakalarım.

Güzel günlerde buluşmak dileği ile...

sevinur

Üye
Tepki
27
Selam Can,

Harika bir turu gerçekleştirmişsin. Sana eşlik edenler, ayrılanlar tanıdığın insanlar, doğayla başbaşa oluşun, yılmadan, yağmur, güneş demeden sabırla gittin, gittin.
Gezdiğin gördüğün her şeyi bizimle paylaştın. sadece bilgim artmadı doğrusu, düşleri gerçeleştirme çabanda örnek de oldun. teşekkürler...Ne mutlu sana.
Fotograflara mutluluğun, kendine güvenin yansımış, insan sevdiği şeyleri yapınca güzelleşiyor galiba. keşke hobimiz işimiz olsa değil mi?
daha nice turlara insallah! hayallerin bitmesin. sevgiler..:)

simplonmurat

Forum Bağımlısı
Tepki
336
İsim
Murat ALTINCAN
Bisiklet
Simplon
PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜRLER.GERÇEKTEN MÜKEMMEL BİR YOLCULUK YAPTIM SAYENİZDE.yaptım diyorum çünkü o kadar güzel anlatım ve kareler varki , adeta sizlerle birlikteymişim hissini verdi.

teşekkürler..

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Güzel insan meraba.Siz güzel insanlara bu güzel seyirde bizim yaşadığımız kesişmeleri yaşatabildiysek ne mutlu bize.Düşlerinizi canlı tutabilseydik ne güzel.Umarım sadece düşlerinizi taze tutmakla kalmamışızdır.Onları canlandırıp eyleme geçirmeye de vesile olabildiysek ne güzel.

Sevgili Sevinur meraba.Sihirli kelimeleri tekrardan yan yana getir deselerdi,bilmem bundan daha güzel bir sunum ortaya çıkarmıydı.Yüreğinin güzelliğine saglık.

Keşke gerçekten de hobimiz işimiz olsa...En azından bundan dolayı bizim dünyamız inanılmaz güzel olurdu.Sanırım bu güzel düş'e sen de katılırsın.

Sevgili Sevinur.Düşsel güzelliklerin tümüyle seninle olmasını diliyorum.Güzel keşif ve kesişmelerin yaşandığı turlarda pedal çevirme dileği ile.

SECO 34

Aktif Üye
Tepki
89
super bi gezi olmuş gezmek isstediğim yerler tam :D

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Güzel arkadaşım temennin için teşekkür ediyorum.Umarım yaşanmış olan böyle soluklu bir seyir içinde olursun.
En güzel günler seninle olsun...

'''Biz hayatı seviyoruz çünkü düşlerimiz var.'''

Koray Bozkuş

Daimi Üye
Tepki
10
İsim
KORAY BOZKUŞ
Bisiklet
Merida
tebrikler.. cok guzel bir tur olmus.paylasim icin tesekkurler. Bisey merak ettim Trende bisiklet problem olmuyor mu? Extra ucret istiyorlarmi?
tekrar tesekkurler

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
@super64istanbul

Güzel insan meraba.Temennileriniz için siz güzel insana teşekkür ederim.Trende problem yaratmadılar.En azından Edirne Sirkeci arasındaki ekspreste problem yaratmadılar.Daha sonra pedallanmak üzere bindiğimiz Gebze Haydarpaşa hattındaki banliyolarda problemler yaşandı.Bisikletim sevda içinde bilet almak zorunda kaldım.

'''Bir gün hepimizin Aile olarak bir arada pedal çevireceği gün de gelecek.'''

• Beğen
Tepkiler: H.Can DEMİREL

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
Can merhaba umarım Sevda için aldığın bileti hatıra olarak saklamışsındır.Kendine iyi bak görüşmek üzere...

t-genc

Forum Bağımlısı
Tepki
430
güzel bir gezi,resimler için teşekkürler

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Sorma abi ya. Aslına bakarsan dileğim bu yöndeydi lakin adamlar işi büyütmüş.Jeton verdiler.onu saklayayımm dedim ona da izin vermediler.atmadan geçemezsin dediler.yahu hatıra olarak saklıyacağım dedim bir tane daha alın o zaman dediler.
Hocam artık anıları da saklıyamıyoruz ya.

"Bir gün hepimizin Aile olarak bir arada pedal çevireceği gün de gelecek."

Güzel insan teşekkür ediyorum.Umarım zamanı geldiğinde sende böyle uzun soluklu seyirler de var olursun.

"Bir gün hepimizin Aile olarak bir arada pedal çevireceği gün de gelecek."