AIM expert pl dual valve pompa

efeyuceer

Üye
Tepki
102
Bisiklet
Bianchi
image.jpeg image.jpeg İyi günler bu pompayı iki gün önce sipariş ettim dual valve olan önceki pompamı da kullanamıyordum bu başlık nasıl kullanılır schrader siboba bağlayıp hava basmaya başlayınca presta ucundan bastığım hava çıkıyor bilen birileri yardım ederse sevinirim yoksa iade edeceğim

Scudo

Edip D.

HTFU!
Tepki
5.376
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Diğer
@efeyuceer

Herhangi ekstra bir şeyi olmaması lazım.
Pompayı takın, arkasında mandalı kaldırın direk şişirecektir.

• Beğen
Tepkiler: amoush00

Atacan

Daimi Üye
Tepki
385
Bisiklet
Giant
Herhangi bir ekstra aparatı yok. Sizinkinden tam tersi durumda aynı pompayı kullanıyorum, Presta tarafını takıp, mandalı kaldırıp şişiriyorum. Arızalı olabilir ürününüz

Atacan

Daimi Üye
Tepki
385
Bisiklet
Giant
@efeyuceer içinde hiç basınç yokken ucunu tam takamıyor olabilir misiniz? mandalı kaldırmaya çalışırken sibop içeri kaçıyordur vs.

amoush00

Forum Bağımlısı
Tepki
1.104
İsim
Emrah Çetintaş
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Geotech
alla alla ben de aynısını kullanıyorum.. hiç bir sorun yaşamadım.. (link) bumu pompa..! Üründe sıkıntı olabilir.. Ağızı oturtmakta bir sıkıntı yok yaw.. ! Ben sıfır havalı lastiğe pasıyorum.. bir yerden hava kaçırıyordur.. hazenin üst bağlantısı iyi oturmuş mu bir bakın ??

efeyuceer

Üye
Tepki
102
Bisiklet
Bianchi
Yok yok eminim öyle bir sorun olmadığına çünkü 20 psi üstünde kaçırmadan şişiriyor muhtemelen mandalı kilitleyince içerde kayan bir piston varmış onda bir problem vardı.sağolsun bisikletsepetinden Serkan Beyle görüştüm geri gönderdim fabrikasyon bir hata olabileceğini söyledi sibobun oturduğuna vs eminim o yüzden geri gönderdim umarım kısa zamanda sorunsuz olarak geri dönecektir @amoush00 @Atacan

• Beğen
Tepkiler: amoush00