Ahmet Safa ile sorunlu bir kadro alışverişi

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
yazık günah valla... 130 lirayla zengin olacagını zannediyosa halt etmiş olur. bunun diiğer tarafıda var.

Scudo

ilyasss

Forum Bağımlısı
Tepki
208
insanları anlamak zor hocam geçmiş olsun umarın en kısa zamanda sorununuzu halledersiniz;)

selçuktan

Aktif Üye
Tepki
16
ahmet kardeşim hatanızı kabul edip okadroyu geri aldığınızda
bütün forum dostlarından alacağız teşekkür bir sayfayı dolduracaktır
arkadaşımızın derdine çare olacağınızı düşünüyorum
teşekkürler

Recep TOPAL

Forum Bağımlısı
Tepki
1.003
ben böyle bir olayla karşılasaydım çıldırırdım.kandırılmak, enayi yerine konulmak düşünemiyorum bile Allah başa vermesin diyorum.

eğer arkadaş parası olduğu zaman kadroyu alacağına söz veriyorsa daha fazla üzerinede gitmemeli, inşallah kendisine yakışan bi hareket yapar...

• Beğen
Tepkiler: yener ala

Mustafa Acar

Keep going...
Tepki
548
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
O değilde satan arkadaşı göremedik burada. en azından alacağına dair olumlu bir durum oluşsada millet atıp tutmasa...

serkan hilal

Forum Bağımlısı
Tepki
669
Eğer geri almazsa, 136TL. lik adam olduğunu kanıtlamış olur!!!

Yusuf Z. Şipal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.476
Bisiklet
Cannondale
Genç kardeşim seni olgunluğundan dolayı kutlarım. Üslubunu da bozmamışsın ne güzel. Seni mağdur eden arkadaşımızdan da aynı davranışı bekleriz, umarım olması gerektiği gibi çözümlenir.

Hasan TÜRKER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.805
ınsan bolelerı yuzunden ınternetten alısverıs yapmaya korkuyor. umarım zararınız karsılanır ve olay tatlıya baglanır.

MUSTAFA AKTAŞ

Daimi Üye
Tepki
99
Kadroyu satan arkadaşa sesleniyorum. Sana ne öğrettiler ise yanlış öğretmişler. bu gibi küçük işlerden kazanç sağlayanlar hiçbir zaman başarılı olamazlar (para başarı demek değildir.)

neyse..
kadroyu satan 130 TL ye zengin olmuştur.
bırakın hayatı boyunca bu 130 TL ler ile mutlu olsun.
Kadroyu geri alıp hepimizi utandırmanızı bekliyoruz.

Kadir.Celik

Forum Demirbaşı
Tepki
75
Son durum şöyledir, kendisi kadroyu alacağını söylemişken şimdi sözünde durmuyor. Kendisine mesaj atıyorum, ama cevap alamıyorum.

Kadir.Celik

Forum Demirbaşı
Tepki
75
Evet uzun zamandır konuya bir şey yazmıyordum, son durumdan biraz bahsedeyim. Taşındığımız için şimdilik internetim yok, staj yaptığım yerde boş vakitlerimde internete girmeye çalışıyorum. Bu yüzden foruma pek giremiyorum.
Şimdi kadroyu satan arkadaşımıza kadroyu geri almasını söyledim, ama bu arkadaş yeni kadro almış. Ben de tamam o zaman kadroyu geri alma ama nakit olarak, bunun bedelini karşılayacak şekilde bir miktar para gönder dedim. O da tamam dedi, 2-3 gün içerisinde ben sana dönerim dedi. Ben de sorunu çözdüğümüz için memnun olduğumu söyledim ve 3-4 gün sonra bu arkadaşı tekrar aradım. İlk başlarda cevap vermedi, sonra bana turda olduğunu ve bir hafta sonra kesin göndereceğini söyledi. Ben de mecburen kabul ettim. Bir hafta geçti, sonuç sıfır; iki hafta geçti, elimdeki malzemeleri satıp ödeyeceğim dedi. Sonuç yine sıfır, 1 haftadır mesaj atıyorum ama cevap da vermiyor. Yani, anlayacağınız çok fena kandırıldım.
Bu arkadaşın imzasında Lüleburgaz Bisiklet Topluluğu yazıyor, bu gruba üye olan veya başka bir şekilde bu arkadaşı tanıyanlar varsa ve bu durumu kendisine iletirlerse çok sevinirim. Kadroyu geri iade etmek istiyorum, para falan istemiyorum. Böyle bir durumda hızlı ve net sonuç almak için ne yapabilirim?

Teşekkürler

Mutlu Köksal

Satılık Scott Scale LTD CR1
Tepki
224
İsim
Mutlu
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Konu göz önünde bulunmalı bence -up-

Berk Mercancı

Forum Bağımlısı
Tepki
887
Bisiklet
Raleigh-USA
Abi geçmiş olsun ya çok kötü olmuş. Umarım iyi bi sonuç alırsın :(

Ahmet Teoman ÇON

Aktif Üye
Tepki
68
çok kötü bi durum ya
Kadir kardeş siz üslubunuzu bozmamakla en iyisini yapmışsınız, fakat haklı olduğunuz yerde de hakkınızı sonuna kadar arayın. kadrıyu geri gönderip paradan vazgeçmek fln ne demek. birisi bi haksızlık yapmış, asla yanına kar kalmamalı. gerekirse biyerlerden araştırın o kişiyle alakalı bilgiler edinin. daha sonra sizin gibi mantıklı bi büyüğünüzle beraber kalkın onun yanına gidin, sizi elinizde kadroyla karşısında görünce ne yapar acaba. bence o kişinin büyüklerinin de bu tip bi olaydan haberi yoktur, onun büyükleri de bu durumu duyduğunda size kesinlikle hak verecektir. siz hakkınızın peşini bırakmayın.

Kadir.Celik

Forum Demirbaşı
Tepki
75
Konuyla ilgili biraz daha bilgi vereyim. En son mesajımı attığım gün arkadaş hemen mesaj attı. Elimdeki parçaları sattım ama bulunduğum yerde atm veya banka yok sana kontör olarak sana para göndereyim dedi. Ben de kabul etmedim nakiı para göndermesini rica ettim, tamam dedi. O gün bugün derken bir buçuk hafta geçmiş. Arkadaş turdayım diyor, turdaysan turdasın. Hiç mi denk gelmiyor banka veya atm yolunun üzerinde? Bu arkadaşın peşinden dilenci gibi koşturuyorum, hiç kendi canını sıktığını düşünmüyorum adamda bahane çok. Lüleburgaz Bisiklet Topluluğu' ndan arkadaşlar, yardımlarınızı bekliyorum, alacağım meblağ çok yüksek değil ama haklı olduğumu düşündüğüm için o parayı almak istiyorum.
Konuyla ilgilenen herkese çok teşekkürler.

ilkcan çağdaş

Forum Bağımlısı
Tepki
265
kadir kardeşim,geçmiş olsun.Haklılığının peşini bırakma.Böyle insanlar ancak böyle akıllanır.

Hasan TÜRKER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.805
Nedenılebılır kı? Allah yardımcınız olsun. Boyle ınsan musvettelerı ınsanla yuzunden 2. el alıp satmayada korkar oldular. boyle ınsanların forumda bıle olmamaları lazım aslında...

serhat toy

Forum Demirbaşı
Tepki
369
Bu adamla takılıp bu olaydan haberi olanlarda onun seviyesindedir...

Umarım bu yaptığı burnundan fitil fitil gelir.

Bahadır Budak

Aktif Üye
Tepki
69
böyleleri insanı ikinci elden soğutuyor. bu ahlaksızlar yüzünden, yarın öbür gün biz de yapmak isteyeceğimiz ikinci el alışverişlerde güven sorunu yaşayacağız malesef.

bu konularla ve böyle mağduriyet durumlarıyla ilgilenen resmi bir kuruluş var mı acaba arkadaşlar ?

tolga1976

Forum Bağımlısı
Tepki
2.380
Valla güzel kardeşim sen iyi sabrediyorsun.:mad:

:boese157: Ben olsam bu terbiyesizlik karşısında Lüleburgaza damlar o topluluğu bulur toplar O adamla birlikte ateşe verirdim..:boese157:

Şimdi bu forumdan bu adamı bulamazsak yazıklar olsun bize.. :mad:

Bu adam kayıtlı mıdır forumda? Ya da bu forumda ben bu adamı tanıyorum diyen ERKEK var mı?:boese157:

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.