Ağrı

Tepki
4
Bisiklet
Corratec
Mayıstan beri burdayım. Şehirde süren kimseyi görmedim. Belki bir umut yazıyorum işte. Merkezde olan varsa ulaşsın.

Scudo
Tepki
25
Bisiklet
Salcano
merhaba arkadaşlar ağrıda bu yılın ilk sürüşünü yaptık. üniversite içindeki etrafı dolanan yol çok uygun antreman için, hiç kimse, hiç bir araç olmuyor.
strava kaydı ile rotayı görebilirsiniz haritada arazide gibi gözüküyor ama güzel yol yapıldı. (link)

Tepki
4
Bisiklet
Corratec
Arkadaşlar merhabalar yeniden.

Ağrıda eşlik etmek isteyenleri grubumuza bekleriz...

(link)

Berkay*

Daimi Üye
Tepki
91
Bisiklet
Salcano
Başlığı biraz daha açıklayıcı yazabilirdiniz. Ben bir yerde sürekli oluşan ağrıdan şikayetçi olan birisinin yazısını okumak için girmiştim. :) Hem sizin de hedef kitlenize ulaşmanız açısından daha yararlı olur bir yöneticiden rica edebilirsiniz.

Tepki
4
Bisiklet
Corratec
Tanışma forumunda doğu ve g.doğu anadolu başlığı altındaki Ağrı? konusundan bahsediyoruz. Bence gayet de açıklayıcı küçük dostum..

• Beğen
Tepkiler: baykus54

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
yalnız "yeni mesajlar" diyince bu küçük bölgesel ayrıntıya ulaşamıyoruz... başlığı biraz ayrıntılı hale getirmekte bence de fayda var...

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
Merhaba. Bende sadece sağlık ile ilgili sandım bir an. Dikkatsizce giriş yaptım şaşırdım. :) Keyifli sürüşler dilerim..

Tepki
4
Bisiklet
Corratec
Gerçekten şaşkınım ama iyi olmuş, en azından daha çok kişiye ulaşabiliyorum böylelikle:p:cool:

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
ama ulaştığınız kitle, hedef kitleniz diil : ))) -- ve mesela ağrı'dan foruma girmiş ama sağlık sorunlarıyla ilgilenmeye arkadaşları da atlamış oluyorsunuz : )))

Furkan TK

Forum Bağımlısı
Tepki
2.180
Bisiklet
Cube
2 seferdir aynı tongaya düşüyorum konu başlığı "ağrı" olunca insan sağlıkla alakalı düşünüyor :)

Tepki
4
Bisiklet
Bianchi
Ya Agri il bisiklet platformu yaziyor. Bunun neresi yanlis anlasildi bn anlamdim ackcasi

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Fazilet HFZGL

muhtemelen geçmişte başlık bu şekilde değilmiştir, admin değiştirmiş belli ki. yoksa Serkan anlardı.

newbee

Üye
Tepki
1
İsim
Gizem
Bisiklet
b'Twin
Ağrı hep böyle işte. Başlık konusunda bile sıkıntı yaşanmış :) neyse Ağrı'da olup aktif bisiklete binen birileri varsa iletişime geçmeyi isterim

• Beğen
Tepkiler: hasam murat ali
Tepki
4
Bisiklet
Corratec
@newbee
Merhaba hanımefendi, birkaç kişi varız bisiklet süren.
Ağrıda mı yaşıyosunuz?

Akurgal

Üye
Tepki
13
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Doğubeyazıt. Yolu düşen olursa :) Kahve ikram. Gerçi buralara pek Türkiyeli gelmiyor çoğunlukla Avrupalı bisikletçilerin rotası.