Satıldı Agr.XC Teker Seti ve Tubeless Lastik

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Raven_35 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Raven_35

Raven_35 Onursal Üye

Seviye:
    Merhaba Arkadaşlar
    Elimdeki parçalar satılıktır.İşte Parçalar:
    (Ciddi alıcılar için detaylı fotograflar yollayabilirim).

Vuelta RODI Excalibur FR Disc Jantlı,Special 2,00 mm telli(Paslanmaz,Pirinç tel başları), Deore 535 Göbekli teker seti.Jantlar 550 gr+-10 gr ağırlığındadır.Teker seti komple 2036 gr+-10 gr ağırlığındadır.Jantlar ağırlık/sağlamlık oranı olarak sınıfının en iyileri arasındadır.Set sorunsuz ve temizdir.Tak kullan durumundadır.Fiyat 150 Liradır.

Maxxis Cross-Mark Tubeless.26x2,10 ölçüsündedir.Viraj dengesi denemek için almıştım.Viraj dengesini beğenmediğim için kullanmadım.3 aydır evde yatıyor.5 km ya kullanıldı ya kullanılmadı.Sıfır ayarında.Boş boş yatmasın evde.Fiyat 60 Liradır.

İlginizi Çekebilir

20170411_091255.jpg
Herkese merhaba ben Necmettin Ünlü. İzmir'de yaşıyorum ve üniversite ögrencisiyim. 21 yaşındayım. Her şey 19 yaşında 133 kiloya kadar çıkmamla başladı.Boyum 1.9m idi ama yine de kilo oldukça belli...
upload_2016-10-20_14-33-11.png
VO2max, ciğerlerimize aldığımız oksijenin ne kadarının yakıt üretiminde kullanıldığını gösteren bir üst sınır. Esasen aerobik kondüsyonla ilgili bir konu. Aerobik kondüsyon ise, birkaç dakikadan...
WATSON_00004704-074-630x448.jpg
Bu 11 madde gerçekten onun maddeleri mi bilmiyorum ama, CyclingWeekly böyle demiş :) Orijinal Link, yazının sonunda olacak. [ATTACH] 2016 olimpiyatlarında altın madalyaya giderken Cancellara......
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.