Ağır efsane yeniden sokaklarda

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisikletsiz geçen 26 gün sonunda artık yeter dedim ve Turan Balcı'nın eseri olan sokak sürüşüne uyumlu,14'' fakat demir olan el yapımı kadroya topladım bisikletimi bi denemee, temiz bi düşüş,üst boru uzunluğunun idealliği sayesinde kron kadroma göre çok daha iyi bunnyler çekebiliyorum fakat ağırlığı insanın belini çook kötü yapıyor, bu yüzden hafifletmek için en kısa zamanda düz maşaya geçicem.

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
hayırlı olsun bişey sorcam düz masaya geçicem demiştin şimdiki kullandğın maşayı satmayı düşünürmüsün acaba?

yasmin

Üye
Tepki
0
hayrlı olsun atilla,sonunda gercektn artık yenı resımlerını beklıyom

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
Çok güzel olmuş. acaba kadronun yapımına ait fotolar mevcut mu ?

cakhiy

Forum Demirbaşı
Tepki
200
güle güle kullan mtbyi bırakmaman güzel oldu:D belki ilerde kandırsın Turan Balcıyı aliminyum bir kadro yapar:D belin ağrımaz:D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
ya hala içimde bi bmx isteği var:),aslında bunu idareten topladım denilebilir,dayanamadım çünkü,yeni cesur kadrolar geliyomuş,nasip olursa bi onlara bakıcam:)

• Beğen
Tepkiler: akrobat_54

adonay

Aktif Üye
Tepki
81
bisiklet güzelde ağırlığından dolayı bazı hareketleri yapamıyosun dimi :D (mesaj attığında ole bişey demiştin ama hangi hareketler unuttum:D)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
ön kaldırırken ön teker biraz aşağı inince kurtarmak zor oluyo,bugün adonay adapazarına geliyo inşallah bi düz maşa getirecek bana:)