Agaya Beleş (Suriyelilere üniversite sınavsız)

Konu, Serbest Kürsü kategorisinde Hüseyin Külcüoğlu tarafından 7 Nisan 2015 tarihinde paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Hüseyin Külcüoğlu

  Hüseyin Külcüoğlu Forum Bağımlısı

  Kayıt:
  29 Haziran 2010
  Mesajlar:
  973
  Beğeniler:
  860
  Şehir:
  Bursa
  Bisiklet:
  Ghost
  Sponsorlu Daha öncede çok tartışıldı. Ancak artık yeter dedirten bir durumdayız, sen kalk senelerce çalış, elin adamı gelsin, en iyi üniversitelerde okusun,diplomasını alsın, bir işe girsin. Sen. Ya sen? Senelerce oranı buranı yırt iyi bir üniversiteye girebilmek içi. Senelerce yırt mezun olabilmek için. Şansın yok senelerce bekle bir iş sahibi olmak için...  Sınavdan rahat çıkabilmek için gece gündüz çalışıp ölenler var bu ülkede hepsinin emeği boş. Ballandıra Ballandıra anlatıyor Davut bey. Kabul Ülkelerinde okumaları mümkün değil. İş bulmaları mümkün değil, ancak Senin öğrencinin stresten geberip giderken o adamın elini kolunu sallaya sallaya girmesi de mümkün değil.

  Alıntı:
  üniversiteye girecek insanın da "ulan ben sınavsız giriyorum, acaba ben buraya haklı olarak mı girdim?" diye öz eleştiri yapabilme kapasitesinin de tartışılması gereken açıklama.

  diyelim ki ben avrupanın x ülkesine göçtüm. savaş mağduruyum. ülkenin başkanı seni bedavadan üniversiteye sokacağım dedi.

  bilinçli bir vatandaş olarak önce üniversite sınavına hazırlık için eğitimi verecek okullardan eğitim imkanı istemem gerekir. aksi takdirde sınavları atlattığım vakit başkalarının hakkını yiyeceğimi (özellikle müslüman bir ülkeden gelip de kul hakkı konusunu fark ederek) bilmem gerekir.

  bunun olması halinde ise üniversitelerde meydana gelebilecek olaylar ise, hükümetin protesto edilmesi veya öğrencilerin kayıtlarını dondurmasıdır.

  tamam insanlar savaş mağduru da, hayati idame koşullarını sağlamak dışında yüksek imtiyazlar vermek yersiz ve haksız, adalet ve hukuk önünde eşitliğe aykırı.

  Alıntı
  benim asıl merak ettiğim akademisyenler ne diyor bu işe? yanlış anlaşılmasın akademisyenlere bok atmak için söylemiyorum.

  sonuçta her akademisyen mensup olduğu üniversitenin daha başarılı olması için uğraşıyor. (en azından öledir diye umut ediyorum). mesela akademisyen olmak için kadro bekleyen adaylar ya da unvanının yükselmesini bekleyen türk akademisyenler varken, suriyeli akademisyenlere çatır çutur kadro açılıyor mu?

  suriyelileri üniversitelere alırken sınav yapmıyorsun tamam; peki herhangi bir denklik, yabancı dil v.b. soruluyor mu? sonuçta anadoluda herhangi bir üniversitede okuyan biri çat diye odtü'ye geçemiyor,belli bir yabancı dil bilgisi, not ortalaması, bir denklik, sınav sonucu falan soruluyor. hadi sınavı geçtim de diğerleri soruluyor mu?

  bu sınavız kayıt, suriye'de üniversite okurken türkiye'ye kaçanlar için mi geçerli, yoksa suriye'de lise okurken türkiye'de rahat rahat üniversiteye mi kaydoluyorlar?


  Madem burası serbest kürsü, lütfen yöneticilerden rica ediyorum insanların bu konu hakkında bilgi sahibi olmasını engellemeyin. Bu zamana kadar hiç uyarı almadım, ama böyle hassas bir konu üzerinde haddimi aşabilirim gelip burada kimse bunları savunmasın. O yüzden bu cezaya razıyım ama konuyu silmeyin, kapatmayın.
   
 2. Kayıt:
  21 Nisan 2014
  Mesajlar:
  85
  Beğeniler:
  107
  Şehir:
  Bursa/Eskişehir
  Adı:
  Burak
  Bisiklet:
  Mosso
  Benim ikinci yılım istediğim bölüm için iki senedir dirsek çürütüyorum ve bunlar beleşe giriyor ohh ne güzel. Bu ülkenin başına ne gelirse müsatahak diye düşünüyorum artık...
   
 3. #3
  Hüseyin Külcüoğlu

  Hüseyin Külcüoğlu Forum Bağımlısı

  Kayıt:
  29 Haziran 2010
  Mesajlar:
  973
  Beğeniler:
  860
  Şehir:
  Bursa
  Bisiklet:
  Ghost
  Türk olmayanlar yönetirse olacağı bu, Araplar üstün ırk...
  Ne diyor Davut Bey; Türklere sınav, Suriyelilere sınavsız..
  Biz mülteci olmuşuz artık, uyan Türkiye uyan, takım tutar gibi tutmayın artık şu din tüccarlarını..
   
  olympos, Hüseyinsuna, SRT ve 26 kişi daha bunu beğendi.
 4. Sin

  Sin Hanimiş onun egosu, hanimiş onun karbon bisikleti!

  Kayıt:
  23 Eylül 2014
  Mesajlar:
  885
  Beğeniler:
  849
  Şehir:
  Çanakkale
  Adı:
  Sinan
  Bisiklet:
  Cube
  hakkım haram zıkkım olsun, can vermeden burunlarından çıksın.

  edecek kelime diyecek laf bulamıyorum başka.
   
  olympos, Özgür R, Ali Demir ve 4 kişi daha bunu beğendi.
 5. avanak_abdi

  avanak_abdi Forum Bağımlısı

  Kayıt:
  12 Ağustos 2013
  Mesajlar:
  1.087
  Beğeniler:
  431
  Şehir:
  Çanakkale
  Bisiklet:
  Specialized
  Bu millete herşey hak. 949tl asgari ücret alıp şakşaktan geri kalmayana acımam. Parça parça değil toptan satar giderim. Emin olun bir bildiği vardır diyecek beyinsizler var bu memlekette o durumda bile.
   
 6. turanilhan Aktif Üye

  Kayıt:
  29 Ocak 2015
  Mesajlar:
  104
  Beğeniler:
  93
  Şehir:
  Ankara
  Adı:
  Turan
  Bisiklet:
  Kron
  Oy vermemiş birisi olarak kendimi temiz hissetsem de Türklerin olan bu güzel ülkemizi böylesine içler acısı bir duruma getirmeleri karşısından hiçbir şey yapmamış/yapamamış bir halde olmaktan utanç duyuyorum.
   
 7. #7
  Hüseyin Külcüoğlu

  Hüseyin Külcüoğlu Forum Bağımlısı

  Kayıt:
  29 Haziran 2010
  Mesajlar:
  973
  Beğeniler:
  860
  Şehir:
  Bursa
  Bisiklet:
  Ghost
  Tekrar yazıyorum " Madem burası serbest kürsü, Lütfen yöneticilerden rica ediyorum insanların bu konu hakkında bilgi sahibi olmasını engellemeyin. Bu zamana kadar hiç uyarı almadım, ama böyle hassas bir konu üzerinde haddimi aşabilirim gelip burada kimse bunları savunmasın. O yüzden bu cezaya razıyım ama konuyu silmeyin, kapatmayın."

  + Ek olarak müslümanlıkta kul hakkı yenmez diye birşey var. Ama bunlar din tüccarı olunca, kul hakkı sadece iki kelimeden oluşan bir söz.

  Takım tutar gibi fanatikleri var maalesef, bu konu altına da mutlaka yazacaklardır. Benim gözümde hepsi birer VATAN HAİNİ
   
 8. sarkihalindekal

  sarkihalindekal Şarkı Halinde Kal!

  Kayıt:
  11 Ocak 2015
  Mesajlar:
  214
  Beğeniler:
  151
  Şehir:
  Mersin
  Adı:
  VOLKAN ÖZKURT
  Bisiklet:
  Salcano
  Böyle devam ederse sırada Yemenliler var gibime geliyor. Ben bildiğim doğruları, hakkaniyeti, dürüstlüğü hergün haykıra haykıra yoruldum. Tepki gösterelim. Sözlü, yazılı, sokaklarda her alanda ölçülü tepki gösterelim. Tepki sadece sandıkta olmaz. Hoş o sandığa da güvenim kalmadı. Milli irade diye ortalığı yırtanlar seçim günü elektrik kesilmesini hoş karşılıyorlar, daha ne diyelimki...
   
 9. #9
  Hüseyin Külcüoğlu

  Hüseyin Külcüoğlu Forum Bağımlısı

  Kayıt:
  29 Haziran 2010
  Mesajlar:
  973
  Beğeniler:
  860
  Şehir:
  Bursa
  Bisiklet:
  Ghost
  @sarkihalindekal

  Konumuz değil ama Milli İrade örneği vermek istiyorum.

  [​IMG]

  .... ve soyadı da unutmayalım Mahmut AK, soyadı ile de +1208 point ile 1. oldu.
  İzahı olmayan şeylerin mizahı olur.

  Milli İrade

  [​IMG]

  Milli İrade; Türk bayrağı üstünde namaz kılmak, belki o bayrağın şükrünü de eda etmektir.
  Tabi bayrak sadece secde edilen kısma konulur, üstüne basılmadan namaz kılınabilir. Ama bunlarda o beyin yok.
  [​IMG]

  Milli İrade; Askeriyeye girip bayrağı indiren teröristi unutmadınız değil mi ? Ben unutmadım.
  [​IMG]

  Milli İrade; Ama reklamlarda şov yaparlar.

  [​IMG]
   
  olympos, cenktopoglu, SRT ve 16 kişi daha bunu beğendi.
  Son düzenleme: 8 Nisan 2015
 10. sefasahin Aktif Üye

  Kayıt:
  5 Haziran 2009
  Mesajlar:
  149
  Beğeniler:
  89
  Şehir:
  İstanbul
  Üniversite sınavını bizler içinmi yapıyor sanıyordunuz ? Bence tam tersi.Sınav yapılıyor,kendi adamlarına sorular veriliyor,okulu bitince devlet dairesinde aynı torpille işi hazır.eline tornavida almamış adam elektrik işinde çalışıyor devlet dairesinde.Asgari ücrete bu yıl yapılan zam 50+50ydi galiba.Tam hatırlamıyorum.Hayret zam var derken hiç şaşırtmayan bi haber geldi.Asgari ücretten %20 kesinti olacakmış!!! Ama gel gelelim milletvekilinin aldığı aylık,işçinin 1 yıllık ücretinden daha fazla.Ayrıcalıklı haklarından bahsetmiyorum bile.İnsanlarda namazında abdestinde diye,daha iyisi yok diye,emekliye sözde 50 tl zam yapacak diye oy veriyor.İnsanımız paragöz olmuş artık yapacak birşey yok.Hristiyan bir yönetici gelse bunlardan daha insaflı olur.
  Bu arada siyasetle pek işim olmaz.Ne A partisi,ne B partisi hiç bir zaman ne yapmış ilgilenmemişimdir.Zaten şu parti bunu yaptı bu parti bunu yaptı demek yanlış.O adamın maaşını bizim milletimiz ödüyor.Adamlar alışmış artık.Geçenlerde bir valiydi sanırım,tam hatırlamıyorum yanlışım varsa düzeltin.Banka promosyonu diye altına 1milyonluk mercedes çekmişti.Halbuki belediyenin bankadaki paranın faizi.Yani adamlar okadar artık arsızlaşmışki utanmıyorlar bile.Bu tarz insanlar heryerde,her partide,her şehirde var.Yasalarıda kendi çıkarlarında değiştirerek sağlama aldılar artık.Şu saatten sonra çıkıp memleketin anasını ağlattık,hepinizi soyduk deselerde bizim milletimiz birazınıda bize yedir der...
   
 11. #11
  Hüseyin Külcüoğlu

  Hüseyin Külcüoğlu Forum Bağımlısı

  Kayıt:
  29 Haziran 2010
  Mesajlar:
  973
  Beğeniler:
  860
  Şehir:
  Bursa
  Bisiklet:
  Ghost
  Sonuna kadar katılıyorum, gerek iktidar gerek muhalefet olsun onların hiçbirinin halkı düşündüğüne inanmıyorum. Böyle kuru gürültü yapmaktan öteye gidemiyoruz maalesef halk olarak...
  Ben de 5 senedir forumdayım, pasif olduğum zamanlar da oldu. Lakin hiçbir zaman bu forum bünyesinde böyle siyasi paylaşımlarda bulunmadım, tartışmadım. Ama bu paylaşım siyasi bir paylaşım değildir, halkın bilmesi gereken bilinçlenmesi gereken bir paylaşımdır. Neyin ne olduğunu ayırt etmesi, sorgulaması gereken bir paylaşımdır. Saygılarımla.
   
 12. erencaner

  erencaner Forum Demirbaşı

  Kayıt:
  23 Şubat 2007
  Mesajlar:
  403
  Beğeniler:
  253
  Şehir:
  İstanbul / Beykoz
  Adı:
  Eren Caner
  Bisiklet:
  Sedona
  Kendi vatanimizda ikinci sınıf vatandaş olma keyfi(!)
   
  Berke ve fatihaydın bunu beğendi.
 13. #13
  Hüseyin Külcüoğlu

  Hüseyin Külcüoğlu Forum Bağımlısı

  Kayıt:
  29 Haziran 2010
  Mesajlar:
  973
  Beğeniler:
  860
  Şehir:
  Bursa
  Bisiklet:
  Ghost
  3.sınıf olmuş olduk. Bir de gülerek söylüyor, Türklere sınav, suriyelilere sınavsız, yeminediyorum çıldırıcam artık gına geldi. Ben yıllarca çalıştım zar zor okudum, kardeşim de keza öyle bu nasıl bir vicdansızlıktır !
  Ülkeyi bölmek için bebek katili ile pazarlık yapıyorlar, biz terör örgütüyle masaya oturacak kadar namussuz, şerefsiz değiliz diyorlar. Onu da geçtim, ya neler neler, hangi birini anlatayım. Bu videoyu izleyince iyice benim şarteller attı.
   
  fatihaydın bunu beğendi.
 14. Çağlar Çağlayan

  Çağlar Çağlayan Cascade

  Kayıt:
  4 Eylül 2009
  Mesajlar:
  638
  Beğeniler:
  803
  Şehir:
  İzmir - Denizli
  Bisiklet:
  Salcano
  Bana ülkede doğru giden bi şey söyleyin ben de küfür etmeyeyim :) Daha neler olacak kim bilir... 2023ü de göreceğiz Türkiye kalacak mı bu topraklarda... Türk'ler kalacak mı...
   
 15. coffeeguy Forum Bağımlısı

  Kayıt:
  26 Mayıs 2014
  Mesajlar:
  929
  Beğeniler:
  298
  Şehir:
  Ankara
  Bisiklet:
  Lapierre
  yurt dışında girmesi en zor okulları kazanacak toefl-sat-gmat skorlarını yaparak us west point te 1 sene okudum. türkiyede dengi olamayacak (şu an ki zihniyetle) bir okul. geri döndüm ve şuan düzce üniversitesindeyim. bölümümde yaklaşık 4-5 suriyeli ile. onlar savaştan kaçtı diyenler de var, savaş bitince sanki gidecekler diyen de. evet @Hüseyin Külcüoğlu bey, tamamen size katılıyorum. bu ülke vatandaşı olarak biz hakkımız olan refah seviyesine ulaşamamış, işsizlik, eğitimsizlik gibi dertlerle uğraşırken tüm ülkenin mülteci kampı olması... sokaklarda dilenen yerel huzuru kaçıran nüfus az gibi bir de bununla uğraşıyoruz. parmak kadar düzcede bile suriyeli bölgesi oluştu resmen. sanki bana china town. bundan rant ve prim elde edenleri, etmeye çalışanları saymıyorum bile. batan gemi misali gidiyor bir yerlere. sonumuz hayrola
   
 16. Kerem Özbayrak

  Kerem Özbayrak Forum Bağımlısı

  Kayıt:
  13 Haziran 2009
  Mesajlar:
  1.376
  Beğeniler:
  3.662
  Şehir:
  iSTANBUL
  Bisiklet:
  Giant
  @Çağlar Çağlayan Ülkede doğru giden bir şeyler var elbet mesela adamların emelleri. Her şey istedikleri gibi gelişiyor.. İnsanı zorla ırkçı yapar bunlar. Bizler artık eski Türkiye'deniz..
   
  SRT, thomisus lx ve Çağlar Çağlayan bunu beğendi.
 17. #17
  Hüseyin Külcüoğlu

  Hüseyin Külcüoğlu Forum Bağımlısı

  Kayıt:
  29 Haziran 2010
  Mesajlar:
  973
  Beğeniler:
  860
  Şehir:
  Bursa
  Bisiklet:
  Ghost
  Eski Türkiye'ye can kurban, hani anlatırlar ya ekmeği karneyle dağıtıyorlar diye ağız dalaşı yapar. Evet ekmek karneyle dağıtlıyordu ama şimdiki kadar dışa bağımlı değildik. Üretiyorduk, üretiyorduk, üretiyorduk. Buradaki bisikletçi arkadaşların çoğu bisikletşi belki zevk için, belki de ulaşım için kullanıyor. Neden ? Çünkü yakıtta dışa bağımlıyız, otomobilde dışa bağımlıyız. Üretim yoksa hayat pahalılaşıyor. Dolayı yoldan kesilen vergiler, ülkemizde vergi yolsuzluğu hiçbir ülkede yoktur eminim. İşte bu yüzden bisiklet hem ekonomik, hem sağlık.. Zaten bisikleti kullanan kişi birçok konuda seviye atlamıştır.
   
  Kerem Özbayrak bunu beğendi.
 18. Mehmet Altuğ

  Mehmet Altuğ surrender.to.music

  Kayıt:
  10 Ağustos 2008
  Mesajlar:
  1.144
  Beğeniler:
  2.940
  Şehir:
  Eskişehir
  Bisiklet:
  Scott
  Suriye'den gelen mültecilere sınavsız üniversite konusunda şöyle önemli bir detay var: Eğer bir mülteci, Suriye'deki bir üniversitede öğrenci olduğunu kanıtlayacak bir belge sunabiliyorsa, Türkiye'deki bir üniversitede denk bir bölümde eğitimini devam ettirebiliyor. Bu şekilde bir hak tanındı mültecilere.

  Yalnız işin belge kısmında çok ciddi sıkıntı var. Türkiye Cumhuriyeti şu anda Suriye'deki devlet otoritesini tanımıyor. Bu şu demek; Suriye devletiyle doğrudan veya dolaylı olarak hiçbir resmi ilişki içine girmiyorum, Suriye devleti kaynaklı hiçbir resmi belgeye itibar etmiyorum. Ancak mültecilerin Türkiye'deki üniversitelere kabulü sırasında, "yok hükmünde" sayılması gereken belgelere itibar edeceğini söylüyor devletimiz. Üstelik Suriye'deki iç savaşın yarattığı kaos ortamı yüzünden, mültecilerin ibraz edeceği belgelerin gerçekliğini doğrulama imkanı yok. Kötü niyetli bir Suriyeli mülteci, pekala sahte bir üniversite kimliği, öğrenci belgesi vs. hazırlayabilir ve Türkiye'deki bir üniversiteye sınavsız kaydını yaptırabilir.

  Önümüz seçim arkadaşlar. Bu adaletsizliğe sebep olanlara en güzel cevabı sandıkta verebiliriz. Lütfen ulaşabildiğiniz herkese bu haksızlıkları ve bunlara mani olmanın yolunun haksızlıklara sebep olanlara oy vermemek olduğunu anlatın.
   
 19. Kerem Özbayrak

  Kerem Özbayrak Forum Bağımlısı

  Kayıt:
  13 Haziran 2009
  Mesajlar:
  1.376
  Beğeniler:
  3.662
  Şehir:
  iSTANBUL
  Bisiklet:
  Giant
  Hüseyin hocam sadece tasarruf amaçlı değil bisiklet sevdası. İnsanlar günlük hayatta maddi manevi mutsuz, bisiklet iyi geliyor, kafa dağıtıyor vs.. Sonumuz hayırlı olsun demek gerek ama ben şahsen umutsuzum.
   
  Mehmet H. ve Hüseyin Külcüoğlu bunu beğendi.
 20. #20
  Hüseyin Külcüoğlu

  Hüseyin Külcüoğlu Forum Bağımlısı

  Kayıt:
  29 Haziran 2010
  Mesajlar:
  973
  Beğeniler:
  860
  Şehir:
  Bursa
  Bisiklet:
  Ghost
  Sponsorlu @Mehmet Altuğ

  Seçimler bir şeyleri değiştirseydi, emin ol kaldırılırdı. Kimin iktidar çıkacağını zaten biliyoruz. % 20 kemik tabanı olan bir parti, vatan satılsa da bunlar kendi payını alırlar. Geri kalan ise beyinleri uyuşturulmuş halk.. Benim siyasi görüşüm mü ? Siyaseti oldum olası hiç sevmem, nefret ederim. Tek ayağının üstünde 40 yalan söyleyen insanlar...
  Ne iktidar, ne muhalefet bana en yakın görüş Osman Pamukoğlu'dur.

  Ha birde bu suriyeliler de şu mantıkla hareket ediyor. Savaşma, seviş.. Geldiklerinden beri kaç çocuk dünyaya geldi. Artık bunlar bilinçli olarak mı yapılıyor, bilinçsiz olarak mı tartışılır. Ama TÜRK kimliğini silmek için güzel bir uygulama..

  Alıntı
  yine tatlı su hümanistlerini meydana çıkarmış topluluktur. arkadaş kimse savaştan çıkmış insanlara gelmesinler demiyor. millet pisliklerinden , yaşayış tarzlarından dolayı istemiyoruz diyor. bence de en önemlisi savaştan kaçtıktan sonra yeni çocuk yapmak nedir aga. dur hele bir soluklan yav. yani savaştan kaçmış olup da aklına çocuk yapmak gelen başka bir millet var midir bilmiyorum. insanlar bu noktalara dikkat çekiyor. bu yüzden haklı olarak istemiyorlar suriyelileri. hemen hümanistlerimiz omo sovoston goldolor onlor ayhh canım yhaa diyorlar. savaştan gelen bir insan böyle olmaz kardeş. olmamalı.

  Alıntı
  Gerçekten sığınmacılara, mağdurlar,mazlumlara diyecek laf yok.
  Birilerin gözüne batması normal. insan muhtaç duruma düşmeye görsün. muhtaçsa insanın annesi babası bile gözüne batar. rahatlarının kaçmasını istemeyen kalbi kararmış insanlar. bu dünyada ne kadar rahat olabileceklerini düşünüyorlarsa!

  Peki bu insanların bu duruma gelmesinde bir pay sahibi olduğunu düşündüğümüz iktidara ne demeli.
  ak sarayı paylaşıyorlar mı bu insanlarla. saray yapan zaten neyini paylaşır ki. o ihtişam paylaşılmaz.
  lafa geldi mi misafirperver vatandaşlarım diyen zat. sen ne kadar rahatını kaçırıyorsun bu insanlar için.
  saraylar yapacağına, binlerce dolarlık bardaklarda binlerce dolarlık çaylar içeceğine. koltuk hesapları yapacağına.
  vicdanlı olsan insaflı olursun. sahiplendiğin coğrafyada insanlar bu durumdayken, bu şatafat bu hırs ne.

  Alıntı ( Bu da ayrı bir bakış açısı..)
  umarim hic gitmezler dedigim insanlar. bunlari ulkeye sokan zihniyete oy veren ibislerin islerini ellerinden aldiklarini gordukce icimin yaglari eriyor. denizlide bu adamlarin yevmiyesi 30 tl. kurnaz denizlililer onceden 60-70 lirayi begenip ise gelmezlerdi simdi is bulamiyorlar.

  sorumlusu ben miyim? bana ne amk git iki cuval komure sattigin iradeni sorgula. suriyeden gelip benim isimi elimden almayacaklarina gore sen derdine yan ibis kardesim. oh olsun.

  Alıntı
  Bunlar daha iyi günlerimiz. Yakında Türk öğrencilerin Türk üniversitelerine girişi yasaklanırsa hiç şaşırmam. Ya arkadaş lütfen bir oturup düşünün partizanlık yapmadan önce; çoluğunuz çocuğunuz ya da bizzat siz üniversiteye girebilmek için k.... yırtıyorsunuz ve elin Arap p...i de sırf sadece "Arap" olduğu için sizin girmeniz gereken bir bölüme kendisi sınavsız girebiliyor. "Yarabbi şükür" mü dersiniz bu durumda, yoksa bu haksızlığa tepki mi gösterirsiniz? Bazı yorumlar şunu gösteriyor ki Akp seçmeninin bir kısmı "Yarabbi şükür" "En azından hakkımızı bir Arap yedi" diyebilecek tıynette. Anlayın artık ne olur, ülkenin başındaki adamlar Türk'e, Türklüğe, Türkiye Cumhuriyeti'ne ölümüne düşman. Bilerek ve isteyerek ihanet ediyorlar bu vatana. Vay arkadaş ya, kendimi hiç bu kadar üçüncü sınıf bir vatandaş olarak hissetmemiştim. Şu Arap p..lerinin altına bari anamızı bacımızı da verelim tam olsun, yakında onu da dayatırlar bizlere. (son cümle ironidir, ona takılıp başıma ekşimeyin)
   
  Son düzenleme: 8 Nisan 2015
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Daha güzel bir site kullanımı sağlamayı hedeflediğimizden dolayı, bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Bu sebeple çerezlerden yararlanarak sitemizle nasıl bir etkileşimde bulunduğunuza dair ilişkili verileri kaydedecek araçlardan faydalanıyoruz. Bu siteye giriş yapıp kullanarak, çerez kullanımını kabul etmiş oluyorsunuz.
  Duyuruyu Kapat