Afyonkarahisar ve bisiklet

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında fulham tarafından paylaşıldı.

1. fulham

fulham Forum Demirbaşı

Adı:
    Mustafa
    Seviye:
    AFyonkarahisar'a taşındım.
    atatürk caddesi civarındayım. buralarda bisiklete binilebilir diye düşünüyorum ve yeniden bir bisiklet almaya karar verdim. tren garı vs gibi yerlere gidilebilir.

afyon'da bisiklet sporunu bilen arkadaşlara sorum AFyon bisiklete binmek için iyi bir yer midir? mesela sanırım çevre illere gitmek zordur diye düşünüyorum. çünkü hayvancılık çok gelişmiş olduğundan çoban köpeği sayısı çok fazla. ama şehir içinde öyle köpek görmedim

tavsiyelerinizi bekliyorum

İlginizi Çekebilir

upload_2016-1-19_12-34-57.png
How much speed can you buy? Cycling Weekly dergisinden Oliver Bridgewood giriş seviyesi bir Btwin'le üst model Canyon TT'yi hız açısından karşılaştırmış. İki bisiklete de ortalama aynı güç...
1-1468594337439-1vrvekqftvdaq-960-540.jpg
Merhabalar, yine güzel mi güzel bir Bike Radar konusu yakaladım ve bunu hemen foruma kazandırmaya karar verdim :) Konu, çok eğlenceli ve hepimize hitap ediyor. Ben, konuyu okurken ve konunun...
upload_2017-2-1_9-3-3.png
Şöyle bir hizmet olsa, iyi olmaz mıydı? - Katılacağımız yarış parkurunun tüm detaylarını biliyoruz. Diyelim ki, organizasyon bu parkuru internet sitesinden paylaştı veya geçen yıl bu parkurda...