Afyon'da Sezonu Yağmurla açtık :)

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında V3DAT tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. V3DAT

V3DAT GezeLim qöreLim modumda :D

Adı:
    Vedat
    Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    Uzun bi aradan sonra havanın mükemmel olmasını fırsat bilerek yola çıktık düldülümle rotam özdilekti çevre yolundan tın tın gittik tabi yolun yarısında yağmur başladı ee aldırırmıyız yağmur altında sürmeye devam o toprak kokusunun tadını hiçbirseye değişmem :) az daha ilerledim doluya döndü bu sefer yapacak birsey yok çevre yolunda köprü altında 5-10 dk oyalandıktan sonra yola devam çevre yolunda ağır vasıtaların bana gösterdiği özeni diğer sürücüler göstermedi onlarıda ayrıca kınıyorum :D dönüş yoluda keyifliydi bir daha ki sefere rotamız afyon kent ormanı :)

Burası yemek faslı baya gezmişim:)

camoko06 ve Tayfun Sezer bunu beğendi.
  2. taner07

taner07 Onursal Üye

Adı:
    Taner Yılmaz
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Yanlış anlamayın ama sadece gps verisiyle gezi konusu açmak pek olmamış; en azından 1-2 foto olsaydı iyiydi...

legedema07 ve V3DAT bunu beğendi.
    V3DAT

V3DAT GezeLim qöreLim modumda :D

Adı:
    Vedat
    Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    Bisiklet sürmekten foto çekecek vakit bulamadım :) buyrun bisiklet üstünden bi foto [​IMG]

Ali Pülhan bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

bisiklet program.jpg
Merhaba, Uzun süredir spor salonunda disiplinli çalışmama rağmen kilo veremiyordum. Kas kütlemi ciddi oranda artırmama rağmen yağ yakma ile ilgili sıkıntılarım vardı. Bu sıkıntının ana kaynağı...
2.jpg
www.britishcycling.co.uk adresinde yayınlanan bir makalede uzun antrenman sürüşleri ve yarışlar için doğru beslenme mevzusu oldukça kapsamlı bir şekilde ele alınıyor. Sürüşlerin bir gün öncesinde...
Bahadır gürelle karşılaştırma strava power değerleri.png
Yeni aldığım power meter'i bir kaç ativitede denedim şuan için verilerin yüksek olduğunu düşünüyorum, Bu 135kmlik dünki nabzımın %65'inde yaptığım rahat tempo turumdan değerler [ATTACH] Bu...