Afyonda kimse yokmu???

hasan ali

Üye
Tepki
13
Bisiklet sevdam daha çok yeni...Küçüklüğümden bu yana bisiklet üzerindeyimdir fakat turlara gezilere katılmışlığım yoktur.Sadece şehir içinde okula gitmek için, çarşıya çıkmak vs. için kullandım.
1 haftaya kadar salcano xrs 200 siparişi vereceğim(gücüm ona yetti).Bende turlara gezilere katılmak istiyorum.Fakat afyonda uğraşan kimse yok sanırım.Acemi olduğumdan ve deneyim sahibi olmadığımdan uzun yola çıkmaktan korkuyorum...Bana yoldaşlık edecek kişiler arıyorum.
İyi pedallar

• Beğen
Tepkiler: Furkan Yaldızkaya
Scudo

hasan ali

Üye
Tepki
13
Çok isterim...Ramazanda bisiklet vs ekipmanlarımı tamamlayım hemen bi tura çıkmayı isterim...Yalnız bana bi kaptan..deneyimli birisi gerekli... :)

• Beğen
Tepkiler: Furkan Yaldızkaya

Furkan Yaldızkaya

Daimi Üye
Tepki
193
Bisiklet
Salcano
@hasan ali

Hemen tura çıkmak ağır gelebilir. :) 10 eylüle kadar Afyon'dayım. O sıralar beraber antreman yapabilir hatta son gün git gel toplam 70-75km olan Ayazin turuna çıkabiliriz. 1 kere gittim hatta forumda bir gezi yazım var.
(link)
Beraber bu turun aynısını yapabiliriz hem daha çok hoşuma gider benimde :)

hasan ali

Üye
Tepki
13
Okulunuzdan dolayı istanbula dönmek zorundasınız galiba.Bayramdan sonra 20 eylüle kadar müsait olamayabilirim.Fakat ramazanda da gideriz derseniz bisiklet alımımı biraz hızlandırabilirim. :) :)

Furkan Yaldızkaya

Daimi Üye
Tepki
193
Bisiklet
Salcano
@hasan ali

Evet okul dolayısı ile İstanbula gideceğim. Fakat biz yinede Afyonda tanışalım. Gece turlarız ramazan içerisinde biraz Afyon sokakları bisikletçi görsün :)

hasan ali

Üye
Tepki
13
Bencede bisikletçi görsün biraz :) Afyonda tanışalım tabiki. Msnim
alis_can__@hot

sercansekkin

Daimi Üye
Tepki
171
Bisiklet
Carraro
Normalde ben de Afyonluyum ama ne yazık ki İstanbul'da yaşıyorum. Ve bisikletimi getirmek bir hayli zahmetli olacak :) Yalnızca ben kendim yıllık izin zamanlarımda gelebiliyorum memleketime. Bisikletimi de İstanbul'a rehin bırakmak zorunda kalıyorum :( imkânım olsun isterdim sizlerce tanışıp bisikletlerimiz hakkında konuşmayı :)