Satıldı aerotech cyclewear - %100 ORIJINAL Ruzgar ve Su Gecirmez - Nefes Alabilen Antrenman..

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında PRO|Bisiklet tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. PRO|Bisiklet

PRO|Bisiklet Kıdemli Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaslar urunum %100 Orijinal Ruzgar gecirmez, Su gecirmez, Nefes alabilen bir antrenman ceketi.

Urunun Adi: aerotech cyclewear Breathable Jacket
    Ozellikleri:
    * Nefes alabilir
    * Ruzgar gecirmez
    * Su gecirmez
    * Kaliteli fermuarlar
    * Fermuar kenarlari ve onemli bolgeler reflektorlu
    * Antrenman esnasinda diger araclara farkedilmek icin yesil ozel kumasli bolumler
    * Arka lastikten sicrayan suyu engellemek amaciyla gizlenebilen bolme
    * SIKISTIRILABILEN bileklikler
    * Gogus cepleri
    * Arka cepler

Yurt disindaki satis fiyati 185 TL + Kargo + Diger ucretler yani 200 TL uzerinde.

Ben hic giymedim urun cok az giyilmis ve kesinlikle yirtik degil fermuarlar dahil nerdeyse sifir gibi.

Alana simdiden hayirli olsun iyi antrenmanlar.

Urunun linki:
    http://www.aerotechdesigns.com/cycling-jackets.htm

FIYATI: 70 TL

Isteyene sahibinden.com gET ilani acilir. Odeme de banka havalesi kabul edilir.

İlginizi Çekebilir

upload_2017-2-1_9-8-24.png
Şöyle bir hizmet olsa, iyi olmaz mıydı? - Katılacağımız yarış parkurunun tüm detaylarını biliyoruz. Diyelim ki, organizasyon bu parkuru internet sitesinden paylaştı veya geçen yıl bu parkurda...
Untitled.png
Herkese Merhabalar, Beylikdüzü yokuşunu merak edenlere, "Bu nasıl bir yokuştur?" diyenlere ithaf ettiğim videyomu paylaşmak istedim. :harika: Videyo Beylikdüzü Florya dönüşü çekilmiştir....
koçhi.jpg
Arkadaşlar bildiğiniz üzere bu yaz bisikletle en uzum sürüşüm olan bir seferde 215km sürüşümü sizle paylaşmışdım; Günü birlik ( Nevşehir - Ankara yolu) 8.saat 30dk sürüş 215km.. Yalnız şöyle bir...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.