Satılık Aerocool Gatewatch 2 Fan kontrol cihazı

Konu, 'Bisiklet Dışındaki İkinci El Ürünler' kısmında SeçkinÜ tarafından paylaşıldı.

1. SeçkinÜ

SeçkinÜ Yeni Üye

Seviye:
    İşlemci, ekran kartı, kasa ve hard disc in sıcaklık değerlerini ve fan hızını lcd ekranında gösterir.Otomatik ve manual ayarı mevcuttur.Tehlikeli sıcaklık değerlerinde alarm uyarısı verir.Ayrıca üzerinde usb 2.0 ile mikrofon ve kulaklık çıkışı vardır.2 tane mavi ve beyaz olmak üzere mercekleri vardır.Çok az kullanıldı.
    Fiyat 170 tl.Eskişehir içi elden teslim diğer şehirler kargo alıcı ödemeli gönderebilirim.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-4-29_9-7-59.png
Antrenmanları kayıt altına alıp bir program çerçevesinde performansınızı takip ediyorsanız, web üzerinden online hizmet veren analiz sitelerini mutlaka duymuş olmalısınız. Örneğin TrainingPeaks...
IMG_20160202_215000.jpg
Arkadaşlar benim burnum biraz yamuk ve et var yani çok rahat nefes alamıyorum normalde de şimdi denemek amaçlı bir burun bandı aldım acaba işe yarar mı bir nebze de olsa? Kullananlar vardır diye...
robert-forsteman-2010-3-27-9-6-8.jpg
arkadaşlar bildiğimiz gibi dayanıklılık bisiklet yarışlarında bisikletçilerin vücudu çok ince ve pist yarışçılarıyla aralarında büyük farklar var. yol yarışçılarının üst tarafı neredeyse yok gibi,...