Aero durusu hakkinda

Konu, Bisiklet Seçimi kategorisinde PeeKay tarafından 11 Eylül 2016 tarihinde paylaşıldı.

1. PeeKay Üye

Adı:
    Berat A
    Bisiklet:
    Sedona
    Sa cumleten herkezin bayramini kutlarim simdiden.
    Soruma gecersek bisiklet surerken gerek ruzgardan korunmak gerek hizimi arttirmak icin aero pozisyonuna gecmek istiyorum ama gidon uzak kaldigi icin duzgun olmuyo duz gidon kullaniyorum dusuncem su tur bisikletime aero bar alsam hem dirseyi koyucagim yer geriye gelmis olur hemde daha iyi bir kontrol saglamis olurum diye dusunuyorum bu konudaki gorus ve onerilerinizi bekliyorum

İlginizi Çekebilir

bikegel.jpg
Selamlar İngiltere'de aylık olarak yayınlanan "Get into Road Cycling" isimli derginin Aralık sayısında yayınlanan "Profesyonel Sporculardan Tepe Tırmanma Teknikleri ve İpuçları" konulu makaleyi...
2-1484682847519-10n1z5cna8fg7-630-354.jpg
BikeRadar, velodrom testiyle yol bisikleti üzerindeki farklı sürüş pozisyonlarının ne kadar hız ve süre kazandırdığını bulmaya çalışmış :) Link yazının sonunda olacak. Testin en isabetli verileri...
image.jpg
1 haftalık çalışma sonrası roller Yaptım. Profil demirler, akıllı Alman rulman yatakları ve rulmanlar, rulmanlı merdaneler ve gerginleştirilmiş makine zinciri ile Bayır tadında Sürüş zorluğu :)...