ADÜ'lü bisikletçiler aranıyor

Konu, 'Üniversite Bisiklet Grupları' kısmında emrahayazzz tarafından paylaşıldı.

1. emrahayazzz

emrahayazzz Yeni Üye

Seviye:
    arkadaşlar son senem bi organizasyon yapsak da ünv. hayatımıza bi güzellik daha katsak diyorum ilgilenenler el kaldırsın....

2. Muhammet YILDIRIM

Muhammet YILDIRIM Yeni Üye

ADÜ Bozdoğan Meslek yüksek okulunda Halkla İlişkiler okuyorum. İki arkadaş bizde bisiklet sporuna meraklıyız. Benimde son senem okul bitmeden bir gezi yapmak istyorum. Bu nedenle önerine el kaldırıyorum :D

İlginizi Çekebilir

20170411_091317.jpg
Herkese merhaba ben Necmettin Ünlü. İzmir'de yaşıyorum ve üniversite ögrencisiyim. 21 yaşındayım. Her şey 19 yaşında 133 kiloya kadar çıkmamla başladı.Boyum 1.9m idi ama yine de kilo oldukça belli...
20150423_155512.jpg
Merhaba arkadaslar, bugun 2 saatlik bi antreman yaptim 110-140 arasi gezindim nabzim sona dogru zorladim kendimi zamana karsi moduna gecip sonrada sprint attim hesaplarimag ore max. Nabzim 199...
20150521_075115.jpg
Herkese Merhabalar, Beylikdüzü yokuşunu merak edenlere, "Bu nasıl bir yokuştur?" diyenlere ithaf ettiğim videyomu paylaşmak istedim. :harika: Videyo Beylikdüzü Florya dönüşü çekilmiştir....