Adıyaman

Scudo

Hakim Arslan

Forum Bağımlısı
Tepki
715
Bisiklet
Giant
konu günceldir arkadaşlar, adıyamana gelen arkadaşlarınız varsa bana yönlendirin lütfen :(

Hakim Arslan

Forum Bağımlısı
Tepki
715
Bisiklet
Giant
İsmail bey geldi adıyamana artık eşlik edecek bi yolcu buldum :)

Mustafa Volkan Koca

Forum Bağımlısı
Tepki
513
çok iyi Hakim arkadaşımızı adıyamanda yanlız bırakmayalım lütfen. şimdi 4 kişi mi oldu adıyamanda:)

Hakim Arslan

Forum Bağımlısı
Tepki
715
Bisiklet
Giant
müslüm ben ve ismail bey var şimdilik, müslüm daha ısınamadı bisiklete :) baya büyük kadro almış :eek: ismail beyle de çıkınca fotoları paylaşıcam burda... onda da yol bisikleti var hafta sonu çıkıcaz inşallah.

Onur Seler

Üye
Tepki
1
arkadaşım ben onur ben profesyonel olarak yarışlara katılıyorum benimle yarışlara katılak veya antrelman için benimle irtibata geç

Onur Berberci

Forum Bağımlısı
Tepki
1.183
Merhaba arkadaşlar. İstanbul'da yaşayan bir Adıyaman'lı olarak bu sene ramazan bayramında memlekete geleceğim. Hakim hatırlar geçen sene de niyetlenmiştim ama kısmet olmamıştı. Bu sene yakın akrabamın düğünü olduğu için %100 geleceğim. Bayram haftası ve 1 hafta sonrası orada kalacağım muhtemelen. Hem yol hem mtb var. Yanımda yolu getireceğim. İlk hedefim Nemrut'a tırmanmak. Bir de ben Şambayat'da ikamet edeceğim için öncesinde de 100 km civarı bir yol var sanırım. Bunun dışında güzel yerlere 2 3 antreman daha düşünüyorum. O haftalarda müsait olanlar varsa görüşelim. Hep birlikte çeviririz.

-Paşa-

askssy
Tepki
579
Bisiklet
Specialized
bayramda biz de nemrut düşünüyoruz mutlaka görüşelim. malatyadan nemruta tırmanıp dönüşü adıyaman üzerinden yapacağız haberleşelim muhakkak
şu anda 10-12 kişilik Malatya grubu Nemrutu tırmanmak üzeredir. :)

Onur Berberci

Forum Bağımlısı
Tepki
1.183
Çok güzel. İrtibatı koparmayalım. Bu topiği takip edeceğim sürekli.

Hakim Arslan

Forum Bağımlısı
Tepki
715
Bisiklet
Giant
ben müsait oldukça takılırız onur, nemruta da bayramda büyük ihtimalle çıkarız ancak bayram tatili iyi olur :(

Hakim Arslan

Forum Bağımlısı
Tepki
715
Bisiklet
Giant
Bu sene gelen yok mu acaba koca adıyaman ünv. kimse gelmedi mi ya :(

Erhan 67

Daimi Üye
Tepki
268
Bisiklet
Giant
kocaman ünüversite diyorsun ama ben koca vanda bulamıyorum :)

Hakim Arslan

Forum Bağımlısı
Tepki
715
Bisiklet
Giant
umarım gelir :D

Selamlar sevgili forum üyeleri, Adıyamandaki tek yol bisikletçisi olarak yıllardır burda binmeye devam etmekteyim :) üniversiye, memurluk yada başka bir sebepten burda ikamet etmek zorunda olan arkadaşları yanıma beklerim. Kısa turlar için de yanıma gelebilirsiniz yakın illerden yada buraları görmek isteyen uzak memleketlileri beklerim. Hepimiz aynı pedalın yolcusu aynı toprakların çocuklarıyız sevgiyle kalın. Özgürlüğün kapılarını aralamaya devam edin.

M.Fatih Ertürk

Aktif Üye
Tepki
24
Bisiklet
Salcano
saın bisiklet sever arkadaşlarım buyrun toplanalım ve grup kuralım destek bekliyoruz

VolkanS

Daimi Üye
Tepki
121
Bisiklet
Ghost
Herkes gibi küçükken bende bisiklet sahibiydim ve yıllarca kullandım. Büyüdük, okul-iş-güç sahibi olduk gözümüz araba alma sevdasındaydı, Allah 2 sene kadar önce nasip etti aldım, hala da severek kullanıyorum hatta 2yılda 44bin km yol yapmışım. Hantal yaşantımdan dolayı kilolar artmaya başladı, bundan dolayı ilk defa geçen sene bir bisiklet almayı düşündüm ama vazgeçtim, birkaç gün önce tekrar aklıma geldi ve bira tane Ümit Gigantus dağ bisikleti sipariş ettim. 15-20gün içinde gelecek, sanırım mart ayından itibaren aktif olarak kullanmaya başlarım. 2gündür forumu inceliyorum, biraz bilgi sahibi oldum hala da inceliyorum. Aldığım ürün sizin bisikletlerin yanında pek iyi sayılmaz ama iş görür diye düşünüyorum.

Uzun, kavgalı :) ve sıkıntılı bir bekleyişten sonra nihayet bisiklete kavuştum. Aslında foruma üye olmadan önce almıştım, sizler sayesinde baya bilgilendim, alüminyum kadro ve v frenli bir ürünü sipariş etmeme rağmen liste fiyatı 30lira fark olan model için benden 80lira isteyince şalterim attı ve tekrar bunu aldım. Kaliteli değil biliyorum ama eğer devam edersem satıp daha kaliteli birşey alacağım. Alıralmaz pedalını kırdım, zaten yeterince konuştuğum için alüminyum bir pedal alıp taktım. Yeni pedallarım dahil 375liraya mal oldu, eğer daha kaliteli birşeye geçersem sene sonunda 300e satarım sanırım. Vites ayarlarında sıkıntım vardı, yapılan ayardan sonra %90 geçti, onuda önümüzdeki günlerde hallederim. Sele çok kötü, değiştirmek yerine (nasıl olsa gözden çıkardım) üzerini kaplayıp daha yumuşak hale getireceğim. Fabrikadan gönderilen ayaklık bisikleti düzgün tutmadığında kendileri değiştirdiler. Sanırım 17-18kg civarı geliyor, amacım kilo vermek için olduğundan ağır olmasını pek önemsemedim.

Üstündekiler dahil 17.2kg geliyormuş, elektronik baskül ile tarttım :)

Fatih T.

Aktif Üye
Tepki
127
Hayırlısı olsun abi. Umarım kazasız, belasız ve aldığınız amaca yeterince hizmet edecek bir bisiklettir.

• Beğen
Tepkiler: VolkanS

suat akman

Forum Bağımlısı
Tepki
4.895
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Trafikte herkesin saygili davrandigi, kazasiz, belasiz, arizasiz, patlaksiz nice pedallar :)

• Beğen

Emre G.

Forum Bağımlısı
Tepki
797
İsim
Emre Gulen
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Hayırlı olsun öncelikle. Kısa zamanda alüminyum ve daha iyi vitesli bir bisiklete geçmenizi diliyorum. Gerçekten çok şey farkediyor. Şimdi bu bisiklette alışma döneminizi geçirin. Model yükselttiğinizde çok rahat edersiniz. :)

• Beğen