Adım adım Bozcaada 2018 (Pamuk eller cebe başlığı)

Edip D.

HTFU!
Tepki
5.376
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Diğer
Merhaba,
12 Mayıs'ta Bozcaada'da YM ve 10K koşusu var.
Başlıktan da anlaşılacağı gibi konu Adım Adım kampanyası :). Bu koşuda KAÇUV adına koşuyorum.

Kampanya sayfam (link)

Aramızdan bu koşuya katılan ve Adım Adım kampanyası başlatan başka arkadaşlar varsa umarım onlar da buradan paylaşımını yapar.

Unutmayın, yardımın azı, çoğu olmaz.

Haydi pamuk eller cebe :D

Scudo

Edip D.

HTFU!
Tepki
5.376
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Diğer
Tekrar merhaba,

Geçtiğimiz 12 Mayıs Cumartesi günü Bozcaada'da 10K ve 21K'lik koşu tamamlandı. Daha önceki mesajımda da belirttiğim gibi bu organizasyonun 10K koşusunda Kanserli Çocuklara Umut Vakfı adına koştum.

Koşu sonucunda 10 km'yi, 00:48:12'de; 1323 kişi arasından genel sıralamada 61., erkeklerde 54. olarak tamamladım.

foto2.jpg
Acı çekiyormuş gibi göründüğüme bakmayın, aslında çok keyif alıyorum :).

Ama asıl önemlisi, Pendik'te yapılacak; şehir dışından çocuklarının tedavisi için gelen, durumu iyi olmayan ailelerin ücretsiz yararlanabileceği II. Aile Evi yapımı için KAÇUV adına koştuğum (link) gün itibari ile 2.160TL'ye ulaştı. Bu kampanyaya -ve bana- küçük, büyük demeden; maddi, manevi destek olan herkese ne kadar teşekkür etsem azdır.

Bağışlar hala açık ve açık olmaya da 15 gün boyunca devam edecek. Destek olmak için hala vakit var yani :). (link) bağlantısından doğrudan bağış sayfasına gidebilir, (link) sayfasından da kampanyamın son durumunu görebilirsiniz.

Yukarıdaki bağlantılardan yapılacak bağışlar ile benim hiçbir alakam yok; doğrudan Kanserli Çocuklara Umut Vakfı tarafından tahsil ediliyor.