adanadan birkaç foto

latif kavak

Daimi Üye
Tepki
102
@specialized-s

benım yakalamamla ılgısı yok sen yapamıyrodun.ama şimdi harikasın.sen bunyo ve butun adanalılar hepsı oyle.adanalı olmak bır ayrıcalıktır.keske bıze destek olunsa ve ımkan verılsede daha cok gelıstırılsek.

ama benden gececek gıbı gorunuyor cunku yılmazın dedıgı gıbı ben nişanlandım ve yakın bır sure sonra dugun var.:):):)

ama sızden kopmakmı :( asla boyle bırsey olmıcak.

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Adana'lı arkadaşların haberi olmayabilir,1 Haziran'da İstanbul Polenezköy'de 4x4 Kros yarışı var,Türkiye'de ilk,sizden büyük katılım olacak diye tahmin ediyorum::)

(link)

bisikletcanavari

Forum Bağımlısı
Tepki
1.243
@specialized-s

Abicim biliyosun araızda 50 km mesafe var.Okuldan fırsat buldukça gelebiliyodum.Ama bu dönem bitirme ödevi v.s. Artık yumurta kapıya dayandı.Son rötüşleri yapıyoruz.Ki bi yandan finaller başladı.Finaller biter canavar Adana'yı terkeder :) Bir kaç gün tatil yapayım istiyorum gitmeden son defa ama bakalım gün neler gösterecek...

rıdvan

Aktif Üye
Tepki
58
rampa bısıklet surus hepsı cok guzel fotoların devamını beklerız :)

teampasha

Forum Demirbaşı
Tepki
227
süper hareketler, tebrik ederim hemşerim. bunların videosunuda yapın bence.

trial_kutas

Daimi Üye
Tepki
94
@erşah hançer

en sinir olduğum şey adam kendi reklamını yapiyo vede sürekli yeni açılan konuların eskileriyle yer değiştirmesini sağlıyo

Tepki
20
abicim ben de adanadayım beraber takılsak falan eğlenceli olur diye düşündüm. ö.m. atamadım burdan yazıyorum. hangi gün saat kaçta nerde buluşuyosunuz?